PERSONELSİZ VE SANAL GERÇEKLİ DESTEKLİ ŞUBELERİYLE KRİPTO PARA İŞLEMLERİNİN YENİ ADRESİ: ORBIS TRANSFER

Günümüz dünyasındaki teknolojik gelişmelerle birlikte her alanda görülen inanılmaz değişiklerin ve yeniliklerin başını finans ve iş dünyası çekmektedir. Özellikle küreselleşmenin de etkisiyle dünyanın her köşesine yayılan bu yeniliklere iş dünyası ve para piyasaları anında entegre olmaktadır. Özellikle başta internet kullanımının artması ile beraber bilgiye ve veriye ulaşmak son derece kolaylaşmış, şirketler ve işletmeler de mal ve hizmetlerini satabilmek için dünyanın ker köşesini erişilebilir birer pazar olarak görmeye başlamışlardır. Şirketler artık üretim, pazarlama, reklam ve satış faaliyetleri için birbirleri ile kıyasıya rekabet ederken aynı zamanda insanların beklentilerine ve memnuniyetlerine göre kurumsal politika ve hedefler belirlemeye başlamışlardır. Bu süreçte özellikle ortaya çıkan blok zinciri teknolojisi ve onun bizlere sunduğu kripto paralar birden bire yaygınlaşmaya başlamış hem insanların alışveriş alışkanlıklarını etkilerken hem de yatırım planlarını değiştirmiştir. Dünya üzerinde bankacılık sisteminden kaynaklanan çoğu problemi blok zincirinin bizlere sunduğu hızlı, şeffaf, ekonomik ve üst düzey güvenir olmasından dolayı çözebilecek olan kripto para dünyası her geçen gün sürekli büyümektedir.

İşte dünyadaki kripto para ile ilgili değişiklik ve gelişmeleri izleyen ORBIS Transfer yaklaşımı devrimsel bir şekilde kripto dünyası ile ilgili iş ve işlemleri çok daha basit ve kolay adımlarla gerçekleştirmenin yeni bir yolunu bizlere sunmaktadır.  Kısaca ORBIS Transfer, bir kripto para birimi üzerinden çalışan blok zinciri tabanlı bir para transfer sistemidir. Bu teknoloji sayesinde kullanıcıların kendi kendine ATM’lerden, kişisel akıllı telefonlardan ve internet erişimine sahip bilgisayarları kullanmak suretiyle hem para, hem de yatırım ve ödemelerini transfer etmelerini sağlayacak bir mobil ve masaüstü yazılımı haline getirilmiş bir platformdur. ORBIS Transfer ile  ilgili daha fazla bilgi almak için internet sitesini https://orbistransfer.com/ veya teknik raporu https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf inceleyebilirsiniz.

Bu platform kapsamında müşterilerin kullanımına sunulacak olan otomatik ve merkezi olmayan işletmeler olan Orbis finansal şubeleri, insan hatalarını veya olası sahtecilikleri önlemek için devrimsel bir şekilde yapay zekâ sanal sohbet robotları ve hologramlarını kullanarak müşterilere yardım ve destek verecektir. Yani kısaca Orbis çözümünün eşsiz bir özelliği de, fiziksel şubelerinde hiçbir personelin bulunmayacağı, çalışmaların sadece VR yani sanal gerçeklik teknolojisi ve yapay zekâ ile tamamen otomatik hale getirileceğidir.  Bu esnada belirli bilgilere ve ilginç sorulara cevaplar almak için, kullanıcının özel ekipman kullanması gerekecektir. Ofise girenler VR gözlükleri ile birlikte yapay zekâ teknolojisini kullanan bir sohbet robotuna yönlendireceklerdir.

Bu süreçte sistem, merkezi olmayan bir aktarım modu ile çalışmak üzere tasarlanmış olup online veya ORBIS şubelerinde 24 saat üzerinden hizmet sağlayacaktır. Böylece, herkese hem düşük işlem maliyetleri, sınırsız işlemler, hızlı ödemeler sağlarken hem de ödemelerde jeopolitik engelleri kaldıracak ve kripto para biriminin sağladığı faydaları bütün insanlığın erişimine açacaktır. Bu platform ayrıca müşterilerine para transferleri veya mobil ve masaüstü uygulamaları, NFC veya hatta ORBIS Kartı da dahil olmak üzere birçok farklı yatırım imkanı sunacaktır.

Bu platformdaki devrimsel hizmetlerden biri de dünyanın her köşesinde ve her bir ülkede çözümlerini genişletmeyi planlamasıdır. Böylece, Orbis’e sadece online olarak değil, aynı zamanda geleneksel bankacılık sistemi benzeri şeklide de ulaşılabilecektir.  Fakat burada asıl dikkatimi çeken nokta bu ofisleri şirketin kendisi tarafından açmayacağı, ancak franchise olarak bu hizmeti başkalarına yaptıracağıdır.  Böylece bu sistemde kullanıcılar, bir şubeyi bağımsız olarak açabilecekler ve bundan istikrarlı bir kar elde edebileceklerdir.

Orbis ekibinin tasarımcıları tarafından tasarlanacak olan tam donanımlı ofisler hazırlanacak ve böylece franchise sahibi olan yatırımcı bu tür detayları düşünmek zorunda kalmayacaktır.  Şubelerin içerisinde masaüstü veya mobil uygulama aracılığıyla platformla aynı hizmetleri sağlayacak olan ATM makinaları da bulunacaktır. Burada işletim sisteminin franchise olması sebebi ile minimum işletme gideri olacak, VR teknoloji olduğu için maaş ödemeleri gerektirmeyecektir. İnsan faktörünü ortadan kaldıran bu sistemde herhangi bir çalışanın, hata yapma ve yorulma gibi bir problem de olamayacaktır. Yapay zekâya dayalı sohbet robotları, mükemmel bir alternatif olacaktır.

Sonuç olarak ORBIS müşterileri tek bir klikle para biriktirebilecek, kripto paralarını transfer edebilecek, yatırım yapabilecek ve kredi alabilecektir. Diğer kripto para birimleri gibi ORBIS de dijital bir cüzdanda muhafaza edilebilecektir. Ek olarak Orbis projesi bir yıldan fazla bir süredir var olmasına rağmen, yapılan testler ve denemeler sonucunda proje ekibi oldukça iyi bir sonuç elde etmeyi başardı ve ürünün piyasaya sürülmesi ve dağıtımı için daha fazla finansmana ihtiyaç duydukları için de ICO satışlarına yöneldi.

Token ICO Bilgileri

ICO ile ilgili daha fazla bilgi almak için internet sitesini https://orbistransfer.com/ veya teknik raporu https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf inceleyebilirsiniz.

Yol Haritası

Takım

Takım ile ilgili daha fazla bilgi almak için internet sitesini https://orbistransfer.com/ veya teknik raporu https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf inceleyebilirsiniz.

 

Referanslar

İnternet Sayfası: https://orbistransfer.com/

Teknik İnceleme: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf

Twitter: https://twitter.com/OrbisToken

Facebook: https://facebook.com/orbistoken

Instagram: https://www.instagram.com/orbis_token/

Telegram: https://t.me/orbisgroup

BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4003970

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

7 thoughts on “PERSONELSİZ VE SANAL GERÇEKLİ DESTEKLİ ŞUBELERİYLE KRİPTO PARA İŞLEMLERİNİN YENİ ADRESİ: ORBIS TRANSFER

  Paksoy Ateş İlkim Can

  (4 Ekim 2018 - 13:07)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Halim Aral

  (6 Ekim 2018 - 04:11)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Yasin Şükrü Arap

  (6 Ekim 2018 - 10:49)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Hami Aydoğdu

  (8 Ekim 2018 - 10:11)

  Kripto para dünyası her geçen gün beni şaşırtmaya devam ediyor. çok ilginç ve güzel bir fikir.

  Delal Abdullatif Abzak

  (8 Ekim 2018 - 10:51)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Emre Ayberk Akfırat

  (13 Ekim 2018 - 06:12)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Ahmet Ruken Altay

  (24 Ekim 2018 - 04:39)

  ICO sürecini yakından takip ediyorum. yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir