Kripto Para Piyasasının İhtiyaç Duyduğu Devrimsel Yenilikleri Sunan Proje: TIHOSAY

Günümüzün küreselleşen dünyasında birçok değişim ve gelişimler yaşanmaktadır. Özellikle teknolojinin inanılmaz bir ivme ile gelişmesi eğitimden sanata, tarımdan sanayiye kadar aklınıza gelebilecek her sektörü derinden etkilemektedir. Artık başta iş dünyası olmak üzere işletmeler, kurum ve kuruluşlar bütün altyapılarını teknolojik gelişmelere göre adapte etmekte, yavaş yavaş işgücünün yerini akıllı makinalar ya da bilgisayar programları almaktadır. Özellikle internetin hayatımıza girmesi ile birlikte bilgi hiç olmadığı kadar bizlere yakınlaşmış, internet ve gelişen ulaşım sektörünün de etkisiyle dünyamız küresel bir köye dönüşmüştür. Son olarak yeni nesil blok zinciri teknolojisi ve onun beraberinde gelen ve bizlere hediyesi olan kripto paralar sayesinde başta finans ve ekonomi dünyası olmak üzere her alan oldukça etkilenmiştir.

Artık sadece yatırım anlayışımızı değil günlük yaşamımızı da etkileyen kripto paralar sayesinde bazen kahvemizin, yemeğimizin ücretini bazen de tatil faturamızı kripto paralar ile ödeme imkanına kavuştuk. Hem hızlı ve güvenli oluşu hem de düşük transfer ücretleri birçok avantaj taşıyarak bankacılık sistemlerinin yerini de almaya başlayan kripto paralar artık hem iş dünyasının ve ekonomik çevrelerin hem de devletler ile uluslararası kuruluşlarında dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu kadar popülaritesine rağmen dünya üzerinde nüfusun çok düşük bir kesimi kripto paraları aktif kullanmakta ve hala bir güven sorunu yaşanmaktadır. Ancak bankaların kredi kartları piyasaya ilk sürüldüğünde veya Pay Pal’ın bir ödeme sistemi olarak finansal yaşamımıza girdiğinde de aynı sorunlar yaşandığını hatırladığımızda işin doğası gereği güven duymanın belli bir süre alacağını da öngörmek gerekmektedir. Ne olursa olsun bu bir teknolojidir ve tarih boyunca hep teknolojiyi yakalayanlar ve kullananlar karlı çıkmıştır. Bundan dolayı zaten küresel dev firmaların veya devletlerin mesafeli yaklaşmalarının yanından bir yandan da blok zinciri teknolojine yatırım yapmaları, kripto para ile ilgili de devasa bütçelerle ARGE çalışmaları yürüttükleri göz ardı edilmemelidir.

Fakat insanların kripto paradan gerçek para birimine, gerçek para biriminden kripto paraya veya kripto paralar arası transfer yapabilecekleri daha güvenli, kullanışlı ve kripto dünyasına bakış açısını değiştirecek yeni yaklaşımlara ihtiyaç olduğu çok açıktır. İşte burada sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak küresel bağlamda kullanıcılarına kripto para birimlerinin daha rahat, daha hızlı, daha güvenli ve çok daha ekonomik bir şekilde kullanılmasına fırsat tanıyacak olan TİHOSAY yaklaşımı ortaya çıkmıştır. Bu devrimsel yaklaşım sayesinde dünya üzerinde kripto para kullanıcılarının, kullanım alanlarının ve kripto paraya erişimin artacağını öngörmek bir kehanet olmasa gerektir.

TİHOSAY’in bu yaklaşımı ile birlikte özellikle TFC modülü denilen “Çoklu Dönüştürme” uygulaması sayesinde 9 değişik kripto para birimini gerçek para birimine dönüştürebilmek, nakit olarak kullanabilmek ve alışveriş yapmak için hizmet olarak sunduğu kartların VISA özelliği sayesinde 160’ dan fazla ülkede 24 milyondan fazla mağaza ve işyerinde alışveriş yapmak , yemek, içmek artık bir hayal olmayacaktır. Aşağıdaki resimde Visa Platinum kartı ve özelliklerini görebilirsiniz.

TİHOSAY’ın sunduğu hizmetler kapsamında bir hesaptan tüm işlemlerinizi tek bir cüzdandan kontrol etme imkanına sahip olurken Windows, iOS ve Andriod cihazlarınız için uygulamaları indirip kolayca istediğiniz her yerden kullanabileceksiniz. Ayrıca kripto para platformu olarak benim ilk defa duyduğum ve çok hoşuma giden bir özelliği de önceden belirlenmiş bir limitin altına düştüğünüzde otomatik olarak para transferi yaparak kartınıza para yatırmak için geçerli bir sipariş verme imkanına sahip olmanız.  Yine TIHOSAY değişim işleminiz için banka kartınıza havale yoluyla para transferi yapılarak da finanse edilebileceksiniz. Birde kartınızı kaybettiğinizde hesabınızı dondurma özelliği bulunacak. PIN değiştirme, otomatik ödeme emri verebilme, değişim ve kart işlemlerinizi tek bir cüzdan ve tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilme özellikleri TİHOSAY’in bana tamamen geleneksel bankacılık dünyasını devrimsel bir şekilde kripto haline getirdiğini gösteriyor. İşte ihtiyacımız olan yaklaşım bu diyerek ben bu platformu inşa eden ekibe teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 3 yıldan beri kripto para kullanıyorum ama ilk defa bu kadar tam yaptığım iş ve işlemleri bu kadar basit, kullanılabilir ve güvenli hale getirecek bir yaklaşımla karşılaştım. Üstelik çok sık seyahat ettiğim için de dünyanın her yerinden TIHOSAY ile güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yapabilme imkânına sahip olmam gerçekten takdire şayan.

Gördüğüm ve incelediğim kadarıyla TIHOSAY, kripto para birimlerine erişmek ve kullanmak için dünya üzerindeki en gelişmiş modeli sunuyor bizlere. Avantajları sadece bu da değil. Ayrıca yukarıda bir cümle ile özetlediğim ETH, BTC,  ETC, LTC, XRP, NEO, DASH, XMR, ZEC gibi dünya üzerindeki en popüler kripto para birimlerini güvenli, hızlı ve çok basit bir şekilde gerçek paraya çevirebilmekte, çok ekonomik bankalar arası dönüşüm oranlarıyla işlem yapabilmekte ve kripto paranızı diğer ülkelerdeki yerel para birimlerine kolayca dönüştürebilmektesiniz.

Token Satışı ve Dağıtımı

 

 

Yol Haritası

 

Referanslar

İnternet sitesi: https://tihosay.io/

Teknik Rapor: https://tihosay.io/assets/blockchain/layer/Tihosay-WP.pdf

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3101808.0

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3101782.0

Facebook: https://www.facebook.com/tihosayio/

Twitter: https://twitter.com/tihosay

Telegram: https://t.me/tihosayio

Medium: https://medium.com/@tihosay/

 

ether adress:  0x612E9cD74668cF5EB3629238f025d3107ED01662
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “Kripto Para Piyasasının İhtiyaç Duyduğu Devrimsel Yenilikleri Sunan Proje: TIHOSAY

  Acar

  (8 Ekim 2018 - 11:25)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

  Rana Altınoklu

  (12 Ekim 2018 - 16:47)

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de altyapısı çık sağlam.

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (13 Ekim 2018 - 09:25)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  İlyas Umut

  (1 Aralık 2018 - 01:36)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Nebahat Ansen

  (20 Aralık 2018 - 18:02)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Lemi Akarçay

  (22 Aralık 2018 - 18:20)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir