KRİPTO PARALARINIZI HER HERDE VE HER ZAMAN KULLABİLECEĞİNİZ DEVRİMSEL YAKLAŞIM: FuzeX

 

Dünyadaki teknoloji alanındaki gelişmelere paralel ekonomik, sosyal, kültürel, politik birçok değişiklik yaşanmaktadır. İnternetin inanılmaz bir şekilde hayatımıza girmesi ile birlikte de bilgi ve veriye ulaşmak çok daha kolay olmuş, gerçek hayattaki iş ve işlemler tamamen dijital dünyaya taşınmıştır. Özellikle her alan ve sektör teknolojiyi daha çok kullanmakta, neticede artık insan işgücü ve emeğinin yerine akıllı makinalara, yapay zekâya, nesnelerin internetine, programlara, yazılımlara ve uygulamalara daha çok yatırım yapmaktadırlar. Bu süreçte bir başka devrimsel teknolojik gelişme de blok zinciri teknolojisinin bizlere sunduğu hızlı, güvenilir, şeffaf, ekonomik ve merkezi olmayan yapısının kripto para birimlerini bizlere sunmasıdır. Özellikle son birkaç yılda inanılmaz bir popülarite ve karlılık eğilimi yakalayan kripto paralar her geçen dün finans dünyasını daha çok etkisi altına almaktadır.

Ancak bu kadar popüler olmasına karşın hala kripto paralar gerçek para birimleri gibi piyasalarda güven kazanamamıştır. Özellikle hala insanların platformlarda nasıl gerçek paradan kripto paralara ya da kripto paradan gerçek paraya geçişini anlayamaması, kripto paraları gerçek para gibi kredi kartı vb. gibi alışverişlerde ya da alım satımlarında kullanamaması kripto paraların tercih edilmemesine yol açmaktadır. İşte bu süreçte ortaya çıkan ve mevcut problemleri çok iyi analiz eden FuzeX yaklaşımı, kripto paralarınızı kredi kartınızla harcamayabilme ya da bankamatik kartı ile para çekme imkanını sizlere sunacak olan devrimsel bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmaktadır. FuzeX hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet sitesini https://fuzex.co ziyaret edebilirsiniz.

Kısaca FuzeX yaklaşımı, kripto para birimi, borç, kredi ve ödül hesaplarınızı tek bir basit ve güvenli e-kart çözümünde birleştirebildiğiniz bir sistemdir. Aslına bakarsanız bu platformu çok sevmemin nedeni bizlere sunduğu devrimsel hizmetlerin yanında, gerçekten ayakları yere basan ve verdikleri sözleri tutan kurumsal bir yapıda olmalarıdır. Bana gönderdikleri e-kart tam bir teknoloji harikasıdır ve bütün hesapları içinde toplayabileceğimiz bir yapıdadır. Bu platform sayesinde gerçek zamanlı döviz kurları karşılığında kripto paralarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde harcayabileceksiniz. Sadece yapmanız gereken ödeme yönteminizi seçmek için ekranındaki kripto para, borç, kredi ve ödül hesaplarınız arasında geçiş yapmanız. FuzeX kartın en önemli özelliği de tek bir akıllı kartta en fazla 15 adet kripto para hesabı, 10 adet kredi kartı veya banka kartı ve 5 adet ödül kartı saklayabilecek olmanız. Ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama, kayıp önleme ve on-line anahtar kodu, güvenli bir şekilde kripto paraları harcayabilmenizi sağlayacaktır.

Birçok hizmeti barındıran bir yapısı bulunan bu projenin en önemli bileşenlerinden olan FuzeX kartı, hem cüzdan hem ekosistem hem de gerçek zamanlı şifreleme alışverişi için bir devrim yaratmaktadır. FuzeX platformu ekosistemi üç önemli kısma ayrılmıştır. Bunlar; biraz önce bahsettiğim FuzeX kartı, FuzeX cüzdanı ve FuzeX değişimidir.

Önemli bir ayrıntıda akıllı telefonunuzu FuzeX kartının tamamlayıcısı olarak kullanmak için Android ve iOS uygulamalarının mevcut olmasıdır. Böylece işlemleri hem izleyebilir ve güvenlik seviyelerini karşılayabilir hem de kullanıcılara ait olan bazı indirimlerden veya bonuslardan yararlanabilirsiniz.

Bu projenin en büyük avantajlarından biri de kripto paraların her yerde ve her zaman kullanımını kolaylaştırmaya kararlı olan teknoloji uzmanlarından, ödeme uzmanlarından, işletmecilerden ve pazarlama profesyonellerinden oluşan güçlü bir proje ekibine sahip olmasıdır.

Bu proje çok başarılı bir ICO dönemi geçirmiştir ve şu anda FXT tokenı borsada çok talep gören kripto para birimlerinden biridir. Özellikle borsa da geçen haftadan bu haftaya yaklaşık %97 değer de kazanmıştır.

FuzeX’in yerel ve uluslararası olmak üzere bilinen birçok kurumsal ortağı bulunmaktadır. Bu ortaklıklar FuzeX’in profesyonelliğini ve kurumsallığını da göstermektedir. Bu ortakları aşağıdaki resimde de görebilirsiniz.

Yol Haritası

Yol haritası detaylı olarak incelendiğinde bu tarihe kadar verilen sözlerin hepsinin gerçekleştirildiği görebiliriz. Hem borsaya girmiş hem de ilk örnek tamamlanmıştır. FuzeX cüzdanını iş ortağı değişimleriyle bütünleşmiştir. Visa veya MasterCard ile çalışmalar, FuzeX Kartı (Beta), Bitcoin ve Ethereum entegrasyonu ile FuzeX Cüzdan (Beta) işlemleri tamamlanmıştır. Ayrıca ek kripto para birimlerinin entegre edilmesi ve markalar için ortaklıklar başlatılması işlemleri devam etmektedir.

Takım

Proje ekibi ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitesini https://fuzex.co ve teknik raporu https://fuzex.co/wp-content/uploads/2017/12/FuzeX_whitepaper_v1.4.pdf  inceleyebilirsiniz.

Referanslar

İnternet Sitesi: https://fuzex.co

Teknik Rapor: https://fuzex.co/wp-content/uploads/2017/12/FuzeX_whitepaper_v1.4.pdf

Özet Bilgi: https://fuzex.co/wp-content/uploads/2017/12/FuzeX_onepage.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/FuzeX.co/

Twitter: https://www.facebook.com/FuzeX.co/

Slack: https://fuze-slack-inviter.herokuapp.com

Telegram: https://t.me/FuzeX

Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4644038.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

7 thoughts on “KRİPTO PARALARINIZI HER HERDE VE HER ZAMAN KULLABİLECEĞİNİZ DEVRİMSEL YAKLAŞIM: FuzeX

  Ercüment Akıncılar

  (27 Eylül 2018 - 02:42)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

  Müyesser Akyildirim

  (30 Eylül 2018 - 01:55)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Edip Attila

  (10 Ekim 2018 - 06:54)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Ferdacan Aruca

  (13 Ekim 2018 - 01:32)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  İclal Akkoyun

  (13 Ekim 2018 - 09:09)

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

  Halim Aral

  (16 Ekim 2018 - 22:09)

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de altyapısı çık sağlam.

  Ata Kerem Akman

  (6 Aralık 2018 - 18:38)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir