Çağdaş Dünyanın Devrimsel Kripto Yatırım Fonu: Trecento

Summary/Özet

Briefly, Trecento is an all-in-one revolutionary investment solution and offering different services in terms of expertise and tools centered on new generation blockchain technology. The key unbiased of the project is to provide cryptocurrency investors with a very simple and trustworthy investment platform.

The platform is looking for to solve the problems of high levels of complexities in the cryptocurrency world, lack of transparency and clearness in cryptocurrency operations, and lack of clear regulatory framework by offering a 360-degree investment approach. This approach will guarantee that Trecento users can easily make returns and at the same time moderate the risk exposure of the crypto money investments. Investors are also provided with a direct and well-performing investment solution all offered in a very safe and well-regulated cryptocurrency environment.

In order to capture the best investment opportunities, Trecento will present four different funds covering the full investment cycle of Blockchain companies, for instance, ICO Fund, Crypto Trading Fund, Venture Capital Fund, Fund of Funds.

As a final point, Blockchain Capital has engaged the first stock exchange contract with Bancor exchange. This is a great success of the Trecento team.

Çağdaş Dünyanın Devrimsel Kripto Yatırım Fonu: Trecento

Artık her yeni güne bir başka bilimsel ya da teknolojik buluş ile uyandığımız dijital çağda, bilgisayarlar, programlar, yazılımlar, yapay zeka ve nesnelerin interneti ile donatılmış robotlar, uygulamalar artık bırakın uzay üstlerini, laboratuvarları, araştırma merkezlerini, iş yerlerini, fabrikaları, evlerimize kadar girdi. Artık evi temizleyen akıllı robotlardan tutun akıllı fırınlara kadar teknolojinin pratik ve ekonomik çözümleri ile çevrilmiş durumdayız. Ayrıca internet ve bizlere sağladığı ucu bucağı belli olmayan avantajları sayesinde alışverişimizden okul kaydımıza, hatta okulun kendisine bile internet üzerinden devam edip, sınavlarına girip, diplomamızı alabiliyoruz. Bu süreçte karşımıza çıkan bir başka devrimsel teknoloji olan blok zinciri sayesinde kripto paralar ile tanıştık ve teknoloji artık finans dünyasına kripto paralar ve blok zinciri teknoloji ile adımını atmış oldu.

Burada blok zincirinin bizlere sunduğu şeffaflık, hızlı oluşu, üst düzey güvenlik sağlayışı, ekonomik ve merkezsiz oluşu sayesinde kripto paralar çok popüler olmaya başladı. Özellikle 2017 yılında Bitcoin ve diğer altcoinlerin getirdiği yüksek karlılık oranları kripto paralara yatırımı inanılmaz arttırdı. Burada başta bankacılık sektörü olmak üzere, iş dünyası, finans camiası ve yatırımcılar bu karlılık vaat eden ve güvenliği ile bilinen bu yeni değeri izlemeye aldılar. Aslında insanlarda küreselleşen dünyanın bizlere sunduğu iletişim kaynakları vasıtası ile bu popülerleşen yeni değeri geleneksel bankacılık sistemlerine bir alternatif olarak görmeye başladılar. Fakat sonuç olarak bunca rağbete rağmen hala kripto para dünyasın hak ettiği parasal hacimden çok uzak. Bunun birçok sebebi olsa da özellikle basında yer alan haberler ile bankaların ve politikacıların kripto paralar ile ilgili yaptığı olumsuz açıklamalar, kripto para piyasasında istikrar olmayışı, kripto para platformlarının çok kullanışsız olması yani kullanıcı dostu olmaması ve teknolojik bir birikim gerektirmesi, herkesin kripto paradan gerçek paraya ya da fiattan kripto para birimlerine hala nasıl geçiş yapılacağını bilememesi en önemli sebeplerden. Ancak bunlardan daha da fazla kripto dünyada olumsuz bir imaj yaratan ise yatırımcıdan para alan, ama yatırımcıya bırakın karlı bir gelecek vaat etmeyi, scam çıkan yani sahtekarlık içeren ICO’ların piyasalarda oluşturduğu olumsuzluk. Yapılan araştırmalara göre 2017 yılı içi ve 2018 yılı ortalarına kadar ortaya çıkan ve yatırımcılardan para toplayan ICO’ların büyük bir kesimi başarısız oldu ve çöp diye tabir etmek doğru olmasa da piyasalardan yok olup gittiler. Bunu gören ve aslında kar eden ve gelecek vaat edecek ICO’ların özel satışlarına da maddi imkansızlıklar yüzünden giremeyen küçük yatırımcı maalesef diğer ICO’ lara girme fırsatını karlı görmekte sonuçta parasında da olmaktadır.

Bu süreçte ortaya çıkan Trecento platformu ise hem  kripto para dünyasındaki mevcut problemleri çok iyi analiz etmiş hem de sorunlara devrimsel çözüm önerileri ile yatırımcıların yardımına koşmuştur. Bu süreçte Trecento, yatırım yapmayı düşünenlere daha az risk ve daha çok güvenli bir yatırım imkanı sunarken karlı bir yatırım süreci oluşturmayı vaat ederek kullanıcılara yönelik çok yönlü bir kripto fonu tasarlamaktadır.

Özetle Trecento, çok daha karlı bir yatırım fırsatlarını yakalamak için kapsamlı birçok yatırım çözümleri olacak fonlar, yatırım platformu niteliğindeki hizmetleri ve araçları bizlere sunacaktır. Bu süreçte Trecento platformunu  arkasındaki en büyük güç, blok zinciri teknolojisi ve bu teknolojinin kabul görerek benimsenmesi ve sürekli büyümesidir.

Bütün bunların dışında Trecento dört değişik yapıdaki fonu yani yatırım çözümlerini müşterilerine sunacaktır. Bunları sıralayacak olursak;

 • ICO Fonu: Bahse konu olan bu fon, şirketlerin özel satışları sırasında fon toplayan yenilikçi işletmelere yatırım imkanları sunmaktadır.
 • Kripto-Ticaret Fonu: Bu fon ise platform kullanıcılarının kripto para birimleri ile ve dijital varlıkları kullanarak ticaret yapmasına imkan verecektir.
 • Risk Sermayesi Fonu: Risk sermayesi fonu da bu fonu kullanıcılara inanılmaz ve verimli blok zinciri çözümlerinin geliştirilme amacına yönelik olacak girişimlere ek olarak hisse senedi yatırım imkânı da sunacaktır. Burada kullanıcıların angel yani melek yatırımcılarının da arasına girip karlı yatırım yapabilme fırsatı yakalayacaklardır.
 • Fonlar Yatırım Fonu: Bu fonda ise kullanıcılar, kripto para birimleri ve blok zinciri şirketlerinde çok aktif olan özel fonlara yani alanlarında uzmanlaşmış kripto fonlarına da doğrudan yatırım yapabileceklerdir.

Sonuç olarak çok eski ve kayda değer bir özgeçmişe sahip bir proje ekibi tarafından yürütülmekte olan bu platform hem Bancor exchange ile anlaşma sağlama başarısının yanında hem de birçok rating kurumlarından yüksek notlar almıştır. Ek olarak, yatırımcılarının her türlü beklentilerine ve isteklerine önem veren bu yaklaşım, kripto dünyadaki insanların bu süreçteki karar alma mekanizmasına da katkı vermesini istemekte ve bunun sonunda da oylama sistemini kullanıcılara sunmaktadır. Ek olarak oluşturduğu bir uzman komitesi ile de yeni projeler ve ICO’lar ile ilgili veri ve bilgi toplayarak Trecento’ya veri akışı oluşturulmasını sağlamıştır. Böylece komite üyeleri projelerin fonlanıp fonlanmaması gerektiği ile ilgili karar verme mekanizmasına oy vererek katılacaklar ve bunun sonucunda da Tot tokenı ile ödüllendirileceklerdir.

Trecento Token ve ICO Bilgileri

Yol Haritası

Takım

Referanslar

İnternet Sayfası:  http://trecento-blockchain.capital/

Teknik İnceleme:  https://ico.trecento-blockchain.capital/wp-content/uploads/2018/05/TrecentoBC-Whitepaper.pdf

Telegram: http://t.me/trecentobcroom

ICO Sitesi: http://ico.trecento-blockchain.capital/

Facebook: https://facebook.com/trecentoBC/

Twitter: https://twitter.com/TrecentoBC

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/trecento-blockchain-capital

Medium: https://medium.com/trecento-blockchain-capital

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4417903.0

BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4590869.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

14 thoughts on “Çağdaş Dünyanın Devrimsel Kripto Yatırım Fonu: Trecento

  Şerife Asil

  (25 Eylül 2018 - 17:06)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

  Semina Aktuna

  (26 Eylül 2018 - 06:42)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Mehmetcan Akay

  (29 Eylül 2018 - 20:04)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Ömer Buğra Alparslan

  (2 Ekim 2018 - 12:26)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Nüket Aksan

  (3 Ekim 2018 - 00:11)

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de altyapısı çık sağlam.

  Rima Altıparmak

  (12 Ekim 2018 - 09:06)

  ICO sürecini yakından takip ediyorum. yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri.

  Acar

  (12 Ekim 2018 - 14:28)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Eda Sena Akyıldız

  (13 Ekim 2018 - 11:15)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  İlma Aldağ

  (17 Ekim 2018 - 20:12)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

  Nesibe Nurefşan

  (21 Ekim 2018 - 03:13)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

  Emre Ayberk Akfırat

  (26 Ekim 2018 - 02:43)

  Son dönemde yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri. bu değerlendirmede benim düşüncemi destekler nitelikte.

  Müyesser Akyildirim

  (6 Aralık 2018 - 08:55)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Mazlum Altan

  (11 Aralık 2018 - 00:32)

  ICO sürecini yakından takip ediyorum. yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri.

  Samet Akdoğan

  (20 Aralık 2018 - 22:22)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir