KRİPTO DEĞERLERİNİZİ BOZDURMADAN KREDİ ALABİLECEĞİNİZ DEVRİMSEL YAKLAŞIM: MoneyToken

 

Günümüz dünyasında teknolojideki inanılmaz gelişmelere paralel olarak başta para piyasaları ve finans dünyası olmak üzere her sektörde büyük değişimler olmaktadır. Özellikle iş dünyası, büyük küçük bütün işletmeler teknolojiye her zamankinden daha yatırım yapmaktadırlar. Şirketler artık sadece bulundukları ve eskiden faaliyet gösterdikleri yerler yerine sınırları aşan satış, pazarlama ve reklam faaliyetlerine geçiş yapmaktadırlar. Özellikle internet, küreselleşen dünyada iş dünyası ile para piyasalarının coğrafi bir sınırlama olmaksızın bütün dünyadaki müşterilerine işlem yapma özgürlüğü vermektedir. Burada işletmeler devamlı surette büyümek ve büyümek içinde yatırım yapmak durumunda kalmaktadırlar. Ancak krediye ulaşma imkânı çok kolay değildir. Bir sürü zorlu süreç, istenen belgeler, yüksek faiz olanları işletmeleri zorlamaktadır.

Burada devrimsel bir şekilde yeni nesil teknoloji blok zincirin hayatımıza girmesi ve kripto paraların ortaya çıkması ile birlikte yatırım dünyası değişmeye başlamıştır. Özellikle blok zincirinin hızlı, güvenli, şeffaf ve ekonomik yapısının getirdiği avantajlar sayesinde insanlar kripto para birimlerini bir yatırım amacı olarak görmeye başlamıştır. Özellikle bitcoinin yakaladığı karlılık ivmesi yatırımcıların iştahını kabartmış ve bir çok kişi zamanla kripto sever haline gelmiştir. Burada insanlar kripto paraya yatırım yaparken paraya ya da krediye ihtiyaç duyduklarında kripto paralarını hemen bozdurarak gerçek para birimine geçiş yapmaktadırlar. Ancak bu şekilde belki de değerinden çok daha düşük bir fiyata bozdurulan bu kripto paraların artması yatırımcıya hiçbir fayda sağlamayacaktır. İşte bu arada yatırımcıların, kripto severlerin kripto paralarının çok ucuza bozdurmalarına gerek kalmadan onlara ihtiyaç duydukları krediyi verecek olan MoneyToken yaklaşımı devreye girmektedir.

Bu platformun en önemli özelliği yatırımcıların farklı likit fonları karşılığında onların anında borç almasına izin veren bir kripto platformu olmasıdır. Avantajı da borçlanmanın kripto para birimi varlığınızın mevcut değerine göre yapılacak olmasıdır.  Bütün bunlardan dolayı paraya ihtiyacınız olduğundan MoneyToken yaklaşımının devrimsel getirisi ile BTC’nizi satmak için bir nedeniniz olmayacaktır. Yani kısaca bu platformda teminat olarak Ethereum ve Bitcoin gibi kripto paralar kredi almanızı sağlayacaktır.  Bunun karşılığında ise istikrarlı bir para biriminde mevcut olan bir kredi tutarı elde edecek, kredinizi geri ödediğinizde ise, değeri çok artmış bile olsa tüm teminat gösterdiğiniz kripto paralarınızı geri alacaksınız.

Bütün bunlara ek olarak  platform blok zinciri temelli ( ArmPack , THEKEY , BunnyToken , Upline , TrustaBit gibi )bu  kredi ekosistemi, yatırımcıların ve madencilik için yeni girişimcilerin ayrıca malzeme almak için para toplamakta güçlük çeken tüm madenciler için çok idealdir. Kripto yatırım ortamında kazanç sağlamak isteyen tüccarlar ve yatırımcılar için bu platform çok ideal olduğu gibi ICO’lar gibi kısa vadeli nakit paraya ihtiyaç duyanlar için çok hızlı nakit erişim imkânı sağlamaktadır.

Ek bir başka bilgi de MoneyToken’ın arkasında Amanda ismindeki platformda otomatik kredi işlemleri sağlayacak bir yapay zeka asistanının olmasıdır.

Amanda, derin bir öğrenme AI algoritmasıyla desteklenmekte ve platform kullanıcıları için insan benzeri hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.  Bir kredi asistanı olarak işlev görmenin yanı sıra Amanda, gerçek hareketleri ve platformdaki müşterinin faaliyetlerini takip ederek kredi eylemlerine kadar ki süreci analiz eder.  Örneğin, ek finansal hizmetler sunabilme, teminat performansını izleme, kredi geri ödemelerini izleme ve vadeleri izleme gibi herhangi bir merkezi otorite tarafından yönetilmeyen bir ekosistemde gerekli olan tüm işlevleri sağlamaya yardımcı olmaktadır. Amanda’nın bir başka faydası da , aracıların ve yöneticilerin, gizli komisyonların ve ücretlerin ve sözleşmelerin yani geleneksel bankacılık sisteminin tüm sıkıcı uygulamalarını kaldıracak olmasıdır.

Token Satışı ve Dağıtımı

 

MoneyToken’ın tokenı olan IMT ekosistemde gerçekleşen işlemleri veya borsaları harekete geçirmek için kullanılacaktır.

 • Token Simgesi: IMT
 • Fiyatı: 0,005 USD
 • Token Satışı: 2 Mayıs – 6 Haziran 2018
 • Soft Cap: 3.000.000 Dolar
 • Hard Cap: 35.000.000 USD

 

Takım

Referanslar

Web sitesi:  https://moneytoken.com/

Teknik İnceleme: https://moneytoken.com/doc/MoneyTokenWP_ENG.pdf

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3070255.0

Telegram:  https://t.me/moneytoken

Medium: https://medium.com/@moneytoken

Twitter: https://twitter.com/MoneyToken

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCz9r7r5BSoq4eE6guMa7P-w

Facebook: https://www.facebook.com/MoneyTokenOfficial/

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “KRİPTO DEĞERLERİNİZİ BOZDURMADAN KREDİ ALABİLECEĞİNİZ DEVRİMSEL YAKLAŞIM: MoneyToken

  Edip Attila

  (2 Ekim 2018 - 04:27)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

  Eda Sena Akyıldız

  (7 Ekim 2018 - 10:30)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  Bahar Albaş

  (12 Ekim 2018 - 16:52)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Delal Abdullatif Abzak

  (13 Ekim 2018 - 06:30)

  ICO sürecini yakından takip ediyorum. yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri.

  Fatma Özlem

  (14 Ekim 2018 - 07:41)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

  Edip Attila

  (16 Ekim 2018 - 13:50)

  Blockchain teknolojisi 21. yüzyılda devrim yaratacak. Bu tarz projeleri önümüzdeki yıllarda daha da sık görmeye başlıycaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir