Yeni Nesil Enerji Sistemi ile Tanışın: Bittwatt

 

Günümüz dünyası artık teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte biçok alanda değişim ve gelişime maruz kalmıştır. Bu değişim iş dünyasını ve sanayiyi de etkilemiştir. Eskiden buharla çalışan gemilerin trenlerin yerini elektrik, hatta nükleer enerji ile çalışanları almaya başlamıştır. Hayatımızın her anı enerji ile anılmaya başlamıştır. Eve geldiğimizde, ısınmadan tutun aydınlanmaya, telefonun şarjından tutun bütün mutfak eşyalarına kadar enerjiye bağımlı hale geldik. Aracımız, bizi işe götüren servis, uçak, tren, çocuğumuzun oyuncaklarına kadar her şey yakıt yani enerji varsa var. Ama enerjisinin etkin ve verimli kullanılması asıl önem çeken husus.  Çünkü zor üretilen, çok pahalı ve sınırlı olan enerjisi israfının önüne de geçmek gerekmektedir. Burada bugün sizlere tanıtacağım yeni yaklaşım da mevcut birçok soruna çözüm bulan devrimsel bir platformdur. Bu yeni yaklaşım BittWatt ve enerji sektörü için yeni bir eşleştirme ekosistemi diyebiliriz. Kısacası, BittWatt elektrik üreticilerini, tedarikçileri, tüketicileri birbirine bağlayan, mevcut verimsizliklerin giderilmesi, tedarik ve tahmini taleplerin merkezileştirilmesi için tasarlanmış bir blok zinciri ile de zenginleştirilerek sunduğu dengeleme hizmetiyle daha önce düşürülemeyen maliyetlerin aşağıya çekilmesini mümkün kılacak olan bir platformdur.

Bittwatt’ın aslında yaptığı iş, enerji işlemleri sürecinde çok önemli ve değerli işle ilgili bilgi parçalarını bağımsız bir blok zincir haline getirerek, enerji ekosistemindeki tüm tarafların daha kolay, hatasız ve çok hızlı bir platformdan faydalanmalarını sağlamaktır. Bütün bunları yaparken enerji tedariki, faturalandırma sistemi ve dengeleme için merkezi olmayan bir hizmet içeren bir eşleştirme platformudur aynı zamanda. Bittwatt yaklaşımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen web sayfasını www.bittwatt.com ziyaret edebilir veya sosyal medya aracılığıyla ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ek olarak belirtmekte fayda var ki, Bittwatt Platformu, tüketim metriklerini ve blok zincirindeki gerekli verileri senkronize ederek bürokrasiye olan bağımlılığı ortadan kaldırmıştır. Bittwatt, ayrıca operasyonel maliyetleri ve transfer ücretlerini de ortadan kaldırarak mevcut günlük operasyonları kolaylaştırmaktadır. Bütün bu sayılanların sonucunda, Bittwatt otomatik olarak bir iş akışı çerçevesinde enerji transferlerini optimize ederek normal tüketicileri akıllı tüketicilere dönüştürmeyi başarmaktadır. Bittwatt’ın sürdürülebilirlik özelliğiyle birlikte kullandığı blok zinciri teknolojisinden istifade ederek enerji verimini arttırdıkça, enerji israfının ve hatalı kullanımların önüne geçer.

Peki Bittwatt bütün bunları nasıl yapmaktadır. Bu platform, güvenli ve kesintisiz işlemlerle şebekedeki arz talep mekanizmalarını blok zinciri teknolojisi sayesinde
kolaylaştırmaktadır. Ayrıca Bittwatt, herkesin ihtiyaçlarına göre ölçeklendirmeyi mümkün kılan bir dizi çekirdek kabiliyeti de içermektedir. Bu karlı platform sayesinde enerji santralleri, tedarikçiler, tüketiciler ve diğer operatörler, artık enerjinin israf olmasının önüne geçebilirler. Bu sistem ayrıca, tüm müşterilerine çağdaş insan konforundan ödün vermeden, sürdürülebilir ve çevre dostu enerji uygulamaları inşa etme gücü de vermektedir.

 

 

Bittwatt ayrıca küresel enerji işbirliğine dayanan üretim, ulaşım, dönüşüm, dağıtım, akıllı sözleşmeler ve enerji kullanımı gibi birçok alanda olması gereken güven ve çok taraflılık amacı gütmektedir. Bittwatt’ın ekosistemi aracılığı ile enerji cüzdanlarına sahip müşteriler,  Bitwatt çevrimiçi şifreleme, takas yapabilme ve alım ile satım sistemini kullanmak suretiyle hem ucuz hem de yüksek fiyattan satış yaparak enerji depolama kapasitelerinden yararlanabilmektedirler. Yine bir başka özelliği de elektrikli araçlar için sınır ötesi bir Avrupa şarj ağının oluşturulmasını, akıllı tüketici kimliğini ve Bittwatt cüzdan kullanımını mümkün kılmasıdır.

 

Bahse konu bu platform; üretim verilerini ya da talep bilgilerini ağda bulunan enerji cüzdanlarıyla ilişkilendirerek ve akıllı sözleşmeleri analiz ederek çalışmaktadır. Bu akıllı sözleşmelerin özelliği, Bittwatt’ın mevcut en iyi ortaklar ile eşleştirilmesini ve demode enerji modellerini geçmişte bırakmasını sağlamasıdır.

 

ICO Bilgileri ve Token Satışı

 

Yol Haritası

Takım

 

Referanslar

Web Sitesi: https://www.bittwatt.com/

Telegram: https://t.me/bittwatt

Twitter: https://twitter.com/BittwattPteLtd

Facebook: https://www.facebook.com/energyforthe21century/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bittwatt-pte-ltd/

Whitapaper: https://www.bittwatt.com/static/files/Bittwatt-Whitepaper.pdf

Bountyhive link: https://bountyhive.io/join/Bittwatt

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

2 thoughts on “Yeni Nesil Enerji Sistemi ile Tanışın: Bittwatt

  Ercüment Akıncılar

  (9 Ekim 2018 - 02:53)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Mustafa Burhan Askın

  (12 Ekim 2018 - 16:16)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir