Kripto Severlere Hepsi Bir Arada Kripto Deneyimi Sunacak Devrimsel Yaklaşım: Javvy

Dünyamızda yaşanan küreselleşme sürecinin en önemli motivasyon kaynaklarından biri de teknolojidir. Hızını takip etmekte zorladığımız teknolojik gelişmeler sayesinde her alan ve sektörde değişmeler hayatımızın konforunu arttırmıştır. Özellikle internet sayesinde bütün iş ve işlemlerimiz bir klik ile halledilir olmuş, oturduğumuz yerden dünyanın istediğimiz köşesinden beğendiğimiz ürünü alarak evimize kadar getirtebilmekteyiz. Tabi ki internetin bizlere sunduğu imkanlar bununla sınırlı değildir. Eğitimden sanata, sağlıktan spora kadar her alandaki kullanımı bizlere sayısız fırsatlar getirmiştir. Bu gelişmelerin en fazla hissedildiği alanda finans ve iş dünyasıdır. Kredi kartları, pay pal ödeme sistemleri finans alanındaki parasal hacmin artmasına yol açmıştır. Bu gelişmelerin ışığında karşımıza çıkan blok zinciri teknolojisi ise kripto paraların devrimsel bir şekilde karşımıza çıkmasına ve alışveriş ve yatırım anlayışımızın değişmesine yol açmıştır. Hem hızlılık ve şeffaflık hem de ekonomiklik ve üst düzeyde güvenlik içermesi, ayrıca merkezsiz olması çok daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır.

Bu kadar avantajlarına rağmen kripto paraların halen istenilen hacme ulaşamamasının önündeki en önemli engel hiç şüphesiz kullanışlı olmayan ve yüksek komisyon ücreti kesen platformların varlığıdır. Ayrıca bu alanda yeterli bilgilendirmenin olmayışı, hala insanların kripto paralardan gerçek paralara geçişi anlamakta zorlanması, piyasadaki belirsizlik ve aşırı fiyat değişimi insanların kafasında bir takım soru işaretlerini de beraberinde getirmektedir. Birde basında çıkan yanlış haberler de insanların kripto para dünyasına girişi geciktirmektedir.

İşte bütün bu problemleri çok iyi analiz eden ve çözmek adına ortaya çıkan Javvy yaklaşımı kripto para piyasasına halihazırda ulaşılabilen birçok borsaya bağlı olan küresel bir cüzdanın tam entegrasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok avantajlar sunmasının yanısıra birden fazla hesap ve uygulama ihtiyacını ortadan da kaldırmaktadır. En başta gelen özelliklerinden biri de kullanıcı kaydı ve doğrulaması için basit ve hızlı süreç sunmasının yanında, insanların kripto parayı benimsenmesi yaklaşımı olarak kullanıcıya güven ve açıklık sunmaktadır. Artık kripto paraların güvenli bir şekilde saklanması, kullanılması ve yatırım yapabilmek adına gerekli tüm araçları sağlamaktadır.

Burada Javvy yaklaşımı ile ilgili üzerinde durulması gereken bir başka önemli nokta da kripto değişimi deneyimini kolaylaştırması ve dünya çapındaki finansal düzenlemelere uygun olmasıdır. Kullanım kolaylığı için uygun doğrulama süreci kapsamında neredeyse 170’den fazla ülkenin vatandaşı, aynı anda kimlik doğrulamanın keyfine varacaktır. Çok kısa sürede süre de tamamlanacak bu KYC süreci sonrasında web tabanlı değişim sistemlerinde güvenlik riskini ortadan kaldırarak, eşler arası değiş tokuşları kolaylaştıracaktır.

Javvy kripto para olarak alternatif güvenlik, uygunluk düzenleyici ve kodlama uzmanları güçlü bir grup tarafından inşa edilmiştir. Kullanıcılara kripto para satın almak, onu gerçek dünyada kullanmak ve güvenli bir şekilde tutmak için çok basit bir tuşla işlem yapma imkanı vererek cep telefonu ile de kullanabilme imkanı da sunmuştur.

Kripto parayı daha hızlı ve daha basit bir şekilde satın alma pratiğini sunacak olan Javvy platformu, kullanıcıları rahatsız eden bir takım düzenleme engellerini ve takas konularını ele almak için büyük adımlar atmıştır. Javvy’nin düzenleme merkezli yaklaşımı, kripto satın alırken, satarken veya küresel banka kartını kullanırken gereken kayıt işlemini de içermektedir.

Kripto para göndermek, almak ve dönüştürmek için kayıt gerektirmemesi sayesinde her bireyin güvenliğini geliştiricinin zihninde ön planda tutarak, hiçbir kullanıcının kişisel bilgileri Javvy sunucularında saklamamakta ve böylece hackerlara fırsat vermemektedir. Ayrıca, Javvy yaklaşımı bu piyasada tam işlevsel bir kripto-fiat ve fiat-to-kripto dönüşümünü teşvik etmekle beraber sadece sınırlı bir paraya bağlı kalmadan ulusal para birimleri kullanarak satın alma ve satma konusunda gerçek bir çözümde sunmaktadır.

Son olarak bu platformu ICO tanıtımı için Bountyhive isminde son derece başarılı ve kurumsal bir şirket ile çalışmayı tercih etmiştir. Profesyonel ekibi ile birlikte Bountyhive’ın vereceği destekle Javyy yaklaşımının başarılı bir ICO dönemi geçireceğini düşünmekteyim. Proje ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki siteden de ulaşabilirsiniz.

ICO ve Token Bilgileri

Javvy (JVY) tokenı, bir ara katman olarak işlev görecek olan alım satım işlemlerine izin vermek için bir cüzdan tarafından kullanılacaktır.

 • Token Simgesi: JVY
 • Platformu: Ethereum
 • Tipi: ERC20
 • Ön ICO fiyatı1 JVY: 0.0004 ETH
 • ICO Fiyatı: 0.0857 USD
 • Satılık Token Miktarı: 100,000,000
 • Minimum Yatırım Miktarı: 0.4 ETH
 • Kabul Birimi: ETH
 • Soft Cap: 1000 ETH
 • Hard Cap: 100000 ETH

Yol Haritası

Proje Ekibi

Referanslar

https://javvy.com/

https://javvy.com/wp-content/uploads/2017/09/javvy_crypto-solution-white-paper.pdf

https://t.me/javvychat

https://twitter.com/javvycrypto

https://www.linkedin.com/company/javvy/

https://www.reddit.com/r/javvy/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2216370.0

https://medium.com/javvy-crypto-analysis

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

4 thoughts on “Kripto Severlere Hepsi Bir Arada Kripto Deneyimi Sunacak Devrimsel Yaklaşım: Javvy

  Saime Avıandı

  (4 Aralık 2018 - 14:28)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  Semina Aktuna

  (5 Aralık 2018 - 21:42)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Sevginur Aşcı

  (21 Aralık 2018 - 14:51)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

  Emine Münevver Akca

  (25 Aralık 2018 - 07:40)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir