Blok Zinciri ile Desteklenmiş Forever Has Fallen ile Yeni Maceralara Hazır Mısınız?

 

Hepimiz muhtemelen boş zamanlarımız değerlendirmek için bir takım hobiler edinmişizdir. Bazılarımız resim yapmaya, bazılarımız ise müzik ile uğraşırız. Aslından hepimiz kitap okumayı severiz ve okumak istediğimiz kitapları evde, tatilde ve her boş bulduğumuz anda okumaya çalışırız. Çoğumuz televizyondan kopamayız ve diziler, filmler derken her boş bulduğumuz vakti ekran karşısına geçiririz. Aslında çok hızla ilerleyen teknoloji sayesinde bilgisayar başında da artık vakit geçirir olduk. Sadece maillerimize bakmak için değil, hem sosyal medya platform linklerinde dolaşırken hem de gazetelerimizi internetten takip edebilmekte ve birçok iş ve işlemimizi de internet sayesinde evimizden yapabilmekteyiz. Teknolojinin bize getirdiği yenilikler sayesinde küçülen ama küçüldükçe de çok akıllanan tablet bilgisayarlarımız ve cep telefonlarımız sayesinde artık birçok işimizi telefonlar üzerinden halledebilmekteyiz. Hem faturaları ödeme hem de sosyal medya takibi artık her zamankinden daha kolay hale gelmekte. Artık bir sektör daha var ki onun da gelişmesi ve yaygınlaşması internet ve yeni nesil teknoloji sayesinde oldu. Evet, oyun endüstrisi dünyada artık milyar dolarlarla ifade edilen ve yediden yetmişe herkesin bağlandığı, sevdiği ve boş zamanlarını geçirdiği yeni hobisi oldu. Sadece çocuklar ve gençler değil artık yetişkinlerde en az gençler kadar oyun oynamaktadır. Teknoloji ile birlikte gelişen oyuncaklar artık bilgisayarlar, oyun programları ve oyunlarda kullanılan kulaklıklar vb. cihazlar oldu. Çocukları bilgisayar başından kaldırmaya çalışan ebeveynler de artık çocuklarıyla oyun oynayarak onlarla anı paylaşmakta. Bende hiç sevmediğim halde birkaç defa yeğenlerimle oyun oynama başlayınca artık her gün birkaç saatimi bilgisayar karşısında geçirmeye başladım. Televizyonda izleyince şaşırdığım başka bir konuda bu oyunların olimpiyatlarının ve yarışmalarının bulunması ve bu olimpiyatlara gençlerin hocalar eşliğinde hazırlanıyor olması.  Evet, artık bu sektör dev bir ekonomi haline gelen oyun endüstrisi, oyun oynayarak para kazanabildiğiniz, yetenekleriniz ile puan alabildiğiniz bir hobiden çok öte bir hayat tarzı olarak ortaya çıktı. Bu oyun ekonomisini aşağıdaki şemada daha detaylı görebilirsiniz.

Artık bu oyun ekonomisi, hangi oyuncunun hangi aşamada olduğunu, statülerini ve dijital oyunların ve koleksiyonların sahipliğini doğrulamak için blok zinciri denilen yeni nesil teknolojiyi kullanmaya başlamıştır. Akıllı sözleşmeler sayesinde tamamlanmış görevler için oyuncuları ödüllendirmek, güvende olmayan bir çevrede güven yaratmak yani dijital malların veya koleksiyonların alışverişini alarak ve satarak yapmak için bir araç sağlamak ve ayrıca bu sistemin merkezi olmayan otonom Organizasyonun gelişmesini sağlamak üzere yeni bir yaklaşım ortaya çıkmıştır.

Evet yukarıda kısaca bahsettiğim bu yeni yaklaşım olan Forever Has Fallen, gerçek para birimleri de dahil olmak üzere birden fazla gelir kaynağı oluşturmak için bir iş modelinin desteklediği Forever Coin oyun tokenlarını kullanmak için çevrimiçi ya da çevrimdışı bir ekonomiye sahip küresel bir transmedia oyunudur. Yeni nesil blok zinciri teknolojisi artık hem oyun oynamaya ve hem de oyunculara değer katmaktadır.  Toplam oyun tokenı tedarikinin stratejik kullanılması, oyununun tamamlanması ve Forever Has Fallen oyun tokenı için destek sağlamak adına için finansman sağlamaktadır.

Evet, Forever Has Fallen, gişe rekorları kıran öyküler, transmedia oyunları ve blok zinciri teknolojilerinin avantajlarını birleştirerek yeni ve küresel bir eğlenceye dönüştüren platformdur. Bu yeni yaklaşımda oyuncular, acımasız ve acıklı bir cinayetin ardında yatan gerçekleri ve insanlar için dijital ölümsüzlük yaratan milyar dolarlık bir başlangıç haline gelen The Forever Social’ın yıkımını yapmak için sürükleyici bir dünyaya adımlarını atmaktadırlar. Sonuç olarak da oyuncular, cinayeti çözmek ve gerçeklerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilmek için işe alınmakta ve belirli bazı görevleri tamamlamak karşılığında Forever Coin ile ödüllendirilmektedirler.

Bu harikulade ve zevkli olan projenin arkasındaki ekibin, bu başarıyı yakalayabilmesi için gereken ticarileşme konusundaki donanımı, transmedia hikaye anlatımı, oyun geliştirme ve blok zinciri alanlarındaki küresel uzmanlıklarını göz ardı etmemek gerekir. Ayrıca bu başarılı takımın bahse konu bu projeyi küresel çapta hem rekabetçi ve hem de ölçeklendirilebilir hale getirebilen ve iş planı gereklilikleri hakkında bütüncül bir anlayışa sahip bir iş modeli ve stratejisi de bulunmaktadır.

Bu projenin tanıtım ve kampanya sürecinin Bountyhive isimli kurumsal ve alanında çok başarılı bir şirket tarafından yapıldığını da kesinlikle ifade etmem lazım. Çünkü profesyonel ekibi ile birlikte Bountyhive ile çalışmak bu yaklaşımı başarıya bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Token Satışı ve Dağılımı

 • Token Sembolü: FC
 • Token Platform: Ethereum
 • Soft Cap: 2,800 ETH
 • Hard Cap: 38.000 ETH

Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://foreverhasfallen.com/

https://foreverhasfallen.com/assets/fhf_whitepaper.pdf

https://twitter.com/fhfcommunity

https://www.facebook.com/foreverhasfallen

https://t.me/foreverhasfallen

https://medium.com/@kimonlycos

https://www.linkedin.com/company/forever-has-fallen/

https://www.reddit.com/r/ForeverHasFallen/

https://bountyhive.io/browse/Forever%20Has%20Fallen

 

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

12 thoughts on “Blok Zinciri ile Desteklenmiş Forever Has Fallen ile Yeni Maceralara Hazır Mısınız?

  Mehmetcan Akay

  (2 Ekim 2018 - 14:10)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

  Ferdacan Aruca

  (4 Ekim 2018 - 10:35)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Kaan Muharrem Ay

  (4 Ekim 2018 - 23:28)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

  Murat Kaan Ayanoglu

  (8 Ekim 2018 - 04:56)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

  Ahmet Raşit Akoğuz

  (11 Ekim 2018 - 03:58)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Hiba Alpuğan

  (11 Ekim 2018 - 06:38)

  icolara artık eskisi kadar başarılı olamıyor. Kaliteli projeleri bulmak zorlştı. Butarz değerlendirme yazıları işimizi kolaylaştırıyor.

  Ömer Buğra Alparslan

  (11 Ekim 2018 - 14:26)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Sabiha Elvan Atol

  (11 Ekim 2018 - 18:44)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

  Ata Kerem Akman

  (12 Ekim 2018 - 02:23)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  Kerime Hacer Akıllı

  (30 Ekim 2018 - 13:20)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Saba Atmaca

  (2 Kasım 2018 - 05:45)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

  Murat Sinan Ayaz

  (22 Kasım 2018 - 17:24)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir