MOBİLE OYUN SEKTÖRÜNE BLOK ZİNCİRİ DESTEKLİ DEVRİMSEL PLATFORM: SGame Pro

Teknolojinin inanılmaz bir şekilde gelişmesine paralel olarak dünyamızdaki her alan ve sektörde yenilikler, buluşlar birbirini takip etmektedir. Özellikle internetin devrimsel bir şekilde hayatımızda yer alması ve bilginin bize her zamankinden daha yakın olması bizi dijital dünyaya daha çok bağlamıştır. Eğitimden sağlığa, tarımdan sanata kadar her alanda etkili olan teknolojik gelişmeler sayesinde iş ve işlemlerimizi daha hızlı ve kolay yapma şansına sahip olduk. Bütün bu yeniliklerin şüphesiz hem en önemlisi hem de bizi en çok ilgilendiren gelişme de cep telefonlarının artık tamamen küçük birer bilgisayara dönüşmesidir. Akıllı telefonlar çıktığından beri kredi kart ödemelerinden, elektrik faturalarına, okul kaydından haber ve medya takibine kadar her işimizi bu cihazlar sayesinde hem çok hızlı hem de her an ve yerde yapabiliyor olduk. Cep telefonu ile yaptıklarımız bununla sınırlı da değil. Film seyretmek, müzik dinlemek, sosyal medya takibi, fotoğraf çekmek, kaç adım attığımızı hesaplamak ya da GPS özelliğinden yararlanmak sadece bize sunulan imkânların küçücük bir kısmı. Fakat bir özelliği var ki yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmekte.  Bu da devasa bir sektör haline gelen mobile oyun imkânı sunması. Mesela dört yaşındaki kızımın elinden cep telefonumu alamıyorum çünkü mobile oyunlardan bir saniye ayrılmak istemiyor. Dediğim gibi her yaşa uygun oyun imkânı olduğu için evde ben, kızım ve eşim ayrı mobile telefonlarda ayrı oyunlar oynayabiliyoruz. Oyun pazarının 142 milyar dolara çıkacağı tahmin ediliyor ve bu pazarda en önemli segmentlerinden biri de tabi ki mobile oyunlar. Bunun en başta gelen sebepleri de akıllı telefonların insanlar tarafından tamamen benimsenmesi, mobil internet bağlantısının hızlanması ve yüksek kaliteli mobil oyunların çokça geliştirilmesidir.

İşte sektördeki bu gelişmeleri takip eden ve bu piyasaya devrimsel bir giriş yapan SgamePro yaklaşımı blok zinciri üzerine inşa edilen ilk mobil oyun toplayıcısı olarak kullanıcıların sadece dünyanın en popüler oyunlarını oynamak suretiyle kripto tokenlerı kullanabilmelerine imkan tanımaktadır.

Kısaca SGame Pro platformu, kullanıcılarına kripto token ile video oyunları oynarken aynı anda gerçek para kazanma olanağı sağlayan ilk kripto para birimi tabanlı mobil oyun sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu platformun arkasında İsviçre merkezli bir şirket olan SGame SA bulunmaktadır. Ek olarak dünyanın en başarılı YouTube yıldızı Pewdiepie ile oluşturdukları ortaklıklar da bu platformun başarılarından biridir. Eğer sizde bu platform kapsamında video oyun tabanlı platformda yer almak istiyorsanız, telegram’a katılabilecek, şirket web sitesindeki tüm tanıtım raporlarını indirebilecek ve okuyabileceksiniz.

Bu platform ile birlikte, oyuncular yeni tokenları kullanarak ödüller kazanma şansına sahip olmaktadırlar.  Bu platformdaki oyunlar ise piyasadaki en popüler mobil oyunlardan seçilmektedir. Platform kapsamında en büyük oyun geliri olarak da mobil abonelik ücreti, oyun başına ödeme, uygulama içi satın alma (IAP), premium hesaba ait telif hakları, ücretlerin yükseltilmesi ve yeni iş modellerinin ve entegre ödeme çözümleri, app reklam gibi kaynaklar benimsenmektedir. Bu platformun gelişmiş yeni teknolojileri ve oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini https://sgamepro.io/ ziyaret edebilirsiniz.

Token Bilgileri

Token satışı ve ICO ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitesini https://sgamepro.io/  ve teknik raporu https://sgamepro.io/wp-content/uploads/2018/05/Sgame_Pro-White_Paper-v1.73.pdf  ziyaret edebilirsiniz.

 • Token Simgesi: SGM
 • Türü: ERC20
 • Kabul: ETH
 • Toplam Token Miktarı: 350.000.000
 • Özel Satış Miktarı: : 139.500.000
 • ICO Satış Miktarı: 55.000.000

Yol Haritası

Yol haritası ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitesini https://sgamepro.io/  ve teknik raporu https://sgamepro.io/wp-content/uploads/2018/05/Sgame_Pro-White_Paper-v1.73.pdf  ziyaret edebilirsiniz.

Referanslar

Bu platform ile ilgili daha fazla bilgi için sizlere sunduğum referans linklerine bakmanızı ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına katılmanızı önermekteyim.

https://sgamepro.io/

https://sgamepro.io/wp-content/uploads/2018/05/Sgame_Pro-White_Paper-v1.73.pdf

https://t.me/sgamepro

https://www.facebook.com/sgamepro.io/

https://twitter.com/sgame_official

https://it.linkedin.com/company/sgame-ltd

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4423284

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4452342

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

3 thoughts on “MOBİLE OYUN SEKTÖRÜNE BLOK ZİNCİRİ DESTEKLİ DEVRİMSEL PLATFORM: SGame Pro

  Delal Abdullatif Abzak

  (2 Ekim 2018 - 02:16)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Edip Attila

  (10 Ekim 2018 - 17:53)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Hiba Alpuğan

  (15 Ekim 2018 - 09:46)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir