OLXA’NIN DEVRİMSEL HİZMETLERİ İLE KRİPTO PARA İŞLEMLERİNİZ ARTIK DAHA HIZLI VE DAHA KARLI

Gezegenimiz özellikle son on yıldır inanılmaz bir gelişim ve değişim sürecine girmiştir. Bu değişimlerdeki en büyün pay hiç şüphesiz ki teknolojinin bize getirdikleridir. Küreselleşme sayesinde ise bu değişim ve gelişmeler dünyanın her tarafından aynı anda aynı şekilde hissedilmektedir. İnsanlar, şirketler, işletmeler, kurumlar teknolojinin getirdiği yenilikleri anında benimsemekle beraber yaptıkları işin her aşamasında bazen program, bazen uygulama, bazen de yapay zekâ ya da AI olarak teknolojiyi kullanır olmuşlardır. Özellikle internetin hayatımıza girmesi ve bilgiye hiç olmadığımız kadar yakınlaşmamız bu değişim sürecini hızlandırmıştır. Son olarak da yeni nesil blok zinciri teknolojisinin hayatımıza girmesi ve beraberinde gelen kripto paralar artık finansal ve ekonomik dünyamızı, alışveriş ve yatırım alışkanlıklarımızı değiştirmeye başlamıştır.

Özellikle kripto paraların temelindeki blok zinciri teknolojisinin çok güvenli, hızlı ve maliyetsiz olması çok daha fazla tercih edilmesini de beraberinde getirmiştir. Ancak insanlar hala güven sorunu yaşamakta, gerçek paradan kripto paraya ya da kripto para birimleri arasında nasıl geçiş yapılacağını bilemediklerinden uzak durmayı tercih etmektedirler. Ancak ne olursa olsun bu gelecek nesil teknolojidir ve her geçen gün, insanlar, bankalar, işletmeler, iş dünyası, devletler kripto para dünyasından uzak kalamamaktadırlar. İşte bu süreçte ortaya çıkan OLXA yaklaşımı ömür boyu kullanım için tasarlanmış bir kripto para birimi tasarlamıştır.  OLXA, blok zinciri teknolojisini geliştirerek, kullanıcıların hem gizliliğine ilişkin doğrudan işlemleri yapmak için hızlı ve anında hem de güvenli ve verimli bir yaklaşım ortaya koyarak insanların hizmetine sunmayı planlamaktadır.

Burada OLXA yaklaşımının bir avantajı neredeyse E-Cash ve kripto para birimleri üzerinde dokuz yıllık deneyimi bu platforma taşımasıdır. Bu deneyimi ile birlikte bu platform kapsamında Visa kartı, kredi mektubu,  i-reklam ve kripto E-shop gibi Olxa kullanıcılarına yönelik birçok imkan sunmaktadır. Bu hizmetleri özetleyecek olursak;

 • OLXA Akıllı Cüzdanlar: Olxa kullanıcılarının hizmetinde olan Olxa tokenlarını evden, işten, kafelerden yani her yerden tabletiniz, dizüstü ya da PC’lerinizden Olxa cüzdanlarınız ile kolayca istediğiniz yere gönderebilecek veya
 • OLXA Visa Kartı: Olxa Tokenınızı dolar veya euro’ya kolayca dönüştürmek amacıyla küresel olarak kullanılabilecek OLXA Visa kartı bu platform sayesinde güvence altınadır. Bu sayede coğrafi sınır olmaksızın dünyanın her yanından Euro veya dolar çekebilecek, kartınız ile normal Visa özelliği ile alışverişleri yapabileceksiniz.
 • Küresel Değişim İmkanı: İşte bu özellik ile Olxa tokenlarınızı $, £, €, ¥ vb.istediğiniz para cinsine ya da farklı global borsalar aracılığıyla BTC, ETH, BCC, LTC gibi birçok kripto para birimine çevirme imkânına sahip olabileceksiniz.
 • Olxa Merkezi Olmayan Kripto Akreditasyonu: bu kapsamda Olxa Kripto Kredi Mektubu, alıcılar ve satıcılar arasında Olxa platformunu bir üçüncü şahıs olarak satın alma emrini garanti ettiğini kabul eder, satıcılar mallarını alıcılara gönderdikten sonra Olxa paralarını almayı kabul etmektedir. Sipariş, alıcı ile satıcı arasındaki karşılıklı anlaşmaya göre alındıktan veya gönderildikten sonra Olxa Group, tokenları satıcıya bırakacaktır. Sonuç olarak bu hizmet, kripto-para pazarındaki Olxa’nın büyüme ve kullanıcı odaklı olan temel stratejilerinin bir göstergesi olarak kripto para piyasasını hem istikrarı ve hem de güvenilirliği sağlayan bir girişimdir.

 

 • Olxa Kripto E-Alışveriş Sipariş Geçmişi: Olxa, telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve diğer cihazlarda kolaylıkla kullanabilen e-alışveriş uygulaması sunmaktadır. Bu sistem, tüm sipariş geçmişini otomatik olarak kaldırır ve müşterilerini takip etmek için herhangi bir izleme çerezini kullanmaz. Bu diğer platformlardan ayrılan en önemli özelliğidir.
 • Olxa I-Reklam: Olxa kullanıcıları, reklam verenlere ve görüntüleyenlere herhangi bir hayal kırıklığı yaşatmadan güvenlikli, etkin ve güvenilir bir sistem aracılığıyla sponsorlu reklamlar yerleştirebilmekte veya sponsorlu reklamlardan kâr elde edebilmektedir. Daha fazla bilgi için https://www.OlxaCoin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Token Satışı ve Dağılımı

Bazı Bilgiler;

 • Sembol: OLXA
 • Standardı: ERC20
 • Platformu: ETHEREUM
 • Toplam Miktar: 2.600.000.000 OLXA Coin
 • Ön Satış Miktarı: 300,000,000 OLXA Coin
 • Değeri: 0.012 USD
 • Bonus: + 40% Bonus
 • Kabul: ETH, BTC, LTC, DASH & DOGE
 • Soft Cap: 1.500.000 USD
 • Hard Cap: 3.000.000 USD

Yol Haritası

Takım

Referanslar

Web sitesi: https://www.OlxaCoin.com

Teknik İnceleme: https://drive.google.com/file/d/1mUW1CtE35_KYSR1OTRH_MajzA6DrOv6a/view

Telegram : https://t.me/OlxaCoin

Facebook: https://www.facebook.com/OlxaCoins

Twitter: https:// www.twitter.com/OlxaCoin

Pinterest: https://www.pinterest.de/olxacoin/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCyNNfreOB-qkpPGRMjwV2wA

Google+: https://plus.google.com/communities/103152608516116929201

Tumblr: https://olxacoin.tumblr.com/

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3066680.0

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2709959.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “OLXA’NIN DEVRİMSEL HİZMETLERİ İLE KRİPTO PARA İŞLEMLERİNİZ ARTIK DAHA HIZLI VE DAHA KARLI

  Hayrunnisa Aşveren

  (30 Eylül 2018 - 13:25)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

  Halim Aral

  (1 Ekim 2018 - 03:25)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Hami Aydoğdu

  (1 Ekim 2018 - 12:45)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Memet Ali Ardıç

  (13 Ekim 2018 - 09:37)

  icolara artık eskisi kadar başarılı olamıyor. Kaliteli projeleri bulmak zorlştı. Butarz değerlendirme yazıları işimizi kolaylaştırıyor.

  Özde Acarkan

  (17 Ekim 2018 - 06:09)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir