Küresel Varlık Yönetim Alanında Devrimsel Sovren Platformu İle Tanışma Zamanı; Sovren

Dünyamızdaki son yüzyılda yaşanan inanılmaz gelişmelerin arkasındaki en önemli ivme olan teknoloji sayesinde her alan ve sektördeki değişmeler insanoğlunun yaşamını etkilemektedir. Sağlıktan sanata, eğitimden kültüre kadar her alanda karşımıza çıkan bu değişiklerin başında finans sektörü ve iş dünyasındaki gelişmeler gelmektedir. Özellikle internetin günlük yaşamımıza olan katkıları sayesinde iş dünyasının sınırları dünyanın her yanına doğru yayılmıştır. Artık online alışveriş siteleri sayesinde oturduğumuz yerden istediğimiz ürünleri gezegenimizin istediğimiz yerinden evimize kadar getirtebilmekteyiz.

Bütün bu gelişmelerin ışığında karşımıza çıkan kripto paralar sayesinde içinde bulunduğumuz finansal dünyada çok büyük değişiklikler yaşanmaktadır. Başta blok zinciri teknolojisinin devrimsel özellikler sayesinde hem hızlı ve güvenli hem de ekonomik ve şeffaf iş ve işlem yapabilme özellikleri sayesinde kripto paraların kullanım alanları her geçen gün artmaktadır.

Her geçen gün yeni bir blok zinciri destekli projenin hayat bulduğu ve bizlere yenilikle sunduğu kripto dünyada devrimsel özellikleri ile karşımıza çıkan çok önemli bir yaklaşımda Sovren projesidir. Sovren, hem satın alabilme ve hem de satış emirlerini eşleştirebilmek için AI yani yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu olarak tanımlayabileceğimiz RPA olarak tarafından desteklenecek bir ticaret motoruyla bir sipariş imkanının ve aracı kurum değişiminin bir merkezi durumunda olacaktır.  Sovren bahse konu bu iki tür ticaret siteminde de, piyasa emirlerine ve limit emirlerine izin verebilecektir. Kullanıcı ticaret seçenekleri ile birlikte kullanıcıların istedikleri emirleri oluşturmalarına, bu emirleri birleştirmelerine ve karları maksimuma çıkararak ve kayıplarını en aza indirmeyi sağlamaya da imkan sağlayacaktır.

Bütün bunlara ek olarak Sovren yaklaşımı hem bireysel hem de kurumsal ticaretle uğraşanlar için kullanılabilecek özerk bir dijital döviz kuru hizmeti kurmak suretiyle 500 milyar ABD Dolarlık bu piyasada yapay zeka ve kripto para birimi ile yapılacak ticaret ortamını değiştirmeyi ve dönüştürmeyi de hedefleyen bir blok zinciri destekli projeyi temsil etmektedir. Biraz önce de bahsettiğim gibi hem Yapay Zeka hem de Robotik Süreç Otomasyonunu kullanacak olan bu devrimsel proje, en çok korunan dijital döviz ticareti ekosistemi olabilmeyi ve bu çözümleri istisnai bir ticaret deneyimi sunmak için entegre etmenin nadir fırsatlarından biri olmayı amaçlamaktadır. Kripto para değişimlerinin çoğunluğu yalnızca bir işlevi yerine getirmekte ve bir dijital paradan bir diğerine ticaret yapmak için bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Ancak, Sovren aslında dijital varlıkları yani kripto paraları ortak bir değere dönüştürmeye kararlı olmayı öne çıkaran bir yaklaşım olma özelliğini de taşımaktadır.

Ayrıca Sovren, BTC Lightning Network için değişim gelişiminin bir parçası olarak başlangıçtan itibaren destek oluşturacaktır. Sovren, yatırım bankaları, varlık ve varlık yöneticileri ve finansal kurumlar için beyaz etiket ürünlere de sahip olacaktır.  Ek olarak Sovren tüm önemli kripto paralar ve Bitcoin, Ethereum, Ripple & Bitcoin Cash de dahil olmak üzere tüm kripto para ticaret alanlarında en büyük kripto para birimleri gibi listelenecektir. Böylece nakit yönetimi ortaklığı, dünyanın herhangi bir yerinden fiat yani gerçek para transferi ile birlikte fiatın aynı gün çekilmeyle kripto para satın almak için hızlı ve basit bir süreci de beraberinde getirecektir.

Sovren platformunun bizlere sağladığı avantajlara bakacak olursak, bunlardan ilki komisyonun olmaması, mobil uygulamanın kullanılması, kredi imkanı sağlaması, 7 gün 24 saat dünyanın her yerinden kesintisiz ticaret yapmasına imkan sağlaması, yerel yasal düzenlemeler ve vergi makamları için gerekli belgelerin hazırlanmasında müşteri desteği sağlaması ve KYC ve AML gibi önemli konularda müşterilere yardım etmesidir.

Son olarak Sovren platformu ICO tanıtımı için Bountyhive isminde son derece başarılı ve kurumsal bir şirket ile çalışmayı tercih etmiştir. Profesyonel ekibi ile birlikte Bountyhive’ın vereceği destekle Sovren’in başarılı bir ICO dönemi geçireceğini düşünmekteyim.

ICO ve Token Bilgileri

Sovren Token (SVRN), finans ekosisteminde kripto paranın amacına hizmet edecek bir ERC20 standardı olan Ethereum Smart Contract token’dir. Ayrıca Sovren Token sahipleri ticaret ve borç verme ücretlerini dengeleyebilecekler ve Sovren tokenlarını kullanarak dijital varlıklarının varlık değerinin% 20’sine kadar satın alabileceklerdir.

  • Token adı: SVRN
  • Platformu: Ethereum
  • Soft Cap : 5.5 milyon ABD doları
  • Hard Cap : 55 milyon ABD doları
  • Token Fiyatı: 1 token SVRN = 1 ABD doları
Takım
Yol Haritası

 

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://sovren.app/

Whitepaper: https://drive.google.com/open?id=1-rEsxRMToPVxQBnqgwlPYO4irCawNPT8

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5063455.0

Twitter: https://twitter.com/SOVREN_STX

Facebook: https://www.facebook.com/sovrenSTX/

Telegram: https://t.me/joinchat/HSoaZks3YowN9CfjisDAng

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sovrensecurities

Medium: https://medium.com/@SovrenSTX

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir