Stealthcrypto’ın ile Merkezi Olmayan ve Güvenli Platformu ile Tanışma Vakti

Blok zinciri ve kripto paralar çağımızın en son devrimidir ve alışverişten, tatil anlayışımıza, eğitimden finans ve yatırım dünyamıza kadar tamamen yaşamımızın içine girmiştir. Bütün bunlarla birlikte verilerin korunması ve dijital güvenlik hayatımızın ve kripto para dünyasının olmazsa olmazı olmuştur. Bu bağlamda yeni bir yaklaşım ve ürünleriyle çağdaş bir hizmet anlayışı getiren StealthCrypto,  anonim, şifreli ve merkezi olmayan bir platform oluşturmuştur. Daha detaylı bilgi için lütfen internet sitesini https://www.stealthcrypto.io/ ziyaret ediniz.

StealthCrypto, bir kripto para ve Stealth Grid ™ platformunun bir parçası olup blok zinciri teknolojisine dayalı veri koruma hizmetleri sunma ve geliştirme üzerine odaklanmaktadır. Stealth Grid ™, kullanıcılara daha iyi ve daha güvenli bir veri koruma hizmeti sağlayacak olan blok zinciri teknolojisi ile mevcut sanallaştırılmış teknolojiyi mevcut yenilenebilir teknolojiyi birleştirerek daha iyi bir veri koruma hizmeti sunmaktadır. Stealth Grid ™, daha fazla önem veren ve kullanıcı verilerini daha güvenli bir şekilde koruyan bir siber güvenlik ekosistemi yaratmayı amaçlamaktadır.

StealthCrypto ™, gelişmekte olan bir tehdit sahnesindeki yeni zorluklara karşı savunmaya yardımcı olmak için yeni nesil merkezileşmemiş blok zincir güvenlik teknolojisini kullanarak verilerinizi koruma deneyimi ve uzmanlığına sahiptir. Uzun vadeli veri koruması için yüksek performanslı ağ şifreleme Kuantum anahtar üretimi ve kuantum anahtarı dağıtımı StealthCrypto ™, StealthCrypto’nun patentli StealthCrypto ™ ile cloud storage, IoT ve iletişim güvenliğini ve daha hızlı hale getirir.

Stealth Grids ™ Trust Center, StealthCrypto ™ tokenı tarafından aktive edilecek, piyasaya hazır, birleştirilmiş, şifreli iletişim ürünleri paketine sahiptir. StealthCrypto içinde bulunduğumuz yeni nesil iletişim çağında mevcut pazara hazır ürünler arasında, özel Quantum siber güvenlik teknolojisi StealthCrypto ™ ‘nu kullanan IM, bulut depolama ve dosya paylaşımı, e-posta, ses ve video konferans yanı sıra “AI Cyber Security ™” bulunmaktadır. Stealth Grid ™, veri koruma, blokaj, iletişim, akıllı şehir platformları, IoT ve bankacılık için patentli dinamik uçtan uca, split şifreleme, dinamik bölünmüş geo dağıtım ™ ve kuantum kimlik doğrulama teknolojimizi kullanarak mevcut alt yapıyı Qubit blok zincirine dayalı olarak radikalleştirecek bir teşvik temelli kuantum örgülü ağ oluşturmaktadır.

StealthCrypto ™ Telefon uygulaması, StealthCrypto ™, kullanıcılarına gizlilik üzerinden muazzam güç verir ve dünyanın her yerinden Wi-Fi veya veri ile arama yapar. Stealth Grid, akıllı telefonların merkezi olmayan altyapılara dayanmadan iletişim kurmasını sağlayan, telekomünikasyon sektöründe türünün ilk örneği olan Quantum mesh ağını kullanan teknolojilerle mobil iletişimi merkezden uzaklaştırmayı hedeflemektedir. Tüm telefonlarda yerleşik bir gizlilik kontrol merkezi bulunuyor kullanıcıların telefonlarının erişim ve işlevlerinin tam kontrol edebiliyorlar.  StealthCrypto ™ telefonu piyasadaki en güvenli telefon olacak şekilde kurgulanmıştır ancak her uygulama güvenli bir StealthCrypto ™ sayfasından onaylanmalı ve indirilmelidir.

Quantum Mesh Network ise StealthCrypto Cloud ™ NAS Sistemi tamamen dağıtılmış olup, dosyalar tüm dünyada farklı kaplarda dağıtılmış ve depolanmıştır. Bu, ağın herhangi bir merkezi zayıf nokta olmaksızın saldırılara karşı dayanıklı olmasını sağlar. Eşler arası bulut depolama, telekomünikasyon, iletişim, IOT bağlantıları, madencilik ve StealthCrypto ™ teşvik temelli ekosistem tarafından güçlendirilen gömülü bir wifi yönlendirici konteynerine sahip StealthCrypto Cloud ™ NAS. Sistem Kuantum Entropi motoru, kuantum anahtarı üretimi, anahtar dağıtımı ve kimlik doğrulama sistemleri mevcuttur.

Stealth Grid ™, siber güvenlik endüstrisini önemseyen ve daha iyi bir yönde çevirmek isteyen bazı siber güvenlik uzmanlarının zihnine dayanılarak oluşturulmuştur. Stealth Grid ™, blok zinciri teknolojisi ve önceden sahip olunan deneyimde büyük fırsatlar görür; bu nedenle Stealth Grid ™, bugünkü hizmetlerden daha iyi bir hizmet oluşturur. Stealth Grid ™, blok zinciri teknolojisini kullanarak gelişimi için kullanıcı verilerini güvence altına alacak merkezi olmayan bir sistem kullanır. Stealth Grid ™, yüksek performans ve kararlılıkla çalışan verileri doğrudan şifreleyen bir sistem kullanır. Stealth Grid ™ Cloud Storage, IoT gibi hizmetlerde kullanılabilen bir veri ve ağ koruması kullanıcılarına sunmaktadır. STEALTHCRYPTO’nun geliştirilmesi, StealthGrid ™ tarafından gerçekleştirilir ve StealthCrypto Cloud ™ ve StealthCrypt gibi hizmetleri bütünleştirir, hem de diğer pek çok hizmeti tek bir veri koruma ekosistemi içerisine yerleştiriyor. STEALTH Cloud, veri alışverişini veya depolama tabanlı Cloud Storage’ı güvenli hale getirecek bir hizmettir.

STEALTH Cloud, Cloud Storage tabanlı verileri, özel olarak tasarlanmış algoritmaları kullanarak emniyet altına alabilir ve bu veriler, dünyanın dört bir yanındaki seçilen veri merkezlerinde güvence altına alınacak ve saklanacaktır. StealthCrypto ™, Stealth Grid ™ ‘in bir parçasıdır; kullanıcıların sağladığı cüzdan kullanarak dijital varlıkları güvenli bir şekilde işlemesi ve depolaması için kullanabilir. StealthCrypto ™, kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen işlemleri güvenli hale getiren ve şifreleyen Blockchain teknolojisini kullanır. StealthCrypto ™, kullanıcıların kripto para birimlerini anonim olarak almasına ve göndermesine olanak tanır. StealthCrypto ™ ayrıca borsalarda işlem görüyor. Stealth Grid ™ kullanıcılara, StealthCrypto Phone ™ adlı bir akıllı telefonu da getiriyor ve kullanıcılara ultra güvenli bir telefon koruması, StealthCrypto Phone ™ veri ve ağlarının gizliliğinin ve güvenliğinin, Stealth Grid ™ ekosistemi kullanılarak yedeklenmesi ve güvenliğinin sağlanması. Stealth Grid ™, daha iyi bir veri koruma hizmeti sunmayı ve kullanıcı verilerinin ve ağlarının yetkisiz taraflar tarafından tehlikeye girmemesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Token Satışı ve Dağıtımı

Token satışı ve ICO ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen internet sitesini https://www.stealthcrypto.io/ ve teknik raporu  https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper   inceleyebilirsiniz.

Yol Haritası

Ekip ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen internet sitesini https://www.stealthcrypto.io/ ve teknik raporu https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper inceleyebilirsiniz.

 

Takım

Stealth Grid ™, sağlam ve güvenilir bir ekip ve sistemle, Stealth Grid ™ ‘in kullanıcılara güvenli ve şeffaf bir veri koruma ve şifreleme hizmeti sağlayabileceğini ve kullanıcılara siber faaliyetlerinde çeşitli avantajlar ve kolaylıklar sunabileceğine inanmaktadır. Stealth Grid ™ ekibi ayrıca sistematik ve mesleki gelişim ile Team Stealth Grid ™’in benzer platformlardan daha iyi bir platform oluşturabileceğine inanmaktadır.

Referanslar

Web Sitesi: https://www.stealthcrypto.io/

Teknik Rapor: https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper

Telegram: https://t.me/stealthcrypto2018

Twıtter: https://twitter.com/stealthcrypto_

Facebook: https://www.facebook.com/StealthCrypto-143787762986167/

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

3 thoughts on “Stealthcrypto’ın ile Merkezi Olmayan ve Güvenli Platformu ile Tanışma Vakti

  Servet Akçagunay

  (12 Ekim 2018 - 21:22)

  Kısa ve net, trik noktaların hepsine değinmişsiniz. Elinize sağlık güzel yazı

  Servet Akçagunay

  (13 Ekim 2018 - 10:10)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

  Hiba Alpuğan

  (13 Ekim 2018 - 10:22)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir