TURİZMDE WEGOLD TECRÜBESİNE GÜVENİN

Tarih boyunca insanlar hep bulundukları yerlerden başka yerlere kimi zaman göç, kimi zaman seyahat etmişlerdir. Daha önceden kavimleri mecburen göçe iten savaş, istila, açlık, zengin besin ve su kaynakları şimdilerde insanların eğitim, iş imkânları gibi farklı ihtiyaçlardan dolayı seyahate zorlamaktadır. Ancak insanoğlunun doğasında başka yerleri görmek farklı damak lezzetlerini tatmak, yeni kültürleri keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak vardır. Bu da gelişen teknoloji sayesinde uçak, gemi, tren, otobüsler gibi artan ulaşım araçları sayesinde insanların bir coğrafyadan bir başka coğrafyaya seyahatleri artmıştır. Ülkeler özellikle turizmi hep bir gelir kaynağı olarak görürken turizm bakanlıkları daha iyi tanıtım ve reklamlar yaparak insanları ülkelerine çekmeye çalışmaktadırlar.

Aslında bacasız fabrika olarak da literatüre geçen turizm sektörü her ülkenin gayri açığını kapatmak için başvurduğu en önemli kazanç kapısıdır. Özel sektörün başını çektiği turizm endüstrisinde maalesef diğer sektörlerde olduğu gibi bir tekelleşme mevcuttur. Bu piyasayı ellerinde tutan dev sektörler karlılığı ön planda tuttukları için müşteri memnuniyetine çok da önem vermemektedirler. Bundan dolayı müşteriler her ne kadar şikâyetçi de olsa yine alternatif olmadığından dolayı bu şirketleri tercih etmek durumunda kalmakta, sonuç olarak müşteri her zaman kaybeden olmaktadır. Çok daha iyi servis veren küçük ölçekli işletmeler ise piyasa da trend belirleyici olmak konumunda olmadıkları için az ve yetersiz kaynaklarıyla seslerini duyuramamaktadırlar. Bu sektördeki bir dezavantaj da mevcut piyasa koşullarında küçük işletmelerin, başlangıçların ve KOBİ’lerin en düşük ücretleri kabul etmesi bunun yanında kendilerinden en üst düzey hizmet beklenmesi de bu işletmelerin sürdürülebilir şekilde turizm sektöründe tutunmalarını zorlaştırmaktadır. Bütün bunlara ek olarak bir de büyük şirketlerin turistlerden gelen hep iyi dönütleri kendilerine reklam aracı yapmalar,  bir işletmenin başarısını kendilerine mal etmeleri de etik değildir.

Bütün bu sorunları çok iyi analiz eden ve çözüm bulmak için devrimsel bir şekilde turizm pazarına giren WeGold yaklaşımı özellikle Asya kıtasındaki turizm endüstrisinin mevcut dengelerini değiştirmek için blok zincirini kullanmayı amaçlamıştır. Özellikle bu projenin Çin vatandaşlarını hedef kitle olarak belirlemesi ve onların desteğini almak istemesinin sebebi Çin’in inanılmaz nüfusuna ilaveten çok büyüyen ve devasa bir ekonomiye sahip olmasıdır. Birde Çin vatandaşlarının sadece yarının pasaportunun olduğu düşünüldüğünde diğer yarısının da pasaport alması halinde nasıl karlı bir pazarın ortaya çıkacağı açıkça görülmektedir. Ayrıca Çin’de akıllı cep telefonu kullanım oranının başka ülkelerden çok yüksek olması ve herkesin aktif bir şekilde turizm rezervasyonların ceptelefonu üzerinden yapması da WeGold’u cesaretlendiren verilerden sadece birkaçıdır.

Ayrıca Asya Pasifik’in yani özellikle de Çin’in 2025 yılına kadar 220 milyon gidiş ve dönüşü içeren seyahat tahmini olması, seyahat edecek sayının önümüzdeki yıllarda iki katına çıkacağının düşünülmesi ve en hızlı büyüyen bölge olan Güneydoğu Asya’nın % 33’lük bir oranla dünyanın en büyük seyahat pazarı olması aslında WeGold yaklaşımının ne kadar isabetli bir hedef belirlediğinin de en güzel göstergesidir.

İstatistiklere göre, 2020 yılına kadar küresel seyahat faaliyetleri pazarının 129 milyar ABD Doları’na ulaşması beklenmektedir. Bundan dolayı WeGold kurduğu yeni ekosistem ile birlikte hem yeni hem de merkezi olmayan bir yapı ile birlikte WeGold Travel Token’i piyasaya çıkartmaktadır.

WeGold aslında turizm dünyasına katkı sağlayan WEGOGO, WeChat, iOS ve Andriod olarak kanıtlanmış bir sisteme sahip olmakla beraber uygulamanın beta sürümü üzerinden şu ana kadar binlerce işlem geliştirmiş ve müşterilerinin beğeni ve takdirlerini kazanmıştır.2020 yılına kadar ise WEGOGO’nun hedefi 125 fazla destinasyon ile 16.000 den fazla aktivite ve rezervasyonu gerçekleştirmektir.

WeGold ekosistemi içeresinde  Pathfinders, Aspirasyon Servis Sağlayıcıları,WEGOGOERS  ve ekosistemin kullanımı için gereken WeGold tokenları bulunmaktadır.

Bu platformun kullanıcıları ekosistem içerisinde yer alan ve yukarıda saydığım özelliklere dahil oldukları anda seyahat ederek, yeni seyahat faaliyetlerini keşfederek, içerik oluşturarak ve bu içeriği paylaşarak, aspirasyon hizmeti sunarak, miras ve kültürü koruma konusunda duyarlı davranarak, çevre dostu turizmi destekleyerek WeGold token kazanabilecektir.

Bu projenin bütün tanıtım faaliyetleri Bountyhive isminde profesyonel ve kurumsal bir şirket tarafından yürütülmektedir. Bu başarılı şirketin donanımlı personelinin de verdiği destekle WeGold’un başarılı bir satış dönemi geçireceğini düşünüyorum.

Token Satışı ve Dağıtımı

Yol Haritası

 

Takım

Referanslar

İnternet Sitesi: https://wegold.io/

Teknik İnceleme: https://wegold.io/Resources/Files/Whitepaper%20-%20English.pdf

Telegram: https://t.me/wegoldbywegogo

Twitter: https://twitter.com/WeGoldToken

Bountyhive Linki: https://bountyhive.io/browse/WeGold

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

7 thoughts on “TURİZMDE WEGOLD TECRÜBESİNE GÜVENİN

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (30 Eylül 2018 - 05:45)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Adıgüzel

  (4 Ekim 2018 - 18:03)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Aklar Çörekçi

  (10 Ekim 2018 - 04:42)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Ata Kerem Akman

  (13 Ekim 2018 - 16:46)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

  Paksoy Ateş İlkim Can

  (17 Ekim 2018 - 16:47)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

  Çisem Atok

  (29 Ekim 2018 - 17:35)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

  Mustafa Burhan Askın

  (21 Kasım 2018 - 18:49)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir