MONARCH PLATFORMU İLE KRİPTO DÜNYAYA KATILMAK HEM DAHA KOLAY HEM DAHA GÜVENİLİR

 

Günümüzde yaşanan hızlı değişimlerin arkasında teknolojinin baş döndüren hız ve bizlere sunduğu yenilikler bulunmaktadır. İnternet ve beraberinde gelen bilgi ve bilişim akışı bizleri etkilediği gibi hemen hemen her sektörü de derinden etkilemiştir. Artık iş dünyası ve finans çevreleri gelecek yatırımlarını teknoloji ağırlıklı olarak planlamaya başlamışlardır. Özellikle yeni nesil teknoloji diyebileceğimiz blok zincirinin hayatımıza girmesi ile birlikte de bu zamana kadar yaşanan bütün değişiklerine alternatif bir başka kulvar açılmıştır. Kripto paraların arkasında yatan teknoloji olarak bilinen blok zinciri hızlı, şeffaf, ekonomik ve üst düzey güvenlik içermesi ile popüler olmuş ve blok zincirinin kullanımın sınırları bütün iş dünyasını kapsayacak şekilde genişlemeye başlamıştır.

Kripto paraların kullanımı ise küreselleşen dünya sayesinde yüz milyonlara ulaşmıştır. Ancak yine de dünya nüfusunun çok az bir kısmının kripto paraya yatırım yapması veya kullanmasının arkasında bir çok sebep yatmaktadır. Kısaca kripto para sektöründeki problemler diye adlandıracağımız bu sebeplerin başında kripto para yatırma, çekme, gerçek para birimlerine transfer işlemlerinin nasıl yapılacağının insanlar tarafından bilinmemesi gelmektedir. Çok kompleks platform yapıları, uzun süren KYC süreçleri, özel şifreler, özel anahtarlar gibi birçok aşamalı güvenlik sistemleri insanları zorlamaktadır. Ayrıca şifreler ve anahtarlar çalınmaya ve kaybolmaya son derece müsaittir. Ek olarak kripto piyasalarda yaşanan hızlı iniş ve çıkışlar yatırımcıyı korkutmaktadır. Her an kaybetme korkusu yaşayan insanlar isteseler de kripto paraya yatırım yapmaktan çekinmektedir.

Bu sorunları keşfeden ve çözüm bulmak adına ortaya çıkan Monarch yaklaşımı adını aldığı ortaçağ dönemin en gözde madeni olan gümüş ile sürekli desteklenecek token yapısı ile özel bir blok zinciri üzerinde aylık faturalar için düzenli ödemeler sunan bir cüzdan ve alış satış eklentisi ile birlikte devrimsel özelliklere sahip bir kripto değişim platformu sunmaktadır. Platformun kullanıcıları bu çok pratik, kullanımı kolay platform ile birlikte  kripto para alabilecek, satabilecek, kripto para birimleri arasında transfer gerçekleştirebilecek ve gerçek para birimine geçiş yapabileceklerdir.  Bu yaklaşımın en önemli vurgusu ve sloganı insanların kendi maddi krallıkları yani kripto paraları üzerinde kontrol sahibi olmalarını istemesi yani herkesin kendi kralı ya da kraliçesi olmasıdır.

Monarch platformu kullanıcıları için kripto ticaretini kolaylaştırarak birden çok borsa, cüzdan ve uygulama yerine, birden çok şifrenin güvenli bir şekilde depolanması, en cazip fiyatlardan kripto alımı ve satımı yapılabilmesi için Monarch Exchange’e erişim sağlanması, aylık faturalar için ödeme talimatı vermek,  alfa sayısal adresler yerine kullanıcı adları üzerinden işlem gönderebilmek, eşler arası işlemlerin ücretsiz olması, elektronik vergi mutabakatı formları, kripto haberler, çizelgeler ve portföy takibi gibi birçok iş ve işleme imkan vermektedir.

Monarch platformu Monarch Merchant Plug-In sistemi sayesinde satıcıların kripto para birimini kabul etmesine, doğrudan müşteriyle iletişim kurabilmesine ve internet sitelerindeki abonelik hizmetlerini yönetebilmelerine imkan tanımaktadır.

Monarch platformunun yatırımcılara sağladığı avantaj ise ticari işlem ücretlerinin % 50’si haftalık temettü olarak Monarch Security Token sahiplerine dağıtılmasını sağlamaktır. Ayrıca yapılan işlemlerin ücretlerinin % 10’u ve TGE satışları gümüş olarak değerlendirilerek yatırımcılara ayrıca ek gelir kaynağı olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra Monarch, Apple Store IOS ve Android olarak Google Play Mağazaları dahil olmak üzere tüm uygulama mağazalarında erişilebilir olacaktır. Ayrıca Monarch, Windows ve MAC işletim sistemleri de dahil olmak üzere Masaüstünde de kullanılacaktır.

Son olarak bu projenin tanıtımı ve kampanya farkındalık çalışmaları için Bountyhive isminde başarılı ve profesyonel bir şirketin seçilmesi çok isabetli olmuştur.

Token Satışı ve Dağıtımı

 

Monarch platformu ve kullanıcıları, Monarch Security Tokens (MTS) ve Monarch Utility Tokens (MT) olmak üzere iki farklı token kullanılacaktır. Bu tokenlar ekosistemin katalizörü  olacaktır.

Yol Haritası

Takım

Monarch ekibi, blok zinciri ve kripto paraya uzun vadeli inananlardan oluşmaktadır.

Referanslar

Web sitesi: https://monarchtoken.io/

Teknik İnceleme: https://monarchtoken.io/wp-content/uploads/2018/06/monarch_whitepaper-1.pdf

Telegram: https://t.me/MonarchToken

Twitter: https://twitter.com/monarchtoken

Facebook: https://www.facebook.com/MonarchToken/

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/MonarchToken

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

4 thoughts on “MONARCH PLATFORMU İLE KRİPTO DÜNYAYA KATILMAK HEM DAHA KOLAY HEM DAHA GÜVENİLİR

  Ahmet Sevinç

  (8 Ekim 2018 - 08:37)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

  Elif Altaş

  (10 Ekim 2018 - 02:02)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

  Ayşen Aksoy

  (12 Ekim 2018 - 18:11)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

  Hayrunnisa Aşveren

  (11 Kasım 2018 - 13:27)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir