TRIVVER’İN DEVRİMSEL TEKNOLOJİSİ İLE REKLAMLARIN KEYFİNİ ÇIKARTIN

 

Teknolojinin inanılmaz bir hızla gelişmesi yaşamımızın her alanını etkisi altına almaktadır. Artık her güne yeni bir buluş, icat ve yenilik ile uyanmaktayız. Bu gelişmeler özellikle iş dünyası başta olmak üzere her sektörü değiştirmekle beraber teknolojik yenilikleri işletmelerin bünyesine adapteyi bir zorunluluk haline getirmiştir. Küreselleşme ile birlikte şirketlerin üretim, satış, pazarlama ve reklam faaliyetleri artık ülkelerin coğrafi sınırlarını çoktan aşmış, internetin sunduğu devrimsel yeniliklerle birlikte işletmeler kendilerini rekabete hazır hale getirmeye çalışmaktadırlar. Bu süreçte en kilit süreç reklamların kalitesi ve farkındalık yaratabilmesidir.  Geleneksel reklamcılığın yerini artık yapay zekâ, nesnelerin interneti, uygulamalar, yazılımlar ile desteklenmiş programlar almaktadır. Teknolojinin bize reklam alanında sunduğu yenikliklerin başında gelen genişletilmiş gerçeklik (XR), artırılmış gerçeklik (AR), nesnelerin ve bilgilerin sanal katmanları ile birlikte sanal gerçeklik (VR) kavramları bir araya gelerek kullanıcıları tümüyle karma gerçeklik diye isimlendirebileceğimiz MR ile birleştirmesi sonucu yeni bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu teknolojilerin kapsadığı donanım, yazılım ve hizmetlerin tümünü içeren XR’dan 2021 yılına kadar tahminen 200 milyar USD ‘lık, 2035 yılına kadar ise tahminen 3 trilyon USD lık bir gelir elde edilmesi beklenmektedir.

Bugün size kısaca tanıtacağım Trivver yaklaşımı ise kısaca genişletilmiş gerçeklik ortamları için 3 boyutlu, sanal gerçeklik, karma gerçeklik ve artırılmış gerçeklik için blok zincirinin devrimsel gücünü kullanan önemli bir reklam alışveriş platformu olarak bizlerin karşısına çıkmaktadır.  Trivver yaklaşımı hem 3D interaktif marka içeren nesneleri oluşturmayı hem de bu nesnelerin dağıtımını kolaylaştırmaktadır. Böylece markaların hedefe odaklı, daha etkili ve ölçeklenebilecek şekilde XR kampanyalarını programlı olarak yürütmesini sağlamaktadır. Bu sayede, reklam verenler, ek geliştirme süresine gerek duymadan ya da mali yatırım yapmaksızın kesintisiz, daha geniş ve gerçek bir izleyici kitlesine ulaşabileceklerdir.

Ek olarak Trivver yaklaşımı hem yayıncılar ve markalar hem de ajanslar ve tüketiciler dahil olmak üzere ekosistemdeki tüm paydaşlar için cihazlar ve sektörler arasında genişletilmiş gerçeklik teknolojilerinin benimsenmesini, ticarileştirilmesini ve para kazanılmasını hızlandıracak patentli teknolojiler paketi üzerine inşa edilmiş kapsamlı bir XR reklam platformu olarak biz tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.

Trivver platformunun kullanım alanı çok geniştir. Örneğin XR içerik yayıncılarından oyun geliştiricilerine,  perakendecilerden emlak şirketlerine kadar her kesimin para kazanmalarını sağlamaktadır. XR ‘ın piyasada hızla büyümesi ve milyar dolarlık bir ekonomi haline gelmesinin arkasında Google, Facebook ve Apple gibi dünyadaki en büyük firmaların gelişmiş teknolojik ürünlerinde örneğin Iphone 8 ve X modellleri gibi bu teknolojinin entegre edilmiş olması yatmaktadır. Apple’ın CEO’sunun “artırılmış gerçekliğin teknolojiyi sonsuza kadar kullanma şeklini değiştireceğine inanıyoruz” demesi zaten bu teknolojinin ulaşacağı noktayı anlamak için yeterlidir. Ek olarak şirketin bu alanla ilgili yaptığı ürünlerin kalitesini anlayabilmek için XR reklam çözümleri kategorisinde bulunan geniş kapsamlı bir patent kütüphanesi bulundurduğunu hatırlatmam gerekir.

Trivver’in sağlayacağı faydalar aslında sayılamayacak kadar çoktur. Ancak kısaca bahsetmek gerekirse; bunların ilki XR reklamları için 3D nesnelerin hiç sorun çıkarmadan yapılabilmesi ve uyum sağlayabilmesidir.  İkinci olarak akıllı sekmelerin kullanımı ile birlikte reklam verenler için etkili reklamların hedeflenmesini etkinleştiren harikulade bir teknolojik avantaj sağlamasıdır. Üçüncü olarak XR reklam yayıncıları Trivver tokenlarındaki XR içeriğinin ödenmesi ile emeklerinin karşılığı alarak para kazanmaktadırlar. Belirtmek istediğim bir husus da XR reklam kampanyalarının yanı sıra, Trivver aynı zamanda tüketicilere token hediye ederek tüketici ödülleri sağlamaktadır.

Trivver platformu çok verimli bir ICO dönemi için alanında son derece başarılı ve kurumsal bir şirket olan Amazix ile çalışmaktadır. Amazix’in alanında çok donanımlı ve profesyonel kadrosunun projenin tanıtım faaliyetlerine çok olumlu katkısının olacağını değerlendirmekteyim.

ICO ve Token Bilgileri

 • Ön satış zamanı:14 Mayıs 2018 ile 05 Haziran 2018 arası
 • ICO Süresi: 15 Haziran 2018 ile 28 Eylül 2018 arası devam edecek.
 • Token Simgesi: TRVR
 • Platformu: Ethereum
 • Token Türü: ERC20
 • Satılacak Token Miktarı: 30.000.000 TRVR
 • Toplam Token Miktarı: 60.000.000 TRVR
 • ICO Fiyatı: 1 ETH = 750 TRVR
 • Kabul Edilen Coin: ETH
 • Soft Cap: 3,333 ETH
 • Hard Cap: 33.333 adet ETH

Yol Haritası

Takım

Referanslar

Son olarak Trivver platformu ile ilgili daha fazla bilgi için sizlere aşağıda sunduğum linklere bakmanızı ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

İnternet Sitesi: https://www.trivver.com/

Teknik Rapor: https://www.trivver.com/docs/Trivver_Whitepaper.pdf

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/trivver/

Twitter: https://twitter.com/TrivverInc

Facebook: https://www.facebook.com/TrivverInc/

Medium: https://medium.com/@Trivver

Telegram: https://t.me/trivvertokensale

BTT REWARDS: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4506508.0

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4403067.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “TRIVVER’İN DEVRİMSEL TEKNOLOJİSİ İLE REKLAMLARIN KEYFİNİ ÇIKARTIN

  Almina Avcı Özsoy

  (6 Ekim 2018 - 13:21)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Ahmet Sevinç

  (13 Ekim 2018 - 00:54)

  Blockchain teknolojisi 21. yüzyılda devrim yaratacak. Bu tarz projeleri önümüzdeki yıllarda daha da sık görmeye başlıycaz.

  Elif Dilay Altinkaya

  (13 Ekim 2018 - 09:32)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

  Bahar Albaş

  (13 Ekim 2018 - 11:50)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Ercüment Akıncılar

  (19 Ekim 2018 - 07:35)

  icolara artık eskisi kadar başarılı olamıyor. Kaliteli projeleri bulmak zorlştı. Butarz değerlendirme yazıları işimizi kolaylaştırıyor.

  Almina Avcı Özsoy

  (8 Kasım 2018 - 09:46)

  Kısa ve net, trik noktaların hepsine değinmişsiniz. Elinize sağlık güzel yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir