Traveler ile Kripto Paraları Kullanın Daha Ucuza Seyahat Edin

Günümüzdeki teknolojik gelişmelerle birlikte birçok alanda inanılmaz gelişmeler ve yenilikler yaşanmaktadır. Hiç şüphesiz bu gelişmelerin en çok hissedildiği alanların başında ulaşım gelmektedir. Artık bir yerden bir yere seyahat etmek gelişmiş hava, kara ve deniz araçlarıyla beraber hiç olmadığı kadar kolaydır. Bu teknolojik gelişmeler bize sabah kahvaltısını bir kıtada yaparken akşam yemeğini bir başka denizaşırı kıtada yapabilme şansı vermektedir. Bu araçların hem hızlı hem ulaşılabilir ve ekonomik olması artık insanların başka şehirlere ve coğrafyalara seyahat etme isteğini de arttırmıştır. Ayrıca hem eğitimden sağlığa, spordan turizm camiasına kadar her alanda etkisini hissettiren küreselleşme sayesinde insanlar sadece tatil için değil, aynı zamanda iş, eğitim, spor, sağlık gibi hayatlarının içinde yer alan her sebep için bir başka şehre, ülkeye daha sık seyahat eder olmuşlardır. Örneğin bir dönemde bir ülkede diğer dönem de ise başka bir ülkede eğitim veren dual programlar vb. olması sebebi ile bu iletişim çağında artık insanlar her yaşta ve her dönemde her zamankinden daha fazla seyahat etmektedirler. İşte seyahat endüstrisi de hızla gelişen teknoloji ve iletişim çağında yaklaşık 7.6 trilyon doları bulan devasa bir endüstri haline gelmiştir.

Bu kadar büyük bir pazarda 7/24 hizmet veren, anında kredi kartı vb. ile biletimizi alıp otelimizi ayırtacağımız birçok platform bulunmaktadır. Artık valimizi elime aldığımız andan itibaren yoldayken booking.com veya tatilsepeti.com vb. gibi platformlardan uçak biletimizi alabilmekte, uçakta istediğimiz yemek çeşitlerini ilgililere bildirebilmekte,  indiğimizde transferimizi temin ederek, rezerve yaptığımız ya da parasını ödeyerek satın aldığımız otel odamıza doğru hiç yabancılık çekmeden gidebilmekteyiz.

Ancak bunları burada anlatırken tabi ki bizlere hizmet sunmak için var olan bu platformların bir takım problemlerinden de bahsetmem gerekmekte. İnternet sayfasındaki renkli fotoğraflara bakarak ayırdığımız otelin odasının fotoğrafta göründüğü kadar donanımlı olmaması, hiç beklemediğimiz ek ücretlerin çıkması, aracı olan bu platformların kestiği masraflar bizleri bazen de yıldırmaktadır.

Bu pazardaki sorunları tespit ederek, insanlara daha mutlu ve huzurlu bir seyahat imkânı sağlamak adına yola çıkan traveler.com platformu bahsettiğim bütün problemleri çözmek adına karşımıza çıkmaktadır. Platform halihazırdaki çevrimiçi turizm seyahat firmalarındaki problemleri tamamen çözmek üzere hayatımıza devrimsel bir şekilde giren ve bizlerin seyahat alışkanlıklarını da değiştirmeye hazırlanan kripto para dünyasını turizm sektörü ile birleştirerek devrimsel bir yaklaşım ortaya çıkartmaktadır. Aslında Bu platformun sunduğu kilit özelliklerden biri hem kripto para birimleri hem de gerçek para birimleri ile uçak, otel, tatil paketi vb. gibi bütün hizmetlerin diğer rakip olan turizm acentalarına göre daha ekonomik fiyatlarla alınabilmeyi sağlayacak olmasıdır.

Platformun kullanıcılara sunduğu TVLR tokenlarını platformdaki cüzdan içerisinde saklayanlara da ek olarak hizmet ücretleri üzerinden % 25 ile % 50 arasında değişecek indirim fırsatları da sunulacaktır. Ek olarak traveler.com, tüm dünyadaki satıcıları ve hizmetlerini mümkün olan en düşük fiyatlandırma ile alıcılarla buluşturarak tasarruf da sağlamaktadır. Platformun bir avantajı da çoğu zaman % 60’ı bulan tasarrufların ise seyahat müşterilerine aktarılacak olmasıdır.

Bu platformun önemli özelliklerine bakacak olursak bunlardan birincisi, yeni nesil teknoloji olan blok zincirinde saklanacak verilerle bulut tabanlı seyahat daha güvenli olacaktır. Ayrıca seyahat satın almak için TVLR tokenları ve kabul edilen diğer kripto para birimleri kullanılabilecektir. Platformun sunduğu cüzdan sayesinde TVLR’yi daha güvenli bir şekilde satın alabilecek ve satabileceksiniz. Bu platformu kullanmakla birlikte daha fazla tasarruf yapma imkânınız olacaktır.

Bu platform ayrıca kardeş platform olan “Tripx” tarafından da desteklenmekte. Kısaca Tripx, turizm endüstrisi başta olmak üzere değişik alanlarda kripto para ödeme kolaylıkları, AI gibi gelişmiş teknolojik faaliyetler ile ilgili hizmetler vermekte.  Ayrıca Tripx, blok zinciri üzerinde bulunan akıllı sözleşmelerin kullanması ile birlikte kripto paraların bu platformda kullanılabilmesine imkan tanıyacak widget’in altyapısını da hazırlayacaktır.

Yine bahsetmek istediğim bir detayda AirCanada’dan Air France’a,  American Airways’ten Bristish Airways’e ve Delta’ya kadar her havayolu şirketinin biletini indirimli olarak almanızın mümkün olması. Otel olarak ise Barcelo, Carlson, Seçim, Concorde, Crowne Plaza, Dorint, Melia, Mercure, Novotel, Ramada gibi binlerce otel artık size daha ekonomik olacak. Cruise ile Bahamalara mı girmek istiyorsunuz işte Princess Cruise, Azamara, Carnival, Costa, Ginard, MSC gibi onlarca cruise firmaları hizmetinizde. Peki araç mı kiralayacaksınız karşınızda Avis, Dolar, Sixt, Europcar, Payless gibi yüzlerce firma.

Sonuç olarak traveler.com, sizlere ilk günden itibaren her türlü seyahat ile ilgili rezervasyonlarınızı yapabilme fırsatını sunmaktadır. Kısaca, araç kiralama, gemi ve safariler ile turizm amaçlı turlar başta olmak üzere çok çeşitli diğer seyahat hizmetleri ile birlikte ekonomik olarak kazançlı çıkacağınız bir yaklaşım artık sizleri bekliyor.

Bu platformun bütün tanıtım faaliyetleri Bountyhive isminde son derece başarılı ve kurumsal bir firma tarafından yürütülmektedir.  Bu çalışmaların ICO sürecine çok olumlu katkılarının olduğunu değerlendirmekteyim.

ICO ve Token Bilgileri

Yol Haritası

Takım

Referanslar

İnternet Sitesi: https://traveler.com/

Teknik İnceleme: https://traveler.com/wp-content/uploads/2018/06/Traveler-White-Paper-V18-061518.pdf

Linkedin:  https://www.linkedin.com/company/go-to-traveler/

Facebook:  https://facebook.com/go.to.traveler/

Medium:  https://medium.com/traveler-com

Twitter: https://mobile.twitter.com/go_to_traveler

Reddit : https://www.reddit.com/user/go_to_traveler

Instagram: https://www.instagram.com/go.to.traveler/

Bountyhive Linki: https://bountyhive.io/browse/Traveler

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

1 thought on “Traveler ile Kripto Paraları Kullanın Daha Ucuza Seyahat Edin

    Servet Akçagunay

    (30 Eylül 2018 - 12:04)

    ICO sürecini yakından takip ediyorum. yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir