GLOBAL REIT İLE GAYRİMENKUL PİYASASINA KARLI BİR ADIM ATIN

Günümüzde en hızlı gelişen sektörlerin başında gayrimenkul sektörü gelmektedir. Özellikle dünyamızın küresel bir köy haline gelme sürecine paralel olarak, insanların ulaşım imkânları çok artmış, seyahatler, iş gezileri ve turistlik amaçlı geziler ile beraber farklı coğrafyalar keşfedilmeye başlamıştır. Artık havasını, suyunu, kültürünü, insanlarını ve damak zevkini sevdikleri yerde ev veya arazi alan insan sayısı dünyamızda hiç olmadığı kadar artmıştır. Çocuklarını temiz ve doğal yerlerde büyütmek için başka şehir ve ülkelerden ev alanlar olduğu kadar, çocuklarının eğitim ve iş gelecekleri için farklı yerlerden gayrimenkul edinenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Her sebeple olursa olsun, gayrimenkul alımları artık her yatırımdan daha fazla getiriyle bütün yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Özellikle dünyanın gelişmiş ekonomilerindeki insanlar gelişmekte olan ya da cazip fiyatlarla müşterileri çekmeye çalışan farklı kıtalara yatırım yapma fırsatını yakalamışlardır. Burada özellikte teknoloji ve beraberinde gelen internetin devrimsel yapısıyla birlikte hangi ülkede, hangi şehirde gayrimenkul alınabileceği, karlılık oranları, imkânları artık yatırımcıların hizmetine ve beğenisine sunulmuştur. Ancak yine de gayrimenkul yatırımların çok dikkatli ve titizlikle yapılması gerekmektedir. İnsanların bazen dilini bile bilmedikleri bir coğrafyadan, bilmedikleri şirketler veya kişiler aracılığı ile aldıkları gayrimenkullerden zarar edebilmekte ya da aldıkları yerleri alamamış olduklarını, dolandırıldıklarını öğrenmektedirler. İşte bu karlı sektöre devrimsel bir yaklaşımla giren Global REIT mevcut sorunlara çözüm sunmak adına yola çıkmıştır. Daha detaylı bilgi için internet sitesini http://www.globalreit.io  ve teknik raporu  http://globalreit.io/front/whitepaper/Global-REIT.pdf  inceleyebilirsiniz.

Global REIT yani küresel gayrimenkul yatırım ortaklığı projesi, merkezi olmayan bir blok zinciri tabanlı dünyanın ilk gayrimenkul yatırım platformu olma özelliğini taşımaktadır.  Bu yaklaşım, blok teknolojisi ile birlikte emlak endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlamaktadır. Burada Global REIT’in en önemli özelliği geleneksel emlak acenteleriyle benzeri sistemde çalışırken, akıllı sözleşmeler ve blok zincir teknolojisinin kullanımıyla birlikte sistemi daha cazip hale getirmesidir. Bu platformda, 75 Milyon ABD Doları civarında net bir sermayeyle yola koyulmayı planlamakta ve üç yıl içinde de 2 milyar dolarlık bir hedefi yakalamayı amaçlamaktadır.

Global REIT aslında blok zinciri teknolojisi ve akıllı sözleşmeler ile birlikte, insanların mülk satın alma yöntemlerini değiştirmeye kararlıdır. Burada platform, yatırımcıların aylık bazda istikrarlı bir temettü elde etmek için kripto para birimleri kullanarak gayrimenkul sektörüne yatırım yapmalarını sağlamayı planlamaktadır. Ek olarak bu platform, gayrimenkullerini kripto para birimlerine karşı bir likit piyasaya satmaya çalışan yatırımcılara da yardımcı olacak bir yaklaşımı benimsemiştir.

Burada aslında çalışma prensibi olarak geleneksel yaklaşımlara benzemekle birlikte akıllı sözleşmeler ve blok zinciri temelli kamu tutma yapısını birleştirerek fark yaratmakta ve yatırımcılarına temettü şeklindeki yatırımlarına aylık getiri sağlamaktadır. Platform kullanıcıları hem fon yöneticilerinin getirilerine hem de platform tarafından yönetilen varlıklardan elde edilen gelirlere katılabilmektedirler. Platform, token dağıtım mekanizmasını, her abonenin “Grem” ve “Gret” gibi iki token alacağı şekilde yapılandırmıştır. Bu tokenlar, platformun fayda sağlama sürecine katkı sağlayacak en önemli unsur olacaktır.

Token Satışı ve Dağıtımı

 • ICO Lansmanı: 01/06/2018
 • ICO Kapanışı: 30/06/2018
 • Token Platformu: ETH (ERC20)
 • Fiyatı: Grem = $ 0.70 Gret = $ 1.0
 • Miktar: 79,285,714 GREM ve 16,650,000 Gret

Yol Haritası

Takım

Referanslar

İnternet sitesi: http://www.globalreit.io

Teknik İnceleme:  http://globalreit.io/front/whitepaper/Global-REIT.pdf

Twitter: https://twitter.com/GlobalReit01

Telegram: https://t.me/GlobalREIT_Bounty

Medium blog: https://medium.com/@globalreit01

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3341986.0

BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3352552.0

my ether address:  0x612E9cD74668cF5EB3629238f025d3107ED01662
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

1 thought on “GLOBAL REIT İLE GAYRİMENKUL PİYASASINA KARLI BİR ADIM ATIN

  Müyesser Akyildirim

  (7 Aralık 2018 - 19:57)

  Kısa ve net, trik noktaların hepsine değinmişsiniz. Elinize sağlık güzel yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir