Entegre Banka Hizmet Paketleri Sunan Devrimsel Yaklaşım: Korona Coin

Hızla değişen ve gelişen dünyamızda küreselleşme kavramı her alanın tetikleyicisi konumundadır. Aslında teknolojik gelişmeler bir yandan küreleşmenin hızını artırmakta, küresel bir köy haline gelen dünyamızda da bilgi, teknoloji çok hızla geniş bir coğrafyaya yayılmaktadır. Özellikle internet çağımıza bilgi ve teknolojinin elden ele yayılması noktasında damgasını vurmuştur. Her alan büyük bir değişim ve gelişim geçirmekte, şirketler, işletmeler, devletler, bankalar ve aklınıza gelen her sektör en gelişmiş teknolojiyi bünyesine katarak karlılık, üst düzey verim ve müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışarak, insanların hayatını kolaylaştırmaya, mutluluk ve refah düzeylerinin artmasına çabalamaktadır. Bu süreçte yeni nesil teknoloji olan blok zincirinin hayatımıza devrimsel olarak girmesi, arkasından da kripto paraların ortaya çıkması hayatımızdaki bütün yaptıklarımızı birdenbire geleneksel hale çevirmiştir. Artık yüzlerce, binlerce şirket hem blok zincirine yatırım yapmakta hem de iş ve işleyişleri noktasında kripto para birimleri üretmeye başlamaktadır. Ayrıca küresel boyutta yüzlerce milyar dolar piyasa değeri olan binin üzerinde kripto para birimi bulunmaktadır.  Ancak bu kadar büyük bir hacme sahip inanılmaz kripto değerin gerçek paraya dönüştürülmediği sürece banka veya ekonomi dışı kalması, tüm dünya ekonomi için potansiyel bir kayıp yaratmaktadır. Bu anlamda kripto ekonomisi, gerçek paraya, günlük finansal ve ekonomik dünyaya bağlı olmaktan uzaklaşmaktadır.

Kripto paraların hem kolay ve şeffaf hem de yasal kullanımını destekleyen, büyük kripto para sermayeli entegre platformların düzenli ve sürdürülebilir bir şekilde banka kullanımı gerekmektedir. Bir kripto ekonomisi zaten yürürlüktedir, ancak bunlar henüz uyumlu bir sistemde bir araya getirilmemiştir.

İşte bu problemleri keşfeden ve sorunlara çözüm açısından yaklaşan Korona Ekosistemi,  hem özel hem de ticari müşteriler için ortaklaşa sağlanacak eksiksiz bütünleşmiş banka hizmet paketleri sunmaktadır. Bu aşamada kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını karşılayacak, kolay kullanımlı, saydam ve lisanslı platformlar oluşturulmak suretiyle,  cüzdan yönetimi, hızlı ve düşük maliyetli ödeme teknolojisi ve aynı zamanda gerçek para birime değişim hizmetlerini sunacaktır. Ayrıca, Korona yaklaşımı kullanıcılarına vergi bilgisi desteği ile beraber müşteri koruması, ticari garantiler, pazarlama ve pazar erişim desteği gibi hizmetler de sunacaktır.

Platform bütün bunlara ek olarak çevrimiçi ya da gerçek mağazalarda alımlar için pazarlanabilir ürün ve hizmetler de sağlayacaktır.  Korona Coin’i, bahse konu bu mal ve hizmet satın almak için gerçek, geniş ve günlük kullanım için tasarlanmış Avrupa merkezli bir şifreleme aracı olarak da düşünebiliriz. Bu yapı yeni, verimli bir transfer teknolojisi ve çok renkli bankacılık ile ticari hizmetleri içeren çok işlemli bir ekosistem ile desteklenecektir. Korona, kripto ekonomisi ile gerçek dünyanın ekonomisi arasındaki kayıp bağı kuracak ve köprü görevi görecektir.

Korona Coin’in yukarıda bahsettiğim yapısına birçok ek özelliği bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak;

 • Mobil Cüzdan: Mobil uygulama ile her zaman ve her yerde kullananların Korona Cüzdana erişim imkânları bulunacaktır.
 • İş Cüzdanı: Kamu kurumları için işletmeler hakkında şeffaflık sağlayacak şekilde iş cüzdanı özelliği bulunmaktadır.
 • Korona API’sı: Korona API’si, sorunsuz ve güvenli ödeme entegrasyonu için özel olarak geliştirilmiş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.
 • Korona Cryptobank: Kayıtlı işletmelerin ticari faaliyetleri için sertifikalı destek sağlamak amacı ile kurulmuştur.
 • Pazarlama desteği: Korona ödemelerini kabul eden şirketler ve satıcılar için pazarlama programı olarak kurgulanmıştır.
 • Fiat Garantisi: İş dünyasının üçüncü bir kişi olmadan gerçek parası alabilmeleri için bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır.
 • Korona Ekosistemi: Çeşitli fiziksel mağazalarda temassız mobil ödemelerin desteklenmesi için tasarlanmıştır.
 • Anında Ödeme: Raiden Network teknolojisi sayesinde uzun işlem süreleri yerine anında ödeme imkanı sunulmaktadır.
 • Pazaryeri: Korona token ile pazarda listelenen ürün ve hizmetleri satın alabilirsiniz.
 • Kişisel Mağazacılık: Korona marketinde kişiselleştirilmiş mağazanızı oluşturabilirsiniz.
 • Finansal piyasalarda ürünün fiyatında yaşanması muhtemel oynaklığının Korona mekanizması sayesinde kısa vadeli oynaklığın azaltılması

Ek olarak, Korona yaklaşımının bütün ICO ve kampanya tanıtımı Bountyhive isimli çok kurumsal bir şirket tarafından yürütülecektir. Bu profesyonel hizmet sayesinde Korona’nın başarılı bir kampanya süreci geçireceğinden yana hiçbir şüphem yok.

 

 

 

Token Satışı ve Dağıtımı

Korona, maliyet ve fiyat indirimleri şeklinde değerli maddi faydalar sunacak, aynı zamanda ödül tokenları ile de kullanıcılara fayda sağlayacaktır. Bu özellikler, Korona tokenlarının geniş çapta kabul edilmesi ve değerli hale getirilmesini sağlayacaktır. Yerel ve bölgesel ticaret ve satış faaliyetlerinin desteklenebilmesi için yeni ve geniş kapsamlı bir token ekonomisi kurulacaktır.

Yol Haritası

Takım

Referanslar

Web Sitesi: https://koronacoin.io/

Facebook: https://www.facebook.com/koronacoin/

Telegram: https://t.me/koronacoinico

Twitter: https://twitter.com/KoronaCoin

Medium: https://medium.com/@koronacoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/koronacoin/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCW3_TzlJ_ehWeRYTRc4xnNA

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3146881.0

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/Korona%20Coin

 

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

3 thoughts on “Entegre Banka Hizmet Paketleri Sunan Devrimsel Yaklaşım: Korona Coin

  Sarper Akış

  (7 Ekim 2018 - 04:45)

  icolara artık eskisi kadar başarılı olamıyor. Kaliteli projeleri bulmak zorlştı. Butarz değerlendirme yazıları işimizi kolaylaştırıyor.

  Şeyda Nur Arikan

  (9 Ekim 2018 - 06:19)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Mehmetcan Akay

  (6 Kasım 2018 - 19:55)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir