FuzeX Kartı: Şifreleme Geçişinizi Kullanmayı Kolaylaştıran, Harcamanın ve Para Çekmenin Daha Kolay Olduğu Yeni ve Karlı Bir Yaklaşım

Giriş

 

Son yıllarda gözle görülür bir yükseliş eğilimi yakalayan dijital para birimleri, dünya ekonomisini gittikçe daha fazla etkilemektedir. Tüketicilerin harcama alışkanlıkları, satın alma yöntemleri ve dijital para birimlerindeki yeni gelişmeler, önümüzdeki günlerde onları vazgeçilmez kılmaktadır. Temel anlamda dijital para birimini gerçek anlamda “kripto para” olarak adlandırılan ve elde edilmesi çok zor ve masraflı olan matematik işlemlerine dayanan bir dizi kriptografinin arkasına gizlenmiş sanal bir kavram olarak ifade etmek mümkündür. Kripto para birimleri, güvenilir bir komisyoncu olmadan eşler arası işlemler için yeni bir mimari oluşturdu. İnternette gördüğümüz gibi, dağıtılmış protokoller, kullanıcılara yavaş hareket eden ve bazen bozuk aracıları atlatarak doğrudan işlem yapmalarını sağlayabilir. Bu sistemlerin bir yararı tüketicileri ödeme sansüründen korumaktır. Diğer bir potansiyel fayda, finansal ve veri sistemlerinin altında yatan şu anda özelleştirilmiş altyapıların açılmasıdır. Finansal alanın ötesinde, şifreleme ve blokaj teknolojisi, sosyal, siyasi ve ekonomik yaşamlarımıza hâkim olan dijital altyapılara güç ve yetki yerleştirme yolunu yeniden düşünmek için bir çaba başlattı. Kripto para ve blokaj teknolojisinin ışığı altında kripto paralarınızı kredi kartınızla harcama veya bankamatik kartından para çekmenin bir yolu var mı diye sorsam, cevabım tabi ki evet olacak ve bugün size bize bu imkanı veren FuzeX hakkında bilgi vermeye çalışacağım. FuzeX hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen resmi web sitesini ziyaret edin.

FuzeX Nedir?

 

FuzeX, dijital para formlarıyla bireylerin bazı şirketler tarafından benimsenen standart metotlara bakarak kriptografik para şekilleri ile tanımlanan mevcut gerçeklik ve kolaylık sorunlarını ortadan kaldıran bir platformdur. Buna ek olarak, birçok organizasyon akıllı ön ödemeli kart düzenlemesinde kriptografik paranın kolay kullanımı konusuna yönelse de, kartların kullanımı tipik olarak birkaç dijital para şekli ile sınırlandırılmıştır ve dolayısıyla çok fazla kişi tarafından kullanılamamıştır.

FuzeX Card & FuzeX Cüzdan, daha akıllı bir ödeme yöntemi sunan hepsinin bir komplex oluşturduğu bir ödeme çözümü sunar. Projenin amacı, kriptokrasi, borç, kredi ve ödül kartlarıyla daha kolay, daha hızlı ve daha uygun ödeme yapmaktır.

FuzeX kartı, cüzdan ve ekosistem, gerçek zamanlı şifreleme alışverişi için bir devrim yaratmıştır. Kullanıcılar şifrelerini gerçek zamanlı olarak istedikleri yerde ve yerde harcayabiliyorlar. FuzeX ekibi, kripto paraların kullanımını ve harcamalarını kolaylaştırmaya kararlı olduğu bilinen teknoloji uzmanlarından, ödeme uzmanlarından, işletmelerden ve pazarlama stratejistlerinden oluşan bir gruptur. FuzeX ekosistemi üç ana kısma ayrılmıştır. Bunlar;

 • FuzeX Kartı,
 • FuzeX Cüzdanı
 • FuzeX Değişimidir

FuzeX Kartın Özellikleri Nedir

FuzeX kartı, çoklu kripto para entegrasyonu ile standart Fuze kartının tüm özelliklerine sahiptir. Bu kart, normal kredi kartı veya bankamatik kartıyla aynı ebat ve kalınlığa sahiptir ve 30’a kadar şifre akışlılık hesabı saklayabilir ve yönetebilir. Ayrıca, kartın açılması / kapatılması, pin kodları girilmesi ve ödemelerin yetkilendirilmesi için içinde dahili düğmeler bulunur. Ayrıca kart, bakiyeleri görüntülemek için bir EPD ekranı, ödül ödemeleri için barkodlar, verileri temizlemek için uzaktan silme işlevi, diğer harika özellikler arasında 60 günlük bir pil ömrü vardır. FuzeX cüzdan performanslarını, kullanıcıların şifreleme simgelerini harcaması, depolaması, aktarması ve almasına izin vererek FuzeX kartının merkezi haline getiriyor.

FuzeX cüzdanı, yeni kullanıcıların kaydettirilmesine izin verir, farklı kripto para birimleri ve oranları gerçekleştirir, kripto para birimleri gönderir ve alır, hesap bakiyeleri, döviz kurları ve işlem geçmişi kontrol eder, Fuzex cüzdanını yalnızca kayıtlı cihazlara ve iki faktörlü kimlik doğrulamasına izin vererek özel bir anahtar yönetimi ile güvence altına alır.

Ayrıca, akıllı telefonunuzu FuzeX kartının tamamlayıcısı olarak kullanmak için Android ve iOS uygulamaları da mevcuttur. İşlemleri izleyebilir, güvenlik seviyelerini karşılayabilir ve kullanıcılara bazı indirimler / bonuslar da ekleyebilirsiniz.

 

Sonunda, küresel şifreleme ortamını kanıtlayan temel platform olan FuzeX Exchange gerçek anlamda benimsenmektdir. FuzeX Exchange geri bildirim sistemi, kullanıcıların kripto para birimlerini istediği gibi harcamalarına ve tüccarların kripto para birimleri hakkında bilgi almalarına olanak tanır. Okumak ve daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen beyaz kağıdın web sayfasını ziyaret edin. (https://fuzex.co/wp-content/uploads/2017/12/FuzeX_whitepaper_v1.4.pdf)

FuzeX Ekosistemi ile Daha Hızlı Olabilirsiniz?

FuzeX ekosistemi kripto ve fiat para birimleri arasında gerçek zamanlı değişim sunar. Başka bir deyişle, artık çevrimiçi cüzdanınızdaki ve cebinizdeki boşluğu kapatabilirsiniz.

 
 • FuzeX Kartınızda istediğiniz kriptoyu seçin. Ardından hesap bakiyenizi ve gerçek zamanlı dönüşüm oranınızı Fiat para biriminde (geleneksel) görüntüleyin.
 • FuzeX Kartınızı Tüccar’a gönderin. Tüccar daha sonra FuzeX Card’ınızı her zamanki gibi ekler ve POS terminali, ilgili İhraçcısına bir talep gönderir.
 • Yayıncı, hesabınızı FuzeX Exchange aracılığıyla yeterli fiat fonlarıyla doğrudan kontrol eder. Yeterli para birimi varsa, ödeme yetkilidir. Değilse ödeme reddedildi
 • Tüccar ödeme yetkisini kabul eder ve ödeme tamamlandı. Daha sonra, FuzeX Cüzdanınızı kullanarak nezaketli bir satın alma özeti alırsınız.

FuzeX ile Ödemenin Avantajları

 
 • Herzaman, her yerde

Gerçek zamanlı döviz kurları, kriptocurrency’unuzu istediğiniz zaman, istediğiniz herhangi bir yerde harcayabileceğiniz anlamına gelir.

 • Basitçe

Ödeme yönteminizi seçmek için E-Kâğıt ekranındaki hesaplarınız, borçlarınız, kredi ve ödül hesaplarınız arasında dolaşın.

 • Zekice

15 şifreli para birimi hesabı, 10 kredi veya bankamatik kartı ve 5 ödül kartı hepsini bir akıllı e-kartta saklayın.

 • Güvenli bir şekilde

İki faktörlü kimlik doğrulama, kayıp önleme ve kart üzeri anahtar kodu güvenli bir şekilde geçirebilmeniz için size rahatlık sağlar.

 • Token Satış ve Token Dağıtımı

Satış Öncesi açıktır ve katkınız üzerine% 25 bonus kazanırsınız. Minimum katkı 5ETH’dir. Bu ön satış Şubat ortasına kadar sürer. 20.000ETH yumuşak kapak ulaştı ve sert kapağın yarısına varıyoruz. Daha fazla ve güncel bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin. (https://fuzex.co)

ÖN SATIŞ

2018.01.15 00:00 ~ 02.15 Gece Yarısı GMT

20,000 ETH (240,000,000 FXT)

% 25 BONUS

1ETH = 12.000FXT ÖN SATIŞ (+ BONUS)

TOKEN-SATIŞ

2018 başı % 10 BONUS’a kadar

1ETH = 12.000FXT (+ BONUS)

BTC’den FXT’ye

Min. Satın alma: 0.1 ETH

 
 • Ticker: FXT
 • Belirteci türü: ERC20 ICO
 • Token Fiyat: 1 Döviz Kuru = 0.0833 USD (0.00008 ETH)
 • Fundraising Hedefi: 40.000.000 USD (40.000 ETH)
 • Satış öncesi satış: 26.312.306 USD (% 25 BONUS)
 • Toplam Hacimler: 1.060.000.000
 • Token Satış için Uygun:% 60
 • Kabuller: ETH, BTC

Ortaklar

FuzeX’in local ve uluslararası çalışan birçok kurumsal ortağı bulunmaktadır. Bunları aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

 

Yol Haritası

 • 2018, Q1

İhraççılar ve Değiş tokuşlar (Çok Bölgeler) ile ortaklıklar kurmak

FuzeX Card’ın (Prototip) tamamlanması

 • 2018, Q2

FuzeX Cüzdanını iş ortağı değişimleriyle bütünleştirin

Ödeme şebekelerinden sertifika alın (ör. Visa veya MasterCard)

FuzeX Kartı (Beta), Bitcoin ve Ethereum entegrasyonu ile FuzeX Cüzdan (Beta)

FuzeX Kartı ve FuzeX Cüzdan Beta Testi

 • 2018, Q3

FuzeX Card ve Cüzdan’ın ticari lansmanı

Ek kripto para birimlerini entegre edin

Ortak marka için ortaklıklar başlatmak

 • 2018, S4.

Ek kripto para birimlerini entegre edin

 • 2019, Q1

Ek mali lisanslar edinin

FuzeX Bio’nun başlatılması (biyometrik parmak izi doğrulaması ile)

FuzeX Cüzdan 2.0’ı başlatın

 • 2019, Q2

Ek finansal lisans kazanın

 • 2019, Q3 ve Q4

FuzeX Merkezileştirilmiş Değişim (Alfa)

Takım

Takım başarıya görüren en önemli etkendir. Aşağıda hepsi konusunda tecrübeli ve uzman olan takım üyelerini görebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. (https://fuzex.co)

Kaynaklar

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki siteleri ziyaret edin.

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “FuzeX Kartı: Şifreleme Geçişinizi Kullanmayı Kolaylaştıran, Harcamanın ve Para Çekmenin Daha Kolay Olduğu Yeni ve Karlı Bir Yaklaşım

  Kaan Muharrem Ay

  (28 Eylül 2018 - 17:14)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (1 Ekim 2018 - 22:27)

  Kısa ve net, trik noktaların hepsine değinmişsiniz. Elinize sağlık güzel yazı

  Yaşar Utku

  (1 Ekim 2018 - 22:29)

  icolara artık eskisi kadar başarılı olamıyor. Kaliteli projeleri bulmak zorlştı. Butarz değerlendirme yazıları işimizi kolaylaştırıyor.

  Memet Ali Ardıç

  (1 Ekim 2018 - 22:30)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

  Öget Arif

  (2 Ekim 2018 - 13:54)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

  Almina Avcı Özsoy

  (8 Ekim 2018 - 11:28)

  Son dönemde yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri. bu değerlendirmede benim düşüncemi destekler nitelikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir