Guider Travel ; Gezginlerin Yeni Gözdesi

Seyahat etmek her insan için en güzel zevklerden biridir. Fakat turizm alanında seyahatlerinizi ve tatilleriniz pahalı hale getiren birçok etmen var. Fazla bir para kaynağınız yoksa, muhtemelen bir şeyden tasarruf etmeyi, biraz indirim yapmayı ve belki de seyahatin kalitesini düşürmeyi düşünebilirsiniz. Bu nedenle Guider.travel’in hedefi turizm dünyasını daha basit ve ucuz hale getirmektir.

Guider.travel, gezginler için uygun bir rehber aramayı kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya yardımcı olur ve ayrıca rehberlerin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur. Amacı blockchain teknolojisini kullanarak şeffaf hizmet sunmak ve rehber ve gezgin arasında gözden geçirmelerden ve derecelendirmelerden birikmiş ve harici Büyük Verilerin sinirsel analizleri yoluyla kişiselleştirilmiş önerilere kadar maksimum uyumluluğu sağlamaktır.

Guider.travel, sadece standart paket turlar satmak için değil, aynı zamanda esnek bir şekilde rehberin zamanına ve her zevke göre, diğer portalları ve benzersiz teklifleri bulmak için izin verir. Şu anda Guider.travel,başarıyla Rusya pazarında faaliyet göstermektedir. Rehber hizmetlerinin düzenlenmesi aslında çevrimiçi olarak temsil edilmeyen birkaç turist pazarından biri olmuştur ve bu, rehbere girme ve güçlendirme ihtimalini ortaya çıkarmaktadır.

Guider. Travel ile pahalı tatil seçenekleri yerine bölgeyi en iyi tanıyan kişiler arasından rehberler seçilmektedir. Kullanıcılar başta hedef bütçelerini belirleyerek kendileri için en uygun gezi rotasını rehberlerden talep edebilirler. Kullanıcılar tatile çıkmadan önce rehberleriyle sohbet edebilir onun deneyimleri ya da gelecekte onlara göstereceği yerler konusunda bilgi sahibi olabilirler. Platform içerisindeki başarılı rehberlerin aradan sıyrılması ve kullanıcılara daha iyi bir hizmet verilmesi amacıyla rütbe sistemi uygulanmaktadır. Bu rütbe sistemi ile kullanıcılardan olumlu oy almış rehberler birincil olarak kullanıcılara gösterilmektedir.

Blockchain teknolojisinin kullanımı, p2p etkileşiminde çok önemli işlem olan katılımcıların şartlara uymasını sağlar ve portalın genel güvenilirliğini artırır. Tokenlerin dahili kullanımı, çeşitli para birimlerinin dönüştürülmesi için komisyon oranlarını azaltacaktır. Yatırımlar, rehber ararken ve geri bildirim okurken turistlere zaman kazandıracak ve portal için ek pazarlama fırsatları sağlayacak bir kişisel öneriler mekanizmasının geliştirilmesini sağlayacaktır.

Guider.travel iş modeli, kullanılan teknolojilerin perspektif ve portal hizmetleri için kullanıcı talebi açısından zaten verimliliğini kanıtlamıştır. Token, her şeyden önce, mevcut rehber tarafından mutlaka talep edilecektir. Portal mekanizması, portal komisyon oranının, yalnızca token sahipleri için kullanılabilen bir dizi benzersiz hizmet de dahil olmak üzere önemli bir indirimle tokenlere atanması için tasarlanmıştır.Böylece, Guider.travel kullanıcıların token satın almaları ve borsada talep yaratmaları karlı olacaktır. Ayrıca, sistemin komisyon oranının geri kalanı için ödeyeceğiniz tokenler yakılacak ve böylece serbest dolaşımda olan tokenlerin sayısı azalacak ve bu da borsadaki değerlerinde bir artışa neden olacaktır.

Token Bilgisi:

Guider. Travel, turizm sektörüne blockchain çözümü getiriyor. Guider IEO 10 Mayıs 2019’dan başlayacak. GDR, 10 Haziran 2019’a kadar yatırımcılara sunulacak. Toplam 300.000.000 GDR oluşturulacak. GDR token satışı 1000 ETH softcap değerine ulaşıldığında başarılı sayılacak. Satışların, 7000 ETH hacmine ulaşılması halinde 10 Haziran 2019 tarihinden önce sona erebileceğini lütfen unutmayın. Guider. Travel IEO sırasında yatırımcılar, token başına 0.0001 ETH’den GDR satın alabilecekler.

Takım:

Yol Haritası:

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://token.guider.travel/

Telegram : https://t.me/Guider_official

Whitepaper: https://token.guider.travel/WP_EN.pdf

Twitter: https://twitter.com/guider_official/

Telegram: https://t.me/Guider_official

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5140122.0

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Guider%20Travel

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir