KRIPTO DÜNYANIN MODERN KRIPTO PARA PLATFORMU ILE TANIŞMA VAKTI: SECRETS OF ZURICH

Dünyamızın küreselleşmesinin ve gelişmesinin arkasında yatan en büyük ivmelerden biri hiç şüphesiz teknolojinin çok hızlı gelişmesidir. Her alanda görülen bu gelişmeler sayesinde modern dünyamızın temelleri atılmıştır. Özellikle eğitimden sanata, spordan finans ve iş dünyasına kadar olan her sektördeki bu gelişmeler sayesinde hayatımız hem kolaylaşmakta hem de iş ve işlemlerimiz çok daha kısa sürede hallolmaktadır. Bunlara ilaveten dijitalleşen dünyada bilgi ve veriye ulaşmak her zamankinden daha hızlı ve kolay olmaktadır. İnternetin devrimsel bir şekilde hayatımıza girmesi ile ulaşım ve iletişim alanında yaşananlar artık ülkelerarasındaki sınırları kaldırmış, ticaretin ve alışverişin sınırları kıtaları aşmıştır.

 

Bütün dünyada yaşanan gelişmeler ışığında devrimsel bir yenilikle blok zincirinin ortaya çıkmasıdır. Blok zincirinin hızlı, güvenli, şeffaf, ekonomik ve merkezsiz olan yapısı sayesinde popüler olan kripto paralar ise hızlı bir şekilde dünyamızın gündemine oturmuştur. Bankacılık hizmetlerine alternatif bir hizmet perspektifi sunan kripto para dünyası ve platformları her geçen gün daha tanınmakta ve yatırımcılarını karlı geleceklere taşımaktadır.

Ancak bazı platformların karışık yapıları, insanlara karışık ve kullanışsız gelmesi, yüksek transfer ücretleri insanların kriptopara dünyasına girmesini zorlaştırmaktadır. Aynı zamanda hala kripto paralardan fiata ya da kripto para birimlerinden birbirlerine geçişi anlamayan birçok insan kripto dünyaya mesafeli kalmaktadır.

İşte bütün bu sorunları iyi tespit eden ve devrimsel çözümlerle ortaya çıkan Secrets of Zurich yaklaşımı hem kullanıcılar için en iyi koruma sistemi sunarken hem de tüm bilgilerinizin ve verilerinizin emin ellerde olduğunu ifade etmektedir.

Mevcut bankacılık sisteminde ve banka kartlarındaki çevrimiçi ödemeler söz konusu olduğunda birçok risk bulunmakta ve hali hazırda olduğu gibi merkezi ağlarla da çok sayıda farklı dolandırıcılık insanları sömürmektedir. Türkçeye çevrilmiş hali ile Zürih’in Sırları yaklaşımı kullanıcı hesabı güvenliği için gerekli olan karmaşık KYC standartları ile bütün  riskleri devre dışı bırakmaktadır.

Bu platformun bir başka özelliği de kendi kişisel hesap numaranızı alıp kolayca kripto ve FIAT işlemlerini yapabilmenizdir. Böylece elinizde tüm finansal araçlarla tamamen yetenekli bir şifreleme para birimi sahibi olabilmektesiniz. Ek olarak ön ödemeli banka kartı kolay için ATM’den  para çekme ve kripto paralarınızı geleneksel para birimleri ile birlikte alabilir, saklayabilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca anında herhangi bir ATM’den cüzdanınızdaki EUR veya USD cinsinden para çekme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu imkanlardan yararlanmak için Zürih banka kartının ilk sahiplerinden biri olmak için bekleme listesini imzalamanız yetmekte.

Hem kripto para birimi değişimi hem de ana kripto para birimleri arasında anında tek tıklamayla dönüşümlerin yanısıra spot oranlarda kripto-FIAT dönüşümü de bu platform kapsamında gerçekleştirilmekte. Bir diğer önemli nokta ise kullanıcıların kripto para birimi fonlarının büyük bir kısmınına ayrılmış soğuk depo cüzdanlarında depolayabilmesidir.

İnternet sitesinde yazan rakamlara göre günlük € 500.000 ciro, 2000 den fazla aktif kullanıcı, € 2.5 Milyondan fazla yatırım alması, 20.000 en fazla günlük işlem, kişiye özel IBAN numarası gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Bu platform hem BTC, ETH, LTC’yi desteklemekle bearber EUR ve USD’ı bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca SOZ platformu, kripto para birimlerini EURO’ya dönüştürmenize ve bunları doğrudan SEPA bölgesinde herhangi bir yerde bulunan herhangi bir banka hesabına(yakında – neredeyse dünyanın her yerinde) aktarmanıza olanak tanır. Ek olarak kişiye özel ve çok para birimli kripto cüzdanı, hem güvenli saklama alanı hem de kullanışlı ve kullanıcı dostu web arayüzü ile kripto para dünyasına kolayerişim sağlama imkanı vermektedir. Yalnızca birkaç tıklamayla kripto paralarınızı saklayıp, harcama imkanına sahip olabileceksiniz.

Projenin asıl amacı ise gerçek para ile uyum içinde olacak bir kripto ödeme sistemi oluşturmaktır. Böylece çocuklar içinde kripto para birimlerini saklayabileceğiniz ve bunları dolar ve euro karşılığında takas edebileceğiniz bir cüzdanlar size sunulacak ve VISA ödeme sisteminin kolaylıklarından yararlanabileceksiniz.

Bu platform ICO tanıtımı için bountyhive isminde son derece başarılı ve kurumsal bir şirket ile çalışmayı tercih etmiştir. Profesyonel ekibi ile birlikte Bountyhive’ın vereceği destekle Secrets of Zurich yaklaşımının başarılı bir ICO dönemi geçireceğini düşünmekteyim.

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/join/Secrets%20of%20Zurich

ICO ve Token Bilgileri

Toplamda 65 milyon token serbest bırakılacaktır.  Bu tokenların 50.000.000’inin topluluğa satılması planlanmaktadır.

 

Yol Haritası

 

 

Proje Ekibi

Faydalı Linkler

websitesi: https://www.soz.fund/

whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/fb49a3_8604fb00a61f4abb88018374a8d6b6c1.pdf

Telegram: https://t.me/secretsofzurich

Facebook: https://www.facebook.com/secretsofzurich/

Twitter: https://twitter.com/secretsofzurich

Instagram: https://www.instagram.com/secrets_of_zurich/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/secret-of-zurich/about/

Medium: https://medium.com/@secretsofzurich

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset

 

 

 

 

 

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir