ARTIK DETHER İLE ETHER ALMAK VE SATMAK ESKİSİNDEN ÇOK DAHA KOLAY

Giriş

Son yıllarda gözle görülür bir yükseliş eğilimi yakalayan dijital para birimleri, dünya ekonomisini gittikçe daha fazla etkilemektedir. İnsanlar artık harcama alışkanlıklarını, satın alma yöntemlerini değiştirmektedir. Dijital para birimlerindeki yeni gelişmeler, önümüzdeki günlerde onları vazgeçilmez kılmaktadır. Temel anlamda dijital para birimini gerçek anlamda “kripto para” olarak adlandırılan ve elde edilmesi çok zor ve masraflı olan matematik işlemlerine dayanan bir dizi kriptografinin arkasına gizlenmiş sanal bir kavram olarak ifade etmek mümkündür. Kripto para birimleri, güvenilir bir komisyoncu olmadan eşler arası işlemler için yeni bir mimari oluşturmuştur. İnternette gördüğümüz gibi, dağıtılmış protokoller, kullanıcılara yavaş hareket eden ve bazen bozuk aracıları atlatarak doğrudan işlem yapmalarını sağlayabilir. Bu sistemlerin bir yararı tüketicileri ödeme sansüründen korumaktır. Diğer bir potansiyel fayda, finansal ve veri sistemlerinin altında yatan şu anda özelleştirilmiş altyapıların açılmasıdır. Finansal alanın ötesinde, şifreleme ve blokaj teknolojisi, sosyal, siyasi ve ekonomik yaşamlarımıza hâkim olmaya başlamıştır. Bende bu yazımda ether almak ve satmanın en kolay yolu yeni bir yaklaşım olan Deter’den bahsedeceğim. Daha detaylı bilgi için lütfen resmi internet sitesi olan https://dether.io’ i ziyaret edin.

Dether nedir?

Dether, yeryüzündeki herkesin eter satın almasına olanak tanıyan merkezi olmayan eşler arası bir eter ağı sağlayan bir platformdur. Nakit olarak ve yakında Ether bulunan kişilerle etkileşime geçerek satın almayı ve satmayı mümkün kılar. Hiçbir banka hesabı gerekmeden, sadece internete erişimine sahip bir cep telefonunuzun olması yeterli olmaktadır. Deter’in inancı, Ethereum teknolojisinin güzelliğinin ve gücünün kolayca erişilebilir olması gerektiğidir.

Günümüzde dünya telefonları yeni bankalarınız ve kripto para birimi yeni para olarak hizmet eder. Dolayısıyla Dether, Ethereum’un kitlesel kabulü konusunda devrim yaratıyor ve Ethereum’u yeni bir ödeme aracı olarak kabul etmeye istekli fiziksel mağazalarda eter kullanımı için çözümler üretiyor.

Problemin kaynağı Ether almak ve satmanın uzun ve zor olan merkezi bir süreçten geçmeyi gerektirmesidir. Örneğin;

 • Bu işlem zaman alır ve masraflıdır. Çevrimiçi kayıt yaptırma, para yatırma ve doğrulama alma bazen günleri veya haftaları bulur. Zaman para demek aslında para demektir.
 • Ademi merkeziyet, blok zincirlerin değer teklifi. Burada, merkez kuruluşlar hala büyük bir kripto para birimleri satın alma sürecindeki en önemli faktördür. Aşırı karmaşık bir satın alma süreci vardır ve Ethereum kitlesel kabulü için 2 milyar doları aşan engeller yaratmaktadır. Ayrıca bazı insanlar hala ether satın almak için gerekli banka hesabına sahip değildirler.
 • Mali kurumlarla veya kredi kartlarıyla gitmek, Ethereum’un kitlesel kabulüne engel oluşturmaktadır.

Burada Deter çözümü beraberinde getirmektedir. Nasıl mı? Bu sorunun cevabı aşağıda verilmektedir.

Çözümler;

 • Dether, Ethereum topluluğu her yerde her zaman eter satın almasını kolaylaştırarak ve daha hızlı hale getirerek kripto para birimi satın alma sürecini ele alıyor.
 • Dether, Ethereum için çevrimiçi ödeme alışverişi gecikmemek için elektronik eşyaları peer-to-peer yani birbirine eşleştirecek bir versiyonunu sağlayacaktır.
 • Dether bugün toplumumuzdaki banka hesabı olmayan insan oranını azaltmaya ve çevrimiçi alışveriş veya işlem arttırma fırsatları yaratmaya çalışıyor.

Dether’in Faydaları Nelerdir?

Ethereum’u fiziksel olarak küresel olarak mağazalarda kullanma amaçlanmaktadır. Günümüzde Ethereum küresel olarak kullanılmaktadır ve pek çok mağaza ve işletme, Ethereum’u bir ödeme aracı olarak kabul etmekle ilgilenmektedir. Dolayısıyla Dether, Ethereum’u ödeme için fiziksel mağazada kullanmayı kolaylaştırıyor. Her gün gazetelerde ünlü bir restoranın ya da marketin para yerine ether kabul ettiğini görmekteyiz. Buradan yola çıkarak Deter’in faydalarını şöyle sıralayabiliriz;

 
 • Tamamen ademi merkeziyetçidir.
 • Ethereum tarafından desteklenmektedir.
 • Güvenilirdir.
 • Mobil olup ilk ve duyarlı bir tasarımdır.
 • Hiçbir banka hesabı gerekmemektedir.

Deter’in Kullanımı

Dether, herkese her zaman, nakit ile güvenli bir şekilde etheri alıp satmasına izin veren eşsiz bir imkan sunuyor. Ethereum’un kolay ve hızlı bir şekilde alınıp satılacağı bir platform kurulması amaçlı dünyadaki herkes, etkileşim kurmak için ana çözümü getiren ilk Dapp’i oluşturuldu.

 • Herkesin eteri almasının en hızlı ve en kolay yolu Dether, içinde eter kullanımına eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Bunun en kolay yolu bir telefon ve nakit paradır. Kullanıcılar yakınlardaki tellers diye anılan ether satıcıları keşfedebilirler. Dether haritası, ETH / fiat oranı, aldıkları ücretler ve sohbet bu işin önemli bir kesimini oluşturmaktır. Alıcılar konuşma yapmakta serbesttirler. Ticarette anlaşmak için önemli olan ticaret yapmak istedikleri satıcı ile koşullar ve buluşma yeri, nakit için eter alışverişinde bulunmaktır. Nakiti olan her kişi Dether’de ether satın alabilir. Benzersiz çözümü, herkese ethere erişme imkânı verir.
 • Eter telewaller’lar için sınır ötesi bir pazardır. Herhangi bir eter sahibi resmi olarak Dether’de bir satıcı olabilir ve yeni, karlı bir faaliyetten yararlanabilir. Eter satıcıları artık Dether harita üzerinde olmak ve satarak “PTM” (People Teller Machine) eter para için dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir zamanda mobil hale gelebilirler. Satıcılar kendi ETH / fiat oranını kurmakta özgürdürler. Daha detaylı bilgi için lütfen teknik dökümanı gözden geçirin. (https://whitepaper.dether.io/)

Dether’e Neden Yatırım Yapmanız Gerekir?

 • İlk çalıştırıcı avantajı

Ethereum satmak ve satmak oldukça zordur. Ancak Dether, her zaman, her yerde dünyanın herhangi bir yerindeki para birimiyle Ether satın alıp satmayı kolaylaştırıyor. Dether, Ether’i benimseyen ilk kişi olmakla birlikte, kaynakların kontrolü yoluyla rekabet üstünlüğü kazanacaktır. Dether’e benzer şekilde başlatılacak olan herkes, ekonomik yararlar ve Dether’in yapmış olduğu şeyleri aşma kabiliyetine ihtiyaç duyacaktır ve diğerleri, onu kullanmaları için az teşviklerle daha aşağı bir ağ oluşturmuş olacaktır.

 • Ethereum’a giderek artan talep

Ethereum (ETH), 16 Eylül 2017 itibarıyla, 14 Eylül 2017’de 26.17 milyar ABD doları piyasa değeri ile 8 Ağustos 2015’de 167.91 milyon ABD Doları olan sınıra 2. sıraya (Bitcoin’in yanında) veya yıllık bileşik büyüme oranına (CAGR) göre değişmekteydi. 1148.33%. 8 Eylül 2015’teki 4.05 milyar ABD Dolarından bu yana 14 Eylül 2017’de 64.91 milyar ABD doları olan pazar payı ile Bitcoin (BTC) veya yıllık% 298,2 oranında bir büyüme oranı ile karşılaştırın.

2020 yılına kadar, ETH’nin BTC’yi aşabileceğini ve beklenen pazar kapısı olan $ 50.90T ile 1. sırada olacağını ve beklenen pazar payı sadece 4.05T olan Bitcoin’den önemli ölçüde daha yüksek aynı CAGR’yi kullanarak beklediğini düşünüyorum.

Dether, ETH kitlesel adaptasyonunu ilk kullanan kişi olmak, bu ETH büyümesinden fayda sağlayabilir. Aynı zamanda yatırımcılar, ETH ve Dether’in dünya çapındaki kabulündeki artan büyümeden yararlanabilirler.

 
 • Deneyimli yönetim ekibi

Bakılacak önemli şeylerden biri, yönetim ekibinin endüstride uzman değilse de deneyimli olması gerektiğidir. Sahip oldukları bütünlüğe ve itibara katkıda bulunmak gerekir. Karşılaştığınız zaman, kurucuların ve / yönetimin gelecekteki genişleme ve gelişme simgesini destekleyecek ve destekleyeceği anlamına geliyor. Kısacası, zaten içlerinden birine sahip oldukları için içsel değere sahipler.

Dether, Ethereum ekosisteminde yer alan ve daha önce blok zincir tabanlı uluslararası havale çözümlerinde çalışan kurucularıyla bunları elde etmeyi başardı. Ve on yılı aşkın bir ekiple / Dether’in endüstrisinin gelişimi ve geleceği artarak parlak gözüküyor.

Yol Haritası

Aşağıda yol haritasının detaylı halini görmeniz mümkün. Daha detaylı bilgi için teknik raporu inceleyebilirsiniz. (https://whitepaper.dether.io/)

 

Token Dağıtımı ve Satışı

 
 • DTH simgesi arzı: crowdsale sırasında 100.000.000 DTH max basılmış olacaktır.
 • Kalabalık sınıfı üst sınırı: 15,000 ETH
 • Yöntem: ETH kabul edildi

TOKEN SATIŞI: 7 Şubattan İtibaren

 • Ticker: ÐTH
 • Token tipi: ERC20
 • ICO Token Fiyat: 1 ÐTH = 0.27 USD (0.23000 EURO)
 • Fundraising Hedefi: 17.400.000 USD (15.000 ETH)
 • Satış öncesi satış: 4,500,000 USD (ORTALAMA% 17 BONUS)
 • Toplam Hedef : 100.000.000
 • Token Satılık Uygun: 66%
 • Beyaz liste: EVET
 • Kabul edilen para birimi: ETH
 • ÐTR simgesi toplam arz: 100.000.000 ÐTR maksimum kalabalık sırasında basılacaktır. Crowdsale’de maksimum limit: $ 15 milyon Yöntem: ETH kabul Dağıtım:

Toplu satış: :% 52 Simgeler, katkıda bulunanlara toplu satış bittiği anda dağıtılacaktır. Kurucular, ekip ve ilk katkıda bulunanların: Kurucuların yanı sıra ekip üyelerinin% 15’lik simgeleri, 6 aylık bir serbest bırakma programı ile 2 yıl hak kazanacak. İlk katkıda bulunanların simgeleri 6 ay süreyle verilir. Bounty:% 3: Ödül töreni biter bitmez hediye programına katılanlar jetonlarını alırlar.

Takım

 • Mehdi Amari. Kurucu

Fullstack JavaScript ve Ethereum Geliştirici. CAC 40 şirketleri için Blockchain tabanlı POC’ler, Ethereum kuruluşları için yüklenici ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi. Ecole 42 Lisansüstü

 • Abdulhamid Benyahia. Kurucu.

Seri girişimci. Bloknak danışmanı ve yazar. Başlangıç ​​koçu. Kurumlar için iş yeniliği danışmanlığı. YÜKSEK Paris ve Sciences Po Paris mezunu

 • Nicolas Wagner. Blockchain Geliştirici

Nicolas, Tradelab, Novactive için çalışan kendi kendini yetiştiren bir geliştirici,.Air France ve Fransız İdaresi. Haziran 2016’dan başlayarak blockchain teknolojisi ile ilgileniyor. Şeffaf ve disintermediate. Bu blok zinciri protokolünün boyutu ona bir sonraki olacağını ikna etti. teknoloji ve toplumu bozacak teknoloji, tıpkı internet gibi. 1990’larda. Birçok hackathons kazandı (2. BeMyApp, 2. Başlangıç ​​haftasonu blockchain, Dether ile Merkle Week’de birincilik ödülü). Buna ek olarak, düzenli olarak. blokaj projelerine (Kleroterion, Abie fonu) katkıda bulunur ve sıklıkla blokçuluk atölyeleri (HackerHouse, Blockfest) düzenliyor.

 • Pacien Boisson. Tam Yığın JS Geliştirici

Pacien Boisson, bağımsız bir tam yığın mühendisidir. web ve mobil uygulamaları oluşturma konusunda güçlü bir uzmanlık, hem arka plan hem de frontend, AT Internet, Havas gibi büyük teknoloji şirketleri için çalışırken ve Inovia. En sevdiği oyun alanı Javascript, React ve NodeJS’dir. Var 2016’daki blok zincir ortamına girerek, yenilik ve yeni özgürlük biçimleri, eşler arası eşlik etme kapasitesi borsalar, faydasız aracıların kaldırılması ve iyi projeler amaçlar. Soundcloud için bir bağış platformu oluşturarak üzerinde çalışmaya başladı. Ethereum’un üstündeki kullanıcılar, daha sonra Stellar Ağı üzerinde çalışmaya başladılar ve kazandılar. Stellar Portal ve Willet ile İki Yapı Yükü Zorlukları. O şimdi çalışıyor bağımsız olarak bir dijital göçebe olarak, bu uygulamaları sürdürmek ve Topluma olumlu etkileri olan farklı projelere katkıda bulunmak.

 • Ishak Leghlam. Tam Yığın JS / Ethereum / IPFS Geliştirici

Ishak hem geliştirici hem de girişimci. Ünlülerdeki kodlamayı okudu. okul École 42, Xaviel Niel tarafından kuruldu. Ethereum topluluğuna katıldı projesi 2016’da başlatıldı. Blockchainbase projelerde, akıllı sözleşmelere liderlik etme şansı buldular. IPFS gelişmeleri (Sohbet, Web projesi dağıtım arabirimi, vanityGen). Paris’e taşınmadan önce Cenevre’de ilk şirketini kurdu.

 • Romain Hochard. UX / UI Tasarımcısı

Romain, on yıllık tecrübesi olan, kendi kendini yetiştiren bir tasarımcıdır. müzik, tekstil, iletişim ve mobilya gibi alanlar. O yol açtı çeşitli projeleri gerçekleştirdi; fotoğraf, web programlama, 3D ve baskı. Kendisinde her zaman belirli bir ilgi ve yüksek beklenti vardı. kullanıcı deneyimi için çalışmak. Blok zincir teknolojisi ona bir sonraki adım gibi geldi “Dijital devrim” dediği gibi. Dether’le birlikte kendisini bir varlık olarak görür. Bu blok gövdeli devrime katılan bir ekibin parçası.

 • Mamadou Ba. Pazarlama Şefi

Mamadou dijital pazarlamada sekiz yıldan fazla deneyime sahiptir; iletişim ve BT işletmeleri. En iyi Fransız şirketleri için çalışmış, pazarlama stratejilerini ve Müşteri Deneyimini geliştirmede onlara yardımcı olmak Yönetimi. Son teknoloji ile tutkulu, blokajel ve özellikle Ethereum. Mesleki kariyerinin çeşitliliği onaBirçok şapka giymek. Oyun, seyahat, fotoğrafçılık ve harcamadan hoşlanıyor. Ailesiyle zaman geçirin.

 • Mohamed Zenk. Topluluk yöneticisi

Muhammed her türlü sosyal ağın tutkusudur; klasik sosyalten blok şebekesi teknolojileri ile güçlendirilmiş yeni ağların yükseliş ağları şebekelerin iç işleyişini araştırmaya her zaman isteklidir. sosyo-ekonomik etkileşimleri. Teşviklerin yapıları kripto dövizleri şebekeleri tarafından elde edilen doğal olarak onu cezbetmiş ve onu Ethereum topluluğunda yer aldı. Bir Fransızcada ekonomi okuduktan sonar school, Mohamed girişimde bulunmadan önce girişimciliğe karıştı. Ethereum kitlesel kabulü engellerini aşmak için bir görevde bulunan Dether. O birçok seyahat eden ve eğlenmek için kripto ekonomisi eğitimi alan fitness bağımlısı.

Danışmanlar

Referanslar

Daha fazla bilgi için mutlaka aşağıdaki siteleri ziyaret edin.

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “ARTIK DETHER İLE ETHER ALMAK VE SATMAK ESKİSİNDEN ÇOK DAHA KOLAY

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (24 Eylül 2018 - 15:34)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Yasin Şükrü Arap

  (1 Ekim 2018 - 20:36)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Deniz Dilay Arıcan

  (7 Ekim 2018 - 19:25)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Cihan Akarpınar

  (12 Ekim 2018 - 11:21)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

  İsmail Umut

  (13 Ekim 2018 - 11:51)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir