SleekPlay ile İçeriklerden Karlı Bir Şekilde Para Kazanmanın Yolu

Hızla gelişen teknolojik gelişmelerle birlikte internetin hayatımıza girmesi, her alan ve her sektörde bildiğimiz ve alıştığımız her şeyi değiştirmeye başlamıştır.  Artık her yeni gün farklı buluşlar, keşifler ve yenilikler hayatımızı daha da kolaylaştırmıştır. Özellikle teknoloji ve getirdikleri sağlıktan eğitime, sanattan tarıma her sektörü daha karlı ve verimli hale getirerek insanoğlunun hizmetine sunmuştur. Bu süreçte en çok gelişen ve değişen sektörde finans ve iş dünyasıdır. Verimliliği ve karlılığı artırmak adına en yeni teknolojiyi ve getirdiklerini kullanan iş dünyası artık insan gücü yerine akıllı makinalara yatırım yapmaya başlamış bu sayede hem üretim hem de pazarlama aşamalarında daha etkili hale gelmiştir. Bu süreçte özellikle yeni nesil teknoloji olan blok zincirinin hayatımıza girmesiyle birlikte hem üst düzey güvenli ve hızlı hem de şeffaf ve ekonomik olması ile her sektörde kullanım alanı bulmaya başlamıştır. Bundan dolayı dijital dünya artık karlılık ve üretimi oranını artırmak, para kazanmak ve özellikle müşterilere en hızlı hizmet sunma adına en önemli değer haline gelmiştir.  Dijital çağın başlangıcından bu yana, hem geliştiricilerin ve hem de hizmet sağlayıcıların çoğunun içerik oluşturma ve bu içeriklerden para kazanması bir sektör haline gelmiştir. Bu sektörde de geliştiricilerin ve hizmet sağlayıcıların çoğu tek gelir kaynakları olarak içerik oluşturmayı benimsemiş ancak çoğu zaman kullanıcıların veya müşterilerin beğenmeyeceği reklamları yayınlamakta ve bundan dolayı da uygulamaları düşük oranlarda kullanılmakta ve maalesef düşük kaliteli kullanıcı deneyimleri ile sonuçlanmaktadır.  İşte bütün bu nedenlerleSleekPlay, mevcut milyar dolarlık pazardaki dengeleri değiştirmek için sahaya çıkmıştır. SleekPlay hem geliştiricilerin hem de kullanıcıların faydasına olacak çözümlemeler sunmaktadır. Kısaca Sleekplay, kullanıcıları ve kar geliştiricilerini ödüllendirmek için cihazların hesaplama gücünü kullanan yeni bir blok zinciri tabanlı içerik para kazanma çözümünü ortaya koymuştur.

Yukarıdaki çalışma prensibi verilen bu devrimsel yaklaşım özünde, kullanıcıların cihaz hesaplama gücüne katkıda bulunmalarını teşvik etmekte ve uygulama geliştiricileri için yeni bir gelir akış modeli yaratarak uzun süreli uygulamalar yeni bir kripto para birimi ve blok zinciri destekli platformu ortaya koymaktadır. Sleekplay platformunun akış ve oyun uygulamaları ile kullanıcıları aynı anda saatlerce meşgul edebilen diğer uygulamalarıblok zincirinin faydalarından sadece birkaçıdır. Sleekplay, dijital içerik odaklı uygulamaların kullanılma, dağıtılma ve para kazandırma şeklini yeniden keşfeden bir içerik para kazanma yaklaşımıdır aynı zamanda.

Reklamlar, bir uygulamadaki içeriğe sahip bir kullanıcının genel anlamda deneyimini ve konforunu bozmaktadır.  Bu sonuçta marka eşitliğini etkilemekte ve kullanıcılar tarafından üretilen toplam değeri azaltmaktadır. Normalde piyasada belirli bir fiyat duyarlılığı vardır ve bu sayede kullanıcılar ücretli abonelikler yerine ücretsiz teklifleri seçebilmektedir.  Bu alanda Sleekplayplatformu, uygulama geliştiricilere içerikten para kazanma ve kullanıcılara ise cihazlarının hesaplama gücüne katkıda bulunma konusunda teşvikler sunmak suretiyle yeni bir yol sunmaktadır. Kullanıcılar bu sayede uygulama geliştiricilerinin kullanıcı güdümlü katkılarının değerinden gelir elde etmelerine rağmen, hiçbir ücret ödemeden hem premium erişim hem de kalite deneyimi ve sınırsız içerikten yararlanabilmektedirler.

Bu süreçte Sleekplay, içerik tüketim döngüsündeki iki ana aktörü olan kullanıcıları ve geliştiricileri güçlendirmektedir. Burada benzersiz bir hedefe dayalı para kazanma modeli ile birlikte SleekPlay platformu, kullanıcıların ve geliştiricilerin ödüllerin kilidini açmak noktasında ağda nasıl yer aldıklarını belirlemek için bir hedef sistemi benimsemektedir.  Sleekplay platformunda aslında hedef, bir yandan cihaz hesaplama çıktıları olurken diğer yandan da uzun süreli uygulamalar ve temel uygulama kategorileri olan medya akışı uygulamaları ve oyunları üzerinde yapılan araştırmalardan elde edilen rakamlar tarafından belirlenmektedir. Buradan çıkan sonuç; kullanıcıların müzik akışında 60 dakika, video akışında 140 dakika ve oyunlarda 180 dakika vakit harcadıklarıdır.

Sleekplay değeri akış şemasında ise SleekPlay destekli uygulamalarla ilgilenen kullanıcılara, araştırmada gösterildiği gibi ortalama oturum sürelerine göre hedefler verilmektedir. Bu süre içerisinde, blok yeteneklerinin kilitlenmesini kolaylaştıran cihaz özelliklerine bağlı olarak ağa belirli miktarda karma katkıda bulunmaktadır. Bu ödüller daha sonra sistemdeki çeşitli aktörlere ödenmektedir.  Sonuç olarak SleekPlay’in cazip gelir modeli oluşturması, kullanıcıları bir uygulama ile daha fazla zaman geçirmeye teşvik etmesi ve ödüllendirmesi, geliştiricilerin ve sağlayıcıların, kullandıkları mevcut geleneksel modelleri ortaya çıkarmak zorunda kalmadan içerikten para kazanmalarını mümkün kılması bu platformun avantajlarındandır. Bunlara ek olarak uygun ve karlı katılım için hem kullanıcıların hem de geliştiricilerin ödüllendirilmesi ve bu ödemelerin, geleneksel yöntemlerden çok düzenli ve hızlı olması, içeriği izlerken kaliteli kullanıcı tecrübesi, platformun tokenı olan SKP kazanma fırsatı, ağa katkıda bulunanların ödüller kazanması bu platformun diğer faydalarından sadece birkaçıdır.

Buradaki ödüllendirme sisteminde geliştiriciler tarafından kullanıcılara sunulan uygulamalara, hizmetlereve özel teşviklere ek olarak, Sleekplay platformu da günlük hedeflerini aşan kullanıcılara kullanıcı katılımı ödülleri sunmaktadır. Böylece kullanıcılar günlük katılım hedeflerini karşıladıklarında SKP jetonları ile ödüllendirilirler. Fakat buradagüzel olan nokta katılım hedeflerine ulaşamayan kullanıcıların da katkılarından dolayı ödüllendirilmesidir. Ancak burada önemli olan Sleekplay’in doğrudan desteğini talep etmek için kullanıcıların bir Sleekplay hesabı oluşturmaları ve hesaplarını herhangi bir Sleekplay destekli uygulamaya bağlamaları gerekmektedir.

Bu projenin kampanya ve ICO sürecinin tanıtımının Bountyhive isimli bir şirket tarafından yapılması çok büyük avantajdır. Kurumsal yapısı ve profesyonel ekibi ile bu ICO’nınBountyhive ile başarıyı yakalaması bir tesadüf olmayacaktır.

Token Satışı ve Dağıtımı

Yol Haritası

Takım

Sleekplay’in tamamen profesyonel,  güçlü ve rekabetçi bir takıma sahip olması önemli bir artısıdır. Ayrıca danışman ekipte Codec’in CEO’sunun ve kurucu ortağının olması çok büyük bir avantajdır.

Referanslar

Web sitesi: https://www.sleekplay.com

Teknik İnceleme: https://www.sleekplay.com/docs/Sleekplay-Whitepaper-EN.pdf

Twitter: https://twitter.com/sleekplay_io

Telegram: https://t.me/sleekplayofficial

Facebook: http://www.facebook.com/sleekplayofficial

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3245886.0

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/SleekPlay

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “SleekPlay ile İçeriklerden Karlı Bir Şekilde Para Kazanmanın Yolu

  Mehmetcan Akay

  (13 Ekim 2018 - 02:00)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

  Zeki Yiğithan Armutcu

  (13 Ekim 2018 - 02:02)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

  Mustafa Burhan Askın

  (13 Ekim 2018 - 03:52)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

  Murat Sinan Ayaz

  (13 Ekim 2018 - 09:36)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Rima Altıparmak

  (20 Kasım 2018 - 02:25)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

  Emre Ayberk Akfırat

  (28 Kasım 2018 - 15:57)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir