KRIPTO PARA YATIRIMLARINIZ ARTIK INVESTA PLATFORMU İLE DAHA KOLAY

Teknoloji ve beraberinde gelen yaklaşımlar, yenilikler hayatımızın hemen hemen her alanında etkisini göstermektedir. Artık sağlıktan eğitime, iş dünyasından finans ve ekonomi çevrelerine kadar her sektör teknolojiyi her zamankinden daha fazla kullanmaktadır. Özellikle internetin hayatımıza girmesiyle birlikte bilgi ve veriye ulaşmak çok daha kolay olmaktadır. Böylelikle insanlar, şirketler, kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere hayatımızı çok daha yaşanabilir hale getiren teknoloji ve yenilikleri hemencecik adapte edebilmekteyiz. İnsanoğlunun hayatı istese de istemese de teknoloji odaklı bir şekilde devam etmektedir.  Özellikle blok zinciri teknolojisi ve beraberinde gelen kripto paralar, sadece finans ve bankacılık dünyasını değil bizlerin alışveriş alışkanlıklarını da köklü bir şekilde değiştirmektedir. Artık yemeğimizi kripto para ödeyerek yiyebiliyor, tatilimizi kripto para ödeyerek yapabiliyoruz. Bütün bunların ötesinde kripto paralar artık bir yatırım aracı olarak da görülmekte ve uluslararası şirketler başta olmak üzere, işletmeler, bankalar, hatta devletler bile kripto para faaliyetleri ile ilgilenmektedir. Ancak bütün bunlara ve popülerliğe rağmen dünya üzerinde çok az kişi kripto para kullanmakta ve yatırım yapmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı ve sermayesi hacim olarak artmak beraber, kripto paraya nasıl yatırım yapacağını, kripto paradan nasıl gerçek paraya ya da diğer kripto para birimlerine geçeceğini bilmeyen birçok insan bulunmaktadır. Burada güvenilir finansal hizmetler sunan platformlarının eksikliği de büyük rol oynamaktadır. Ayrıca işlemlerin genelde zorluğu, ayrıca dünya üzerinde kişilerin güven problemlerinin bulunması gibi sebepler hala tam çözülememiştir. Herkes genelde bankacılık işlemlerini mobil üzerinden yaparken kripto para alanında hala mobil olarak erişilebilen bir platform eksikliği bulunmaktadır ve bu alandaki en büyük problemlerden biri de budur

İşte Investa yaklaşımı, bu problemi çok iyi tespit ederek soruna çözüm bulmak için, kullanıcılarının şifrelenmiş bir portföyde kendi kripto paralarını yönetebilmelerine ve yatırım yapabilmelerine imkan sağlayarak birbirleriyle uyumlu olarak çalışan ücretsiz şifreleme hizmetleri platformu geliştirmiştir. Ayrıca Investa, kripto para fonları yönetimi, ICO yatırımları, kredi verebilme, EFT sepeti, e-cüzdan, INV borsa platformu, ön ödemeli banka kartı ve ATM ağı başta olmak üzere en küçük detay bile düşünülerek tasarlanmıştır.

Burada devrimsel bir çözüm sunan Investa, kullanıcılarına bir mobil uygulama içinden kripto fintech ekosisteminin gücünü vermektedir. Bir kez ve sadece tıklamak suretiyle bu uygulama ile etkileşimde bulunarak kriptonunuzu istediğiniz yere taşıyabilmekte, yönetebilmekte, yatırım yapabilmekte, değiş tokuş yapabilmekte ve ödünç verebilmektesiniz. Ek olarak Investa, fonlarınızın kripto alanındaki en karlı fırsatlara akıllıca yatırım yapılmasına yardımcı olmak için profesyonel fon ve varlık yöneticilerinin gözetimini imkanını da sizlere sunacaktır.

Hemen belirmelim ki, Investa platformu, teknoloji, finans ve iş alanlarında çok tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından geliştirilmekte ve işletilmektedir. Investa sadece bir blok zinciri projesi olmayıp inovasyon, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve esneklik gibi çok önemli özellikleri de içermektedir.

Son olarak INV borsa platformu, INVESTA ekosistemindeki çoklu ödeme ağ geçidi olarak bütün kullanıcılarına fiat yani gerçek para, kripto para ya da token değişimi yapabilmelerine ve bütün ürün veya hizmetlerine çok hızlı erişmelerini sağlayacaktır. Platform, token satışından 60 gün sonra; en uygun döviz kuru ve işlem ücretleri, merkezi olmayan ve çok güvenlikli depolama imkanı, blok zinciri ile çoklu varlık uyumluluğu, ETF imkanı, ETF Sepeti, kurumsal kredi imkanı, Launchpad, varlık yönetimi, INV kartları, ve havale hizmetlerine gibi devrimsel hizmetlerini sunmaya başlayacaktır.

Token Satışı ve Dağıtımı

Yol Haritası

 

Referanslar

Web sitesi: http://investaco.in/

Teknik inceleme: http://investaco.in/assets/pdf/White_Paper_Ver_1-6.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/InvestaUK/

Twitter: https://twitter.com/investaco_uk

Telegram: https://t.me/investacoin

Instegram: https://www.instagram.com/investacoin_uk/

Medium: https://medium.com/@investauk

BTT ANN:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3168762

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173234

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

2 thoughts on “KRIPTO PARA YATIRIMLARINIZ ARTIK INVESTA PLATFORMU İLE DAHA KOLAY

  Çisem Atok

  (19 Ekim 2018 - 04:36)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

  Hiba Alpuğan

  (30 Ekim 2018 - 05:08)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir