HEM BASİT ALIŞVERİŞ HEM DE ÇOK GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİYLE DEVRİMSEL BİR KRİPTO HİZMETİ:  PAYERA PLATFORMU

 

Günümüzün teknolojik gelişmelerinin bizlere son armağanı olan yeni nesil blok zinciri sayesinde kripto paralar hızlı bir şekilde yaşamımızın içine girmektedir. Özellikle blok zinciri hem hızlı ve güvenli yapısı, hem ekonomik ve şeffaf oluşundan dolayı kripto para dünyasının yanı sıra iş dünyası başta olmak üzere her sektörün ilgisini çekmektedir. Kripto paralar da blok zincirinin sağladığı avantajlarla birlikte finans dünyasında bir yatırım aracı olarak yerini almaya başlamıştır. Bizlerinde alışveriş alışkanlıklarını değiştiren ve sunduğu avantajlarla milyonlarca insanın beğenisini kazanan kripto paralar maalesef küresel ekonomide hak ettiği noktadan çok uzaktır. İnsanların hala kripto paralara karşı güvensiz oluşları, kripto para platformlarında alım, satım, gerçek para birimine geçiş gibi birçok işlem hala pek çok insanın kafasında soru işareti oluşturmaktadır. Bundan dolayı hala gerçek para birimi ile birlikte geleneksel bankalar ve finans kurumları kullanılmaya devam etmektedir. Burada insanların aradıkları en önemli özellik işlemler sırasında bir problemle karşılaştıklarında hem muhatap alabilecekleri ve hem de güven duyacakları bir merciinin olması. İşte PAYERA yaklaşımı da kripto alıcıları ve satıcıları arasında güven oluşturabilmek adına hem kolay kullanımlı hem de çok işlevli bir çözüm sunmaktadır.

PAYERA’nın devrimsel özellikleri sayesinde kripto değerlerinin, küresel çaptaki hızla gelişen kripto severlerin hizmetine sunulabilmesi ve kabul görebilmesi için çok hızlı olmakla birlikte düşük ücret ile maksimum hizmet verilmesi hedeflenmektedir.  Aslına bakıldığında platformun içerdiği emsalsiz özellikler ile birlikte sadeliği de göze çarpmaktadır. Ek olarak bu platform,  risk sermayeleri yatırımı kanalıyla kripto dünyası için hem inanılmaz ve hem de eşsiz bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu projenin dikkatimi çeken ve beğendiğim en önemli özelliği yukarıda kısaca bahsettiğim hızlı, güvenli, çok az miktardaki düşük komisyon içermesinin yanı sıra maksimum düzeyde müşteri güvenliği politikası içermesidir.

Bu süreçte bu oluşum üç tane önemli ürünü öne çıkmaktadır. Bunlardan ilki sizlere kısaca bahsettiğim PAYERA yaklaşımı yani hem bireyler ve hem de tüccarların çok güvenli bir şekilde kripto alıp satmalarını sağlayacak cüzdan ve borsa ile ödeme platformudur. İkinci ürün ise Shopera adı verilen hem bireylerin hem de tüccarların yeni ve kullanılmış mallarını satabilme imkanına sahip olacakları kullanıcı dostu olan çevrimiçi alışveriş platformu olarak karşımıza çıkacaktır. Üçüncü ise Cardera ismindeki daha esnek ve günlük kullanım için konforlu kripto ödeme kartı olarak kripto severlerin hizmetinde olacaktır. Bu devrimsel özelliklere sahip kart, PAYERA cüzdanına bağlanabilecek ve PAYERA cüzdanındaki coinleri kullanmanın haricinde, geleneksel bankacılık hizmetlerindeki gibi hem ATM’leri kullanabilme ve alışveriş yapabilme hem de gerçek para biriminde para çekme imkânı verecektir.

ICO ve Token Bilgileri

Bu platformun tokenı olan PERA aynı zamanda bu platformun gelişmesi için bir katalizörde olacaktır.  Toplam token miktarı ise 2.100.000.000 PERA,  Soft Cap hedefi 8 milyon dolar, Hard Cap hedefi  ise 60 Milyon dolar olarak belirlenmiştir. ETH, BTC, LTC, DASH, BCH kabul edilirken, ÖN ICO Satış fiyatı 0.035 USD iken ICO fiyatı ise 0.05 USD olarak belirlenmiştir.

Yol Haritası

PAYERA platformunun başarılı ekibi son derece basit, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunmak için tüm gelişmiş hizmetleri teknolojiden de istifade etmek suretiyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Aşağıdaki yol haritası da bu amaçlar doğrultusunda detaylı olarak hazırlanmıştır.

Takım

Yenilikçi uygulamanın arkasındaki başarılı ekibin bu alanla ilgili ciddi tecrübesi ve birikimi bulunmaktadır. Takım ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitesini ve teknik raporu inceleyebilirsiniz.

PAYERA platformu ile ilgili daha fazla bilgi için sizlere aşağıda sunduğum linklere bakmanızı ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

Referanslar

İnternet Sitesi: https://payera.io/

Teknik Rapor: https://payera.io/WHITEPAPER.pdf

Telegram: https://t.me/payera

Twitter: https://twitter.com/PAYERAio

Facebook: https://www.facebook.com/payera.io/

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3716247.new

BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3616035.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

7 thoughts on “HEM BASİT ALIŞVERİŞ HEM DE ÇOK GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİYLE DEVRİMSEL BİR KRİPTO HİZMETİ:  PAYERA PLATFORMU

  İlma Aldağ

  (29 Eylül 2018 - 05:23)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

  Nebahat Ansen

  (2 Ekim 2018 - 00:32)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  Nedim Akarcalı

  (2 Ekim 2018 - 07:37)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

  Ilım Aslantürk

  (13 Ekim 2018 - 10:17)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Ercüment Akıncılar

  (4 Aralık 2018 - 03:42)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Hikmet Nazlı

  (14 Aralık 2018 - 08:31)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

  Saba Atmaca

  (15 Aralık 2018 - 11:39)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir