KRİPTO PARA DÜNYASINA DEVRİMSEL ÖZELLİKLER GETİREN YENİ YAKLAŞIM: Cryptassist

Günümüz dünyasında yaşanan teknolojik gelişmelerle beraber hayatımıza her geçen gün yeni bir değişiklik, yenilik girmektedir.  Özellikle her alan ve sektörü etkileyen bu değişikliklere birde internetin devrimsel bir şekilde ortaya çıkması ve sağladığı avantajlarda eklenince gelişmeleri takip etmek bile zor olmaya başlamıştır. Teknolojinin ve internetin hayatımızı kolaylaştırması sayesinde oturduğumuz yerden alışverişimizi yapabilirken bir yandan da dünyanın bir ucundaki arkadaşımızla konuşabiliyor ya da oyun oynamanın tadını çıkartıyoruz. Bütün bu yeniliklere birde blok zincirinin devrimsel bir şekilde ortaya çıkması da eklenince sonuç olarak hepimizin hem alışveriş alışkanlıklarımızı hem de yatırım anlayışımızı değiştiren kripto paralar ortaya çıkmıştır. Yeni nesil teknoloji olan blok zincirinin sunduğu hızlı ve güvenilirliğin yanı sıra şeffaflık ve ekonomik olma özellikleri kripto paraları birden popüler hale getirmiş ve başta iş ve finans dünyası olmak üzere her alanın ilgisini çekmeye başlamıştır. Ancak yanlış bilgilendirmeler ve çıkan haberler, kripto paralarda meydana gelen dalgalanmalar, özellikle de kripto para işlemlerinin biraz teknoloji bilgisi gerektirmesi insanların kripto paralara karşı biraz mesafeli olmasına yol açmıştır. Birde kripto para birimlerinden gerçek para birimine ya da kripto para birimlerinden diğer kripto para birimlerine transferin hala birçok kişi tarafından anlaşılmaması ve platformların kullanılmasının zor ve anlaşılmaz olması kripto para dünyasının gelişmesinin önündeki en büyük engellerdendir. Yeni başlayan bir kişinin kripto para dünyasına girebilmesinin önündeki engelleri aşacak yeni bir yaklaşıma ihtiyaç bulunmaktadır. İşte bu süreçte ortaya çıkan Cryptassist yaklaşımı sektördeki mevcut sorunları tespit ederek günlük yaşamdaki herkesin çok rahatlıkla kullanabileceği bir kripto para birimini ortaya çıkaracaktır.

Cryptassist’ın ana misyonu ise ticaret ve haber uyarılarını içerecek,  kripto para değişimi başta olmak üzere banka kartı benzeri bir kartla kripto para dünyasına 7/24 sınırsız erişimi herkesin ayağına getirmektir. Maalesef kripto para dünyasında tek bir platformda kripto ile ilgili bahse konu özelliklerin hepsini kapsayan bir platform da bulunmamaktadır.

Cryptassist’in ortaya koyduğu devrimsel ekosistem, kripto para dünyasını hem kripto para uzmanlarına hem de yeni kullanıcılara açacak şekilde çok kolay kullanımlı bir şekilde tasarlanmıştır. Kripto paranın günlük yaşamda herkese yarar sağlayacağına da inanan Cryptassist bütün kripto araçlarını kolay kullanımlı bir platformda birleştirmek suretiyle insanların değerli zamanlarını gereksiz ve boşa harcamasının da önüne geçecektir. Ekosistem içerisinde bulunan çeşitli araç ve hizmetler yardımıyla kişisel olarak belirli hedefleri veya yatırım stratejileri olan kullanıcılara özel bildirim mesajları da gönderilebilmesi mümkün olacaktır.

Örnek vermek gerekirse platformun Multi-Coin Block Explorer özelliği, kullanıcıların her coin için ayrı blok araştırıcılarını araması yerine birçok coinin genel adreslerinden birini tek bir arama çubuğuna girmesi ile birlikte hemen bulunabilmesini sağlayacaktır. Bu Cryptassist platformunun sunacağı birçok özellikten sadece bir tanesidir.  Platformun sunduğu yenilik ve özelliklerinden örnek vermeye devam edecek olursak mesela ticaret ve arbitraj uyarılarına ihtiyaç duymaktaysanız, yaklaşan ICO’ları araştırabilir, kripto ile ilgili özellikleri bulabilir, ticaret verilerini karşılaştırabilir, kripto haberlere anında ulaşılabilir, bütün bunların dışında eğer sadece CryptoGo’nun artırılmış gerçeklik oyununu oynayarak keyif almak istersiniz Cryptassist’in devrimsel özellkleri kripto ile ilgili aradığınız her şeyi aynı yerde bulmanızı sağlayacaktır. Ek olarak bir OTC borsasının dışında CTA sahiplerine de çok indirimli ücret karşılığında standart bir spot borsası da platformun özelliklerinden bir tanesidir.  Platformun kullanıcılara sunacağı debit card, dünyanın dört bir köşesinde piyasalardaki en iyi 50 kripto para birimini harcanmasına izin vermektedir. Belirtilen özelliklere bakıldığında kullanımı bu kadar kolay ve bu kadar önemli bir özelliği bir arada barındıran bir platform bulmam nerede ise imkansızdır.

Cryptassist app ile kullanıcılara sunulacak hizmetlerin birçoğu ücretsiz olmakla beraber, ticaret uyarıları, Cryptstarter ve OTC Exchange gibi diğer özellikler çok ekonomik ücretlerle sizlerin hizmetinde olacaktır.

ICO ve Token Bilgileri

Yol Haritası

 

 

 

Takım

Referanslar

https://www.cryptassist.io/

https://www.cryptassist.io/assets/downloads/whitepaper.pdf

https://t.me/cryptassistcoin

https://www.facebook.com/CryptAssistCoin/

https://twitter.com/cryptassistcoin

https://www.reddit.com/r/CryptAssist/

https://medium.com/@cryptassistcoin

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4563578.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “KRİPTO PARA DÜNYASINA DEVRİMSEL ÖZELLİKLER GETİREN YENİ YAKLAŞIM: Cryptassist

  Aklar Çörekçi

  (1 Ekim 2018 - 20:59)

  Kripto para dünyası her geçen gün beni şaşırtmaya devam ediyor. çok ilginç ve güzel bir fikir.

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (1 Ekim 2018 - 22:43)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Çisem Atok

  (4 Ekim 2018 - 13:17)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Öget Arif

  (8 Ekim 2018 - 08:21)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Çisem Atok

  (12 Ekim 2018 - 18:39)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir