KRİPTO İŞLEMLERİNİZİ KOLAY VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE YAPMANIN YOLU: COINNUP

 

İş dünyası ve finans çevreleri son birkaç yıldır yeni nesil teknoloji olan blok zincirine daha fazla ilgi duymaya başladılar. Özellikle blok zinciri teknolojisinin bizlere armağanı olan kripto paralar ise şu anda dünyada en çok konuşulan, haberlere konu olan bir yatırım aracı. Aslında dünyadaki teknolojik gelişmelerle birlikte de hem blok zinciri teknolojisinin kullanım alanı yaygınlaşırken, kripto paralara da uluslararası kuruluşlar, devletler, bankalar, iş ve finans dünyası ile birlikte her sektör ilgi göstermekte. Özellikle bitcoin fiyatındaki artış herkesin iştahını kabartırken arama motorlarında en fazla aranan kelimelerin başında geliyor. İnsanlar artık kripto paralar ile alışveriş yapabileceklerini, tatil ödemesi yapabileceklerini hatta kahve ücretini bile ödeyebileceklerini öğrenmeye başladılar.

Mesela ABD’de bir eyalet vergi ödemeleri için kripto para birimlerini kabul edeceğini duyururken farklı devletlerden birçok olumlu haberler basına yansımakta. Sonuçta bir çok uzman kripto para birimlerinin geleceğinin çok parlak olduğunu, bankacılık dünyasının bir müddet dirense de kripto para birimlerine entegre olacağını ve bunun kaçınılmaz olduğunu ifade ediyorlar. Hepimizin bildiği bir şey de hala dünya nüfusuna ve ekonomisine kıyasla kripto paraların hak ettiği değeri görmemesine rağmen her geçen gün binlerce insanın kripto sever haline gelmesi ve bu değeri yatırım aracı olarak görmeye başlaması. Muhtemelen küreselleşen dünyada internet ve sosyal medya platformlarının ulaştığı milyarlarca insan bir müddet sonra bu değeri kabul edecek, kullanacak, yatırım yapacak. Fakat bunun olabilmesi için belli bir sürenin geçmesi gerekiyor. Bununla birlikte insanların da güvenini kazanacak platformların varlığı da bu süreçte en kilit nokta.

Birçok insanın kripto paralara mesafeli olmasının sebeplerinden bazılarını; zor ve anlaşılamayacak şekilde karmaşık kurgulanmış platformlar, kripto paraların satın alınmasında karşılaşılan zorluklar ve alınan komisyonlar ve yüksek ücretler, kripto para birimini gerçek para birimine çevirirken ortaya çıkan benzer sorunlar, kripto para platformlarında mobil telefonların e-ticaret işlemleri veya borsa gibi kripto pazarlarda günlük alım için kullanılamaması, kripto paralara eşlik eden güvenlik ve zaman kontrolü sorunları, B2B işlemlerin yavaş olması ve zaman alması gibi sıralayabiliriz. İşte bütün bu sorunların varlığını iyi tespit eden CoinnUp yaklaşımı ortaya koyduğu ekosistem modeli ile çözüm önermek için karşımıza çıkmakta.

Paymaz bir ürün ve Coinnup markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Paymaz, beş çekirdek platformdan oluşan bir ekosistemdir ve bu ekosistem içerisinde evrensel cüzdan ile birlikte kripto değişimi, gerçek para birimi merkezi, B2B ve B2C ödeme ağ geçitleri, banka debit kartları ve POS ağı platformları geliştirilmektedir. Bu sayede bir bankacılık faaliyetinden beklediğimiz her türlü hizmeti hem gerçek para birimi hem de kripto ile yapmanıza izin verecek tek ekosistem olarak tanımlanmıştır.  Bir başka deyişle Coinnup platformunu kullanarak kripto ticareti yapabilecek, satın alabilecek, satabilecek, çekebilecek ve kripto para gönderip alma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu ekosistemin en büyük avantajı da, gerçek para birimini ve kriptoyu tek bir pakette birleştirmeyi kolaylaştırması ve dijital ekonomiyi yönlendiren tüm ana bileşenleri belli bir düzene sokmasıdır. Coinnup ekibi, son derece basit, taşınabilir, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunmak için tüm gelişmiş hizmetleri teknolojiden de istifade etmek suretiyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Son olarak Coinnup platformunun bütün tanıtım faaliyetleri Bountyhive isminde kurumsal ve alanında başarılı bir şirket tarafından yürütülecektir. Profesyonel kadrosu ile birlikte Bountyhive’i seçmek Coinnup yaklaşımının başarılı bir ICO dönemi geçireceğinin en büyük kanıtıdır.

ICO Bilgileri ve Token Satışı

Coinnup tokenı satışı 23 Nisan 2018 tarihinde başlamış olup  26 Eylül 2018’e kadar da devam edecektir. Minimum satın alma ücreti 250 CU’dur ve ETH, BTC, NEO, LTC ve BCH gibi para birimleri de kabul edilmektedir.

 • Simgesi: CU
 • Platform: Ethereum
 • Token Tipi: ERC20
 • Fiyatı: 1 ETH = 2800 CU
 • Soft cap: 21.000.000 USD
 • Hard cap: 32.000.000 USD

Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://www.coinnup.com/

https://t.me/coinnup

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2831429

https://medium.com/@coinnupico

https://www.reddit.com/u/coinnup

https://bountyhive.io/browse/Coinnup

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “KRİPTO İŞLEMLERİNİZİ KOLAY VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE YAPMANIN YOLU: COINNUP

  Rafi Akaş

  (4 Ekim 2018 - 14:04)

  Kripto para dünyası her geçen gün beni şaşırtmaya devam ediyor. çok ilginç ve güzel bir fikir.

  Lemi Akarçay

  (12 Ekim 2018 - 09:07)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Nefse Altunbulak

  (12 Ekim 2018 - 21:31)

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de altyapısı çık sağlam.

  Ömer Buğra Alparslan

  (14 Ekim 2018 - 06:09)

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de altyapısı çık sağlam.

  Hiba Alpuğan

  (7 Aralık 2018 - 03:18)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir