Küreselleşen Dünyanın Devrimsel Müzik ve Eğlence Paylaşım Platformu: iLink2Music

Teknolojinin inanılmaz bir şekilde gelişmesi paralelinde dünyada öngöremediğimiz yenilikler ve değişiklikleri gözlemlemekteyiz.  Her yeni sabaha yeni başka buluş veya keşifle başlamaktayız. Bahsettiğim bu çok hızlı değişim sürecinde iş dünyasında finansa, bankacılık camiasından sanata kadar her sektörde ve alanda yenilikler ve gelişmeler birbirini izlemektedir. Buna ilaveten internetin bizlere sağladığı devrimsel getirileri sayesinde bilgiye ve veriye ulaşmak çok daha kolay olurken, iletişim ve ulaşım teknolojilerinin gelişmesi ve sosyal medyanın dünyada 3 milyarlardan fazla insan tarafından aktif olarak kullanılmasıyla birlikte her endüstriyi meydan getiren insanlar ve şirketler arasında daha hızlı ve konforlu bir iletişim mekanizması da kurulmuştur.

Aynı zamanda kripto paraları bize sunan yeni nesil blok zinciri teknolojisinin devrimsel bir şekilde öne çıkması ve popüler olmasıyla her sektör ve alanda bu çok tercih edilen teknoloji kullanılmaya başlamıştır. İşte bu hızlı, çok güvenli, şeffaflık, ekonomiklik ve merkezi olmayışı sayesinde tercih edilen bu teknolojiyi en başta kullanması gereken bir sektör de müzik endüstrisidir. Çünkü özellikle teknoloji ile beraber gelişen ve değişen sektörlerden biri de müzik sektörüdür.

Aslına bakılırsa müzik, çoğumuz için bir sanat, bazen bir hobi, bazen ise ruhu dinlendirmenin en tercih edilen yoludur. Müzik ile duygularız daha iyi ifade edilebilmekte ve acı, tatlı anılarımız daha iyi anımsanabilmektedir. Çağdaş ve modern dünyamızda ise müzik teknolojinin de verdiği imkânlarla birlikte milyarlarca kişinin yaşamının bir parçası olmuştur. Yürürken, koşarken, çocuk bakarken, yolculukta, iş yerinde yani her an müzik bizimledir. Özellikle müzik platformları sayesinde artık istediğimiz müziği, en popüler sanatçıları dinleme imkânımız bulunmaktadır.

İşte bu süreçte iLink2Music yaklaşımı yaş, deneyim, ırk ya da inançlarından bağımsız olarak dünya çapındaki sanatçı, yönetici ve müzik severleri birleştirerek, özel uluslararası müzik eğlence içeriği, ağ oluşturma, etkinlikler, yarışmalar, ödüller, ürünler ve hizmetler sunmayı hedefleyen bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunlara ilaveten online olarak yayın akışını arttıran özel küresel konser ile birlikte yardım fonu ve aynı zamanda çevrimiçi “yaşam tarzı” yönetimini kolaylaştıracak ve devrim yaratacak şekilde tasarlanan istisnai ortak oluşturma içeriğine sahip olan bir yapıya sahip iLink2Music yaklaşımı, kesinlikle kullanıcı tarafından oluşturulan bir kullanıcı merkezli bir platformdur. Bu yeni ekosistemde üretici kavramı, herkes tarafından sevilen sanatçılardan tutun da tüm dünyadaki her köşeye kadar herhangi bir yere veya herhangi bir sayıda kişiye yayın yapabileceği şekilde geniş tanımlanmıştır.

Bu devrimsel platform, çok sensörlü markalaşma, ortak yaratım, ürün yerleşimi, sürdürülebilir kullanıcı deneyimi uygulamaları ve yatırım getirisi ilişkisi, ekonomi ve lisans yapıları ile kripto para birimi’nin stratejik kullanımına dayalı yatay uyarlanabilir bir iş modeli olma özelliklerine sahiptir. Aslına bakılırsa yine bu platform, işin her yönünü değiştiren anıtsal değişimleri ve yıkıcı teknolojileri uyarlamak ve kucaklamak için inşa edilmiştir. Bütün bunlara ilaveten iLink2Music yaklaşımı, küresel, son kullanıcı odaklı, dijital, mobil içerikli, ürün yerleştirme ekosistemindeki değişikliklerden yararlanmak ve kolaylaştırmak için konumlandırılmıştır.

iLink2Music, kullanıcı deneyimi ve duyusal estetiğine dayanmaktadır.  Son kullanıcıların algıları etrafında en iyi şekilde tasarlanmış olup, son kullanıcıların hızla değişen bir pazarda yaşam tarzı markaları, ürün ve hizmetlerinin lider tasarımcıları, ortak yaratıcıları ve gerçek yapımcıları olarak hareket etmesini sağlayan ortamı da oluşturabilmektedir.

Bütün bunlar meydana gelirken de iLink2Music, sosyal medya platformu ve Web 2.0 aracılığıyla, hem toplu iş birliği hem de samimi ortak oluşturma yoluyla tüketicileri daha heyecanlı ve farklı şekillerde dahil edebilecek ve aynı zamanda güçlü niteleyici verileri internetten elde edebilme imkanına da sahip olacaktır.

ICO ve Token Bilgileri

 • Token Simgesi: ELINK
 • Ön ICO Fiyatı: 1 ELİN = 0.005 USD
 • Fiyat 1 ELİN = 0.005 USD
 • Platform: ETH
 • Kabul: BTC, ETH, LTC, BCH, XRP, DASH, ETC, NEO, Qtum, TRX, ZEC, Fiat
 • Minimum Yatırım Miktarı: 50 USD
 • Soft cap: 3.500.000 USD
 • Hard cap: 21.000.000 USD

Takım

Referanslar

http://www.ilink2music.co/

https://ilink2music.co/wp-content/uploads/2018/07/iLink2Music-WhitePaper-Final-V1-1.pdf

https://t.me/joinchat/CZJHGRIZcOG1yhUpm40ndA

https://www.facebook.com/ilink2music.co

https://twitter.com/ilink2music

https://medium.com/@ilink2music/

https://instagram.com/ilink2music

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4759342.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “Küreselleşen Dünyanın Devrimsel Müzik ve Eğlence Paylaşım Platformu: iLink2Music

  Sevginur Aşcı

  (24 Eylül 2018 - 15:04)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  Emine Münevver Akca

  (12 Ekim 2018 - 07:33)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Nebahat Ansen

  (13 Ekim 2018 - 09:34)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Murat Kaan Ayanoglu

  (16 Kasım 2018 - 17:00)

  Blockchain teknolojisi 21. yüzyılda devrim yaratacak. Bu tarz projeleri önümüzdeki yıllarda daha da sık görmeye başlıycaz.

  Yasin Şükrü Arap

  (18 Aralık 2018 - 03:18)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Cihan Akarpınar

  (21 Aralık 2018 - 05:54)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir