Blok Zinciri Destekli Küresel Yatırım Dünyasındaki Devrimsel Platform: Smart Valor

Küreselleşen dünyamızda teknoloji başta olmak üzere her alandaki değişmelerin başında finans ve iş dünyasındaki gelişmeler yer almaktadır. Artan nüfus ve buna paralel mal ve hizmet üretimine duyulan ihtiyacın artması sebebi ile pazarlar da küresel olarak insanlara hizmet verme durumuna gelmiştir. Gelişen iletişim teknolojileri sayesinde ülkeler, şirketler, insanlar arasındaki ilişkilerin artması ticaret hacminin de büyümesine vesile olmuştur. Özellikle internet sayesinde bilgiler ve veriler dijital dünyaya transfer olmuş, bu sayede de bankacılık camiasında iş ve işlemler daha konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bütün bu gelişmelerin ışığında devrimsel özellikleri ile ortaya çıkan blok zinciri teknolojisi de sunduğu hızlılık, şeffaflık, güvenlik ve ekonomik olma özellikleri ile birlikte merkezsiz oluşu sayesinde çok popüler hale gelmiştir. Kripto paraların arkasındaki teknoloji olarak bilinen bu teknoloji birçok sektör için can suyu olurken, kripto paralar da alışveriş alışkanlıklarımız başta olmak üzere hem bankacılık hem de yatırım dünyasına bakış açımızı değiştirmiştir. Artık bankalar özellikle güvenli ve hızlı işlem potansiyelinden dolayı blok zinciri ile ilgili araştırma ve altyapı çalışmalarını hızlandırmışlardır. Aslına bakılırsa mevcut bankacılık sistemine kripto paraların da entegre olma zamanı uzak değildir.

Bütün bu gelişmelerin ışığında ortaya çıkan Smart Valor yaklaşımı İsviçre’deki Zug şehrinde bulunan Kripto Vadisi’nde yer alan kripto para dünyasına finansman sağlamak adına kurgulanmış olan devrimsel bir blok zinciri startup’ı olma özelliği taşımaktadır. Smart Valor aslına bakılırsa küresel ekonomide önemli bir yere ve geleceğe sahip kripto paraların çok daha güvenli olarak depolanmasını destekleyecek farklı girişimler ve yatırımlar adına merkezsiz bir endüstri ve market oluşturmayı hedeflemiştir.

Bir fintech firması olan Smart Valor devrimsel bir şekilde modern bankacılık anlayışının ve sisteminin blok zinciri ile bir araya gelmesini sağlayacak ve bu açık ağ üzerinde de gezegenimizin belki de ilk merkezsiz pazarı kurgulanmıştır. Oldukça medyatik özelliklere de sahip olan Smart Valor Reuters tarafından en önemli firmalardan biri olarak gösterilmekle birlikte Forbes tarafından da haber olarak da Avrupa’nın en iyiler listesine girmiştir. Bütün bu bahsettiklerimin yanı sıra, şu anda erişime açık olan bu yaklaşım, KYC ve AML hizmetlerine de açılmakla birlikte risk sermayesi, gayrimenkul, bilgi teknolojisi firmaları ve gerçek para ile ilgili işlem yapabilecek aşamaya da gelmiştir.

Bir başka önemli gelişme de Smart Valor’un İsviçre için finansal aracılık sertifikası almasının yanında Lihtenştayn düzeyinde kripto paraların alınıp satılabilmesi için onay alma başarısını göstermesidir. Bunun yanı sıra Smart Valor’un bankacılık lisansını almak adına girişimde bulunması ve bu faaliyetlerin neredeyse tüm AB ülkelerinde faaliyet göstermesini sağlayacaktır.

Sonuç olarak finans dünyamızda devrim yaratacak olan Smart Valor  platformu başarılı ve verimli bir ICO dönemi için alanında son derece kurumsal ve başarılı bir şirket olan Amazix ile anlaşmıştır. Amazix’in profesyonel ve uzman kadrosunun bu projenin tanıtım ve ICO sürecine çok değerli katkısının olacağını düşünmekteyim.

ICO ve Token Bilgileri

VALOR tokenı blok zinciri üzerinde çalışacak Ethereum tabanlı bir ERC 20 tokenıdır. Bu platformun bütün iş ve işlemlerinde kullanılacak ve katalizör görevi de görecektir.

  • Token İsmi: VALOR
  • Platformu: Ethereum
  • Tipi: ERC20
  • ICO’daki fiyatı: 0.0000 USD
  • Satılık Token Miktarı: 45000000
  • Minimum Yatırım Miktarı: 1.000 CHF
  • Kabul Birimi: ETH, BTC, Fiat
  • ICO’da Dağıtılacak Oran: % 45
  • Soft Cap: 1 VALOR = 3000000 CHF
  • Hard Cap: 45000000 CHF

 

Referanslar

https://smartvalor.com/

https://smartvalor.com/register-whitepaper/

https://t.me/smartvalor_official

https://medium.com/smart-valor

https://twitter.com/@smartvalorinc

https://www.youtube.com/channel/UCSK5WoSzaAKhv3FoZc1Ibfg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/smartvalorinc/

https://www.linkedin.com/company/smartvalor/

 

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir