Digitize Coin ile Bozuk Paralarınız Daha Değer Kazanıyor

Gelişen ve değişen dünyamızda teknoloji her geçen gün daha etkili bir şekilde kendini hissettirmektedir. Teknoloji sayesinde birçok icat, buluş ve yenilik hayatımıza girerek hayatımızın daha rahat ve daha pratik hale gelmesine yardım etmektedir. Artık birçok işimizi dışarı çıkmadan internet üzerinden halledebilir hale geldik. Bankacılık işlemlerimizi, muhasebe bilgilerimizi, sağlık randevularımızı artık evimizdeki bilgisayardan ya da cep telefonundan yapar olduk. Özellikle blok zinciri teknolojisi ve beraberinde bize sunduğu kripto paralar ise bu yüzyılın yeni fenomeni haline geldiler. Artık çok hızlı, güvenli ve daha ekonomik şekilde kripto paralarımızın bir yerden bir yere gönderebiliyoruz. Ayrıca kahvemizi içip ücretini kripto para birimi ile ödeyebiliyor, tatil ücretimizi, yeni aldığımız aracımızı bedeli gibi birçok şeyi artık paraya gereksinimimiz olmadan kripto para olarak ödememiz mümkün hale geliyor. Bu kalemler her geçen gün artmakta ve insanlarla artık kripto para birimlerini daha çok tanımaktadır. Fakat hala toplumda kripto para birimini bilen insan sayısı çok azdır ve bir çok kişide güven sorunu yaşamaktadır. Özellikle kripto para biriminden nasıl gerçek para birimine transfer olacağı ya da nasıl bir kripto para biriminden diğerine nasıl transfer olacağı bir muamma olmaktadır. Birde insanlar artık insanlar ceplerinde bozuk para taşımaktan hoşlanmazlar. Şişik cüzdan insanın konforunu bozmaktadır. Bozuk paraları çoğunlukla cepten çıkartmak ve harcamak da ayrı bir derttir.  Bazen bozuk paraları koyacak yerde bulamayız. Burada sizlerle paylaşmak istediğim ve bu platformun internet sitesinden alıntı yapacağım birkaç istatistik var. Özellikle bu platform tarafından Avustralya genelinde 130’dan fazla kişi üzerinde bir anket gerçekleştiriliyor ve ankete katılanların% 80’inin Digitize Coin gibi bir değişim dönüşüm hizmetine ilgi gösterdikleri ortaya çıkıyor.  Ayrıca Avustralyalı yetişkinler yılda ortalama 60 dolarlık bir parayı kaybetmekteler ve bu da yılda ortalama 466 milyon dolar civarında bir meblağa denk gelmekte. Amerikalılar her yıl 62 milyon dolar bozuk para atarlarken İngilizlerin evlerinin etrafında biriken bozuk para yaklaşık £ 342 milyon sterlin civarında. İşte Digitize platformu sayesinde bu paralar artık atılmayacak ve cepte şişkinlik yapmayacak.

 

Digitize kısaca, tüketicilerin bozuk paralarını kripto para birimlerine dönüştürmelerini sağlayan bir blok zinciri temelli ekosistem ve kripto para birimidir. Platform, bu devamlı kaybettiğimiz, attığımız bozuk paraları, ödemeler, sadakat programları ve Ether için değiştirilmek üzere kullanılmasına izin verir ve kripto para birimine dönüştürülür. İşte size bozuk paralarını kullanacağınız ve ekonominize geri kazandıracağınız dijital kumbara.

Digitize, aslında küreselleşen dünyamızdaki cebinde nakit taşıyan toplumdan dijital bireylere geçişi sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sayısallaştırma süreci her gün yaşadığımız gerçek bir problemini çözerek doğrudan halkı ve tüketiciyi hedeflemektedir. Digitize, bu değişme işlemin yapıldığı noktada doğrudan bozuk paralarınızı kendi dijital cüzdanınıza göndermenize izin verecek ve bunu Ether cinsine çevirerek işlem yapmanıza izin verecek ya da gelecekteki ödemeler için kullanma fırsatınız olacaktır.

Digitize platformu, ticaretle uğraşanların kullandığı POS sisteminden bağımsız olarak kullanılabilmesi için herhangi bir taşınabilir mobil cihazda da kurulabilmektedir.  Bu işlem, satıcıların ödeme ayarlarında değişiklik yapmadan sayısallaştırma işlemini benimsemelerini sağlayacaktır. Ayrıca sayısallaştırıcı cihaz, kullanıcıların satıcının kripto para birimli cüzdanlarına para yatırma ve ödeme yapabilmelerini sağlayacaktır. Satıcılar ayrıca, sadakat programları ve promosyonlarının bir parçası olarak tüketicilere dijitalleştirici tokenları tahsis edip sunabileceklerdir. Kullanıcılar açısından da bozuk para taşıma derdini ortadan kaldırır, bozuk paralar artık dijital para cüzdanında durabilir, program ödülleri ve anında ödeme çözümü sağlar, kripto para birimini satın alma ve değiştirme konusunda basit ve kusursuz bir süreç sağlamaktadır. Perakendecilere açısından ise para değişimi tutma ve işleme gereksinimini ortadan kaldırır, anında ödeme çözümü ile program ödülleri sağlamaktadır, dijital para birimleri için nakit yatırıldığında işlem ücretinin bir yüzdesini alarak gelir sağlamaktadır, atılan paralar ekonomiye geri dönmesi gibi avantajları bulunmaktadır.

 

Ayrıca Digital Coin platformunun kampanya çalışmaları, Bountyhive adlı çok kurumsal bir firma tarafından yapılmaktadır. Çok profesyonel bir takım tarafından organize edilen bu faaliyetler satış ve tanıtımın başarı ile sonuçlanacağını göstermektedir.

Aşağıdaki resimde Digital Coin’in aldığı yüksek derecelendirme notları da ne kadar gelecek vaat ettiğini göstermektedir

Token Satışı ve Bilgileri

Ön-ICO

 • Token Fiyatı: 0.0002 Eth
 • Bonus:% 25
 • Toplam Miktar: 20.000.000
 • Başlangıç: 06-04-2018
 • Bitiş: 06-05-2018

ICO

 • Token Fiyatı: 0.0002 Eth
 • Toplam Miktar: 100,000,000
 • Başlangıç: 07-05-2018
 • Bitiş: 31-05-2018

Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://digitizecoin.com/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2907076.0

https://digitizecoin.com/whitepaper?

https://t.me/digitizecoin

http://facebook.com/DigitizeCoinICO

https://t.co/Z5SPxa5NYc

https://www.linkedin.com/company/DigitizeCoin/?originalSubdomain=au

https://www.youtube.com/channel/UCK1h8tdcf9TtWzOKj2r3xJg

https://www.reddit.com/r/DigitizeCurrency/

Bountyhive kampanya Linki: https://bountyhive.io/join/Digitize%20Coin?from=goraset

 

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

4 thoughts on “Digitize Coin ile Bozuk Paralarınız Daha Değer Kazanıyor

  Sevtap Atan

  (1 Ekim 2018 - 07:54)

  Blockchain teknolojisi 21. yüzyılda devrim yaratacak. Bu tarz projeleri önümüzdeki yıllarda daha da sık görmeye başlıycaz.

  Pekcan Aksöz

  (7 Ekim 2018 - 18:38)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Samet Akdoğan

  (9 Ekim 2018 - 11:50)

  Elinize sağlık , Başarılı bir yazı olmuş. Konuyu güzel özetlemişsiniz.

  Mazlum Altan

  (10 Ekim 2018 - 16:56)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir