Traderone ve The Collectivego Oyununu Sizlere Sunacak Devrimsel Platform: The Collective Group

Küreselleşen dünyamızda teknoloji beraberinde birçok yeniliği bizlere sunmaktadır. Her alanda teknoloji hepimizin hayatına fazlasıyla girmiş ve yaşamımızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmıştır. Özellikle dijitalleşme çağını yaşadığımız bu çağda internet bizlerin bütün iş ve işlemlerini kolaylaştırmış, aylar süren iş ve işlemlerimiz bazen bir tuş ile halledilebilir olmuştur. Dünyanın her köşesine ulaşımı kısaltan iletişim ve ulaşım imkanları sayesinde dünyanın her yanındaki gelişmeleri de takip edebilir olmaktayız. Bu gelişmelerin ışığında hayatımıza giren bir başka devrimsel teknoloji de blok zinciridir. Kripto paraların da arkasındaki teknoloji olarak bilinen bu devrimsel gelişme sayesinde bankacılık sistemini doğrudan etkileyecek ve hızlı, güvenilir ve şeffaf olduğu kadar güvenilir de olan bir kripto dünya artık vazgeçilemez olma yoluna girmektedir.

Blok zinciri teknolojisi ile birlikte her alan ve sektörde yenilikler ve iyileşmeler birbirini takip etmektedir. Böylece hem ekonomi hem de finans ve iş dünyasında devrimsel projeler bir bir ortaya çıkarak bizlere kolaylıklar sunmaktadır. Bu projelerden biri de The Collective Global Initiative adı verilen yeni ve devrimsel bir yaklaşımdır. Kolektif Küresel Girişim olarak sizlere tercüme edebileceğim bu yaklaşım, temel ekonomiyi ile yaratıcı ekonomi birleştirmek için birçok devrimsel çözümler sunmakla birlikte tüm kripto endüstrisi için en iyi uygulamaları da oluşturmaktadır. İşte bu bağlamda kripto dünyada yerini alan herkes için zevk alabilecekleri güvenilir işlemler yapılmasını da sağlayarak topluluklarıkorumaya çalışmaktadır.

Kısaca, The Collective, Etherium tabanlı tokenlar ve TraderOne için merkezi bir pazar olan CDEX isimli tokenüzerinde çalışan Guernsey merkezli bir Fintech şirketidir. Buna İlaveten TraderOne, tüm farklı dijital varlık yani kriptopara türleri için alım ve satımı destekleyen bir işlem platformuile güçlü bir ticaret platformu olacaktır. Ayrıca bu kapsamdaEthereum tabanlı tokenlar için tamamen işleyen, küreselleşmiş bir merkezi olmayan pazar olan CDEX de bulunmaktadır.

Ayrıca bu platform kapsamında yer alan ve bir başka devrimsel ürün olan The CollectiveGO oyununu da bu kapsamda sizlerin hizmetinde olacaktır. CollectiveGO, yerel kartların desteklediği ve çeşitli kripto para ile reklamverenlerin desteği ile para kazanılan, artırılmış bir gerçeklik deneyimi olarak da karşımıza çıkacaktır.

Bu devrimsel platformda topluluğa hem kripto para listeleme hem de likidite özgürlüğü sunulmakla birlikte topluluğa üye olanların eline geri dönen kullanışlı bir kripto para birimi değiş dokuşu da getirilmiştir. CDEX tokenı, toplu tokenalışverişi ile topluluğuna gerçek faydalar sağlayacaktır.

Eğer CDEX tokenınız varsa ne alacaksınız? Cevaben sadakat esnaf ödülleri, ücretlerde% 50 indirim gibi birçok avantajdan yararlanma fırsatı kullanıcılara sunulacaktır.

Sonuç olarak The Collective platformu Guernsey tabanlı finteknoloji platformu tarafından gerçekten tavsiye edilen ve büyük topluluk altındaki profesyonel ekip üyeleri tarafından başarılı bir hale getirilen devrimsel özelliklere sahip bir projedir. Bu projeye katılmak istiyorsanız bence bir de kendi araştırmanızı yapmanız gerekmektedir.

Bu projenin bütün tanıtım faaliyetleri Bountyhive isminde profesyonel ve kurumsal bir şirket tarafından yürütülmektedir. Bu başarılı şirketin donanımlı personelinin de verdiği destekle platformun başarılı bir satış dönemi geçireceğini düşünüyorum.

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/join/The%20Collective

ICO ve Token Bilgileri

Token satışı 1 Ocak 2019’dan başlamış ve bitiş tarihi olarak da 15 Şubat 2019’dan başlayarak veya satış sözleşmesindeki hedefe ulaşılıncaya kadar devam etmesi planlanmaktadır. Bahsedilen jeton satış periyodunda% 50’den başlayarak bonuskazanabilecek ve ilk tura katılma imkanı bulduğunuzda, CDEX tokenlarını satın alırken yaptığınız yatırımdan% 50 bonus da alma şansınız bulunacaktır. Bu arada token dağıtımı satışın sona ermesinden 2 hafta sonra gerçekleşecektir.

Şimdi token satışlarının dağıtımı ve CDEX token satışı için bazı detaylara bakacak olursak;

Token Simgesi: CDEX
Satılmaya hazır token miktarı: 2.000.000.000
Mevcut Bonus :% 50
Token tipi: ERC-20
Token Fiyatı: 0.01 USD
Hard Cap: 20.000.000 USD
Maksimum Tedarik: 8.000.000.000 CDEX
Bonus token Miktarı: 1,000,000,000 CDEX
Pazarlama için ayrılan token miktarı:800,000,000 CDEX
Ortaklıklar için ayrılan token miktarı:800,000,000 CDEX
Kurucular için ayrılan token miktarı:800,000,000 CDEX
Ödül: 2,600,000,000 CDEX

Yol Haritası

Proje Ekibi

Referanslar

Web sitesi: https://www.thecollectivegroup.org/

Teknik İnceleme: https://www.thecollectivegroup.org/ico/WP_Collective.pdf

Telegram: https://t.me/CDEX_The_Collective

Token Satışı: https://www.chaincreator.market/icos/thecollectiveico

Twitter: https://twitter.com/TheCollectiveGo

Facebook: https://www.facebook.com/groups/1176407375842141/

Bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir