Bitrust ile Kripto Para Yatırımlarınız Daha Güvenli Olacak

Dünyamızdaki ekonomik, sosyal, kültürel ve politik değişmelerin yanı sıra en hızlı değişen ve gelişen sektör iş ile finans dünyasıdır.  Bütün ülkelerin, şirketlerin, işletmelerin ve biz insanların en birinci hedefi ekonomik olarak kazanç elde etmek ve kazandığımızı da harcamak ve birikim yapmaktır. Bundan dolayı finans dünyası hem teknolojik gelişmeleri takip etmek hem de mevcut riskleri ortadan kaldırma için her türlü çabayı sarf etmektedir. Özellikle internetin hayatımıza girmesiyle birlikte sayılamayacak kadar çok faydası bizlerin yaşamını kolaylaştırırken,  kötü niyetli kullanımlar ile birlikte mevcut riskler artmış hesaplarımız hacklenme ve kötü niyetli yazılımların hedefi haline gelmiştir. Mevcut finans dünyamıza yeni giren blok zinciri teknolojisi ile beraberinde gelen kripto paralar ise sadece ekonomiyi değil bizlerin hem alışveriş hem de yatırım alışkanlıklarımızı değiştirmeye başlamıştır. Günlük hayatımızda birçok kullanım alanı bulunan kripto paraların kısa zamanda çok fazla değer kazanması bütün dünyanın dikkatini çekmiş, milyonlarca insan para kazanma hevesi ile kripto paralara akın etmiştir. Kripto para birimlerinin gerçek para birimi olan fiat para birimine göre birçok avantaja sahip olduğu ortadadır. Ancak, henüz başlangıç aşamasında olan ultra-dinamik ve sürekli gelişen kripto-para piyasasına katılmaya karar verenler için, mevcut piyasadaki dalgalanmaları tahmin etmek çok zordur ve süreç gözüktüğünden daha karışıktır. Sitesinden okuduğum kadarıyla 2017 yılında, 179 tane yeni altcoin piyasaya çıkmıştır. Maalesef bunların çoğu önemli ölçüde değer kaybetmiş ve yatırımcılarını zarara uğratmıştır.  İşte burada BITRUST platformu mevcut problemleri görmüş ve sorunun çözümü için ortaya çıkmıştır.

 

BITRUST platformu sayesinde piyasaya yeni çıkmış olan kripto paralarla ilgilenen yatırımcılar, piyasalarda görülen risklerden korunabileceklerdir.  Burada Bitrust’ın sunduğu hizmet kripto para yatırımcılarına ve günlük kullanıcılara piyasadaki belirsizlik hâline bağlı riskleri önemli ölçüde azaltacak, herkese daha güvenli ve kullanımı çok kolay bir risk yönetimi çözümüdür. Hali hazırda kripto para için kullanılacak cüzdan sayısındaki büyük artışlar, daha fazla yatırımcının bu pazara gireceğini ve böylelikle kripto para yatırımlarının hacminin artacağını, gün geçtikçe kripto paraların daha da çekici hale geleceğini göstermektedir.

Bütün bunlar yaşanırken, kripto para yatırımcıları için sadece sınırlı sayıda risk azaltma çözümleri uygulamaya konmuştur. Bitrust yaklaşımı ise kripto para piyasasının kolaylığını daha da artırmayı hedeflemektedir. Burada Bitrust, akıllı sözleşme ve blok zinciri teknolojisinin avantajlarından yararlanan, merkezi olmayan, uygun fiyat karşılığı kullanımı olan, çok pratik ve eşler arası kripto para sigorta imkanı sunan ilk platform olma özelliğini de taşımaktadır.  Blok zinciri topluluğuna basit ve kullanımı kolay bir risk yönetimi çözümüne erişim sağlarken insanlar bu sayede daha güvenli bir şekilde kripto paralara yatırım yapma fırsatı yakalayacaklardır. Sonuç olarak Bitrust’ın hedefi, aylık dijital işlem hacmi 100 ile 100.000 dolar arasında değişen perakende kripto para birimi yatırımcıları için uygun fiyatlı hizmet verebilmektir.

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi Bitrust bünyesinde birçok özelliği barındırmaktadır. Bunlar;

 • Yerindenlik: Bitrust kripto para birimleri sigorta platformunun temeli, olası dolandırıcılık ve hata risklerini ortadan kaldıran ve bu sistemi dış müdahalelerden koruyan merkezi olmayan bir değişim ve işlem takas sistemidir.
 • Anonimlik: Bitrus, herhangi bir kişisel bilgi istememektedir. Bunun nedeni yatırımcıların, kendi varlıklarını ve ticaretini yönetme fırsatı noktasında kimliklerinin bir öneminin olmayışıdır.
 • Sezgisel ve kullanımı kolay kullanıcı ara yüzü: Bitrust, kripto para sigorta platformunun kullanıcı ara yüzü, kripto dünyasında görülebilecek en kolay ve kullanıcı dostu özelliklerden birini içermektedir.

Ek olarak, küresel anlamda kripto para yatırımcıları için çok basit, uygun fiyatlı, güvenli ve kullanımı çok kolay bir risk azaltma çözümü sunduğu, türünün ilk risk azaltma platformu olduğu, üst düzey güvenlik içerdiği, ölçeklendirmenin çok kolay olduğu, gerçekçi pazara nüfus etme stratejisine sahip olduğu, kripto para piyasasının cazibesini artıracak olması, tokenlarının değer kazanacak olmasından dolayı Bitrust tercih edilmesi gereken devrimsel bir yaklaşımdır.

Sonuç olarak Bitrust’ın bütün kampanya çalışmalarının Bountyhive isminde çok profesyonel bir ekibe sahip kurumsal bir şirket tarafından yürütülmesi,  çok başarılı bir kampanya ve ICO dönemi geçireceğinin en iyi göstergesi olmuştur.

Token Satışı ve Dağıtımı

 

Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://bitrust.co.uk/

https://bitrust.co.uk/files/whitepaper.pdf

https://www.reddit.com/user/BITRUST/

https://twitter.com/BTF_PROJECT

https://www.facebook.com/bitrustproject/

https://t.me/bitrustico

https://www.youtube.com/channel/UC85RIHfrk5tnAwA5c8Sez3A

https://www.linkedin.com/company/bitrust_btf_project_limited/

https://medium.com/@bitrust

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3217705.0

https://bountyhive.io/join/Bitrust

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “Bitrust ile Kripto Para Yatırımlarınız Daha Güvenli Olacak

  Hami Aydoğdu

  (3 Ekim 2018 - 06:00)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

  Ahmet Raşit Akoğuz

  (3 Ekim 2018 - 06:01)

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

  Ahmet Ruken Altay

  (4 Ekim 2018 - 23:59)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Delal Abdullatif Abzak

  (10 Ekim 2018 - 02:53)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Ercüment Akıncılar

  (12 Ekim 2018 - 18:17)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

  Kaan Muharrem Ay

  (28 Ekim 2018 - 05:24)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir