Devrimsel Özellikleri İle Kripto Dünya da Yeni Bir Yaklaşım: Uptherium

Her geçen güne bir başka yenilik ve buluş ile uyandığımız günümüzün dijitalleşmiş dünyasında teknoloji başta olmak üzere her alanda inanılmaz değişiklikler yaşanmaktadır. Bilgiye ulaşmak internetin yaşamımıza girmesi ile çok daha rahat ve hızlı olmaktadır. Ülkeler arasındaki sınırlar artık sadece bir duvardan ibaret olmaktadır. Gelişen bilgi teknolojileri ve iletişim imkânları sayesinde dünyanın bir ucundaki arkadaşımızla görüntülü konuşabilmekte, yine bir başka coğrafyadan istediğimiz ürünü alabilmekte, hatta sabah kahvaltısını bir kıtada yapıp bir başka kıtada akşam yemeğini yiyebilmekteyiz. Okulla gitmeden online olarak e-öğrenme programları sayesinde uzaktan eğitim imkanından yararlanmakta ve diploma alabilmekteyiz. İşte bütün bunlar küreselleşen dünyanın bizlere sunduğu inanılmaz fırsatlardan sadece bir kaçıdır. Bütün bu gelişmelerin ışığında blok zinciri teknolojisinin ortaya çıkması ve peşinden de kripto paraların bizlere farklı bir yatırım bakış açısı sunması iş dünyası ve finansal dünyada yaşanan ev devrimsel gelişmelerdendir. Bitcoin’in 2017 yılında yakaladığı karlılık oranı dünyanın her yerinde medya başta olmak üzere her kanaldan dünya genelinde bir farkındalık oluşturmuş, herkes kıyısından köşesinden kripto para dünyasından bir getiri beklemeye başlamıştır.

Ancak bu kadar popüler olmasına karşın hala yaklaşık 500 milyar olduğu tahmin edilen kripto para dünyasındaki gelişmeler gayet yavaş olmaktadır. Emekleme dönemini geçtiği düşünülen bu dev ekonomi ile ilgili insanların ön yargıları hala bitmemiştir. Kullanışlı olmaktan uzak platformlar, bu platformların müşterilerinin 7/24 beklentilere cevap verememesi, piyasadaki kırılganlık ve belirsizlik, teknolojiden uzak insanların kripto para dünyasına girmeye cesaret edememeleri, fiattan kripto paralara, kripto paralardan gerçek para birimine geçişin anlaşılamaması, kripto paraları normal hayatta ve günlük işlerde kullanma zorluğu, yüksek işlem ücretleri bu alandaki problemlerden en önemlileridir. Bir başka problem ise basın yayın organlarında kripto paralar ile ilgili olumsuz ve kasıtlı haberler yapılmasıdır.

 

Günlük hayatta kripto para kullanımının kolaylaştırılması ve her an ihtiyaçlarımızı karşılayacak uygulamalara bir şifre ile ulaşılabilmesi gerçekten kripto para kullanımını arttıracaktır. Günlük hayatımızda kripto parayı tek bir ekosistem ile birçok uygulamalarla kullanmak artık Uptherium yaklaşımı sayesinde çok kolay olacak. Bu kapsamda örneğin, bir yeni kullanıcı olmanız durumunda bile, bir profesyonel iş adamı gibi ürünlerinizi pazarlamanıza yardımcı olan uygulamalar, Amazon, eBay, gibi çok tercih edilen çevrimiçi mağazalarda kazandığınız kriptoyu harcamanızı kolaylaştıran uygulamalar da Uptherium kapsamda bizlerin hizmetinde olacaktır.  Sabaha kripto parayı kullanarak alabileceğiz bir fincan kahve içerek başlamanıza yardımcı olacak bu devrimsel uygulamalar sayesinde kripto dünyada pek çok yenilik karşımıza çıkacak. Kısaca Uptherium devrimsel blok zinciriyle desteklenecek ve ilerlemeye yardımcı olmak için Uptherium topluluğu tarafından yönlendirilmiş olan kripto uygulamaların süper bir kişisel ekosistemidir.

Anlattıklarıma ek olarak her Uptherium uygulaması ağın geri kalanı ile işbirliği yapmak ve sorunsuz bir deneyim yaratmak için tasarlanmıştır. Bu yüzden, ağa eklenen her uygulama için kapsamlı bir inceleme süreci geliştirilmiştir. Geliştiricilere ve yaratıcı yeteneklere sahip yeni uygulama projelerini, müşterilerine en iyi, en parlak ve gerçekten kullanışlı uygulamaları getirmeyi amaçlamaktadır.

Böylece, yaklaşan projelere erken katılımda herkese içeriden biri olma fırsatı verilmektedir.

Bu kapsamda; Ürün / Hizmet İncelemesi aşamasında, projenin kullanıcılara değer sağlayıp sağlamadığını ve sürdürülebilir bir gelire sahip bir gelir modeline sahip olup olmadığını belirlemek için platforma sunulan blok zinciri projelerini değerlendirmektedir.

Strateji ve analiz aşamasında pazar araştırması yapılmakta, hedef tüketicileri keşfedilmekte, stratejik pazar ve hizmet kalitesini daha iyi tanımlamak için SWOT analizi yapılmaktadır.

UPZ Token Uygulama / Geliştirme aşamasında, kabul edilen proje sonrasında projeyi kullanıma hazır hale getirerek blok zincirindeki UPZ ikonuyla desteklenen tam geliştirme, test ve uygulamalara devam etmektedir.

Uptherium Network Hub’a Pazarlama ve Lansman ise son aşama olarak karşımıza çıkmakta ve proje ağ merkezine dahil edilerek ve tam ölçekli pazarlama ve PR başlatılacaktır.

Son olarak Uptherium  platformu ICO tanıtımı için Bountyhive isminde son derece başarılı ve kurumsal bir şirket ile çalışmayı tercih etmiştir. Profesyonel ekibi ile birlikte Bountyhive’ın vereceği destekle Uptherium ’in başarılı bir ICO dönemi geçireceğini düşünmekteyim.

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/Uptherium

ICO ve Token Bilgileri

Bütün bunlara ek olarak bu yaklaşım, kendi blok zinciri üzerine kurulu olan UPZ, hız ve satın alınabilirlik için tasarlanmıştır. Bunun nedeni ise hızlı, düşük maliyetli işlemlerin bir ayrıcalık olmamasıdır. Ayrıca Uptherium ekosistemindeki her uygulama UPZ simgesini kullanmaktadır.

  • Token Simgesi: UPZ
  • Platformu: Ethereum
  • Tipi: ERC20
  • ICO’daki fiyatı: 0,1000 USD
  • Satılık Token Miktarı: 375000000
  • Yatırım Miktarı: 100 USD
  • Kabul Birimi: ETH, BTC, LTC, Fiat
  • ICO’da Dağıtılacak Miktar: % 75
  • Soft Cap: 2000000 USD
  • Hard Cap: 25000000 USD

Yol Haritası

 

Faydalı Linkler

Websitesi: https://uptherium.io/

Whitepaper: https://uptherium.io/wp-content/uploads/2018/11/Uptherium-WhitePaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/Uptherium

Facebook: https://www.facebook.com/Uptherium-2194546714166567

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5gfMICMGzZWLsJ4zQN_N3A

Telegram: https://t.me/joinchat/HjiSv0jX3sE1v-N9FZ11iA

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir