ARTIK BORDRO İŞLEMLERİNİZ PEUR İLE HEM DAHA HIZLI HEM DE DAHA GÜVENLİ

Günümüz dünyasında artık teknolojik gelişmelerle birlikte hayatımızın olağan akışı da değişmektedir. Özellikle küreselleşme sayesinde dünyamız küresel bir köy olarak da anılır olmuştur. Eğitim, sağlık, kültür, ticaret de dahil olmak üzere her sektör küreselleşmenin de etkisi ile büyük bir değişim yaşamaktadır. Özellikle teknolojinin de beraberinde getirdiği internetin de katkısı ile hiçbir şey eskisi gibi değildir. Artık bilgiye ulaşma yolu olan internet sayesinde gezegenimiz üzerinde olup biten her şeyden haberdar olmaktayız.  Özellikle teknoloji sayesinde ortaya çıkan her yenilik hemen hemen aynı anda dünyanın her tarafına yayılmaktadır. Şirketler, işletmeler, üreticiler, pazarlamacılar olmak üzere her alan teknolojinin getirdiği imkânları fırsata çevirerek zorlu bir rekabet ortamında daha kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde üretim, pazarlama, insan kaynakları yönetimi, finans yönetimi ile daha çok kar etmenin yollarını araştırmışlardır. Böylece bütün eski ve geleneksel sistemler yerini tamamen otomatik araçlara, robotlara, sistemlere, programlara bırakmışlardır. Eskiden kara kaplı defterlere yazılan hesap işleri, maaş ödemeleri, alacak verecek hesapları artık bilgisayar programları tarafından yerine getirilmektedir.  Bu ödemeler esnasında da gecikmeler, güvensizlikler vb. birçok problem ortaya çıkmaktadır. Ayrıca maaşımızı kripto para biriminden de alabiliyor olmalıyız değil mi? İşte bugünkü yazımın konusu, hepimizin bir ay boyunca alın teri dökerek emeklerimizin karşılığını alacağımız maaş ödemesi konusunda devrimsel yaklaşım sunan Peur platformu.

Kısaca Peur  ödeme çözümleri ve maaş alabilmek için gereken bordro entegrasyonunu geliştirerek işletmelerin merkezi olmayan ekonomiye katkı sağlamalarını teşvik eden bir yaklaşımdır. Bu platformda bütün veriler güvenceye altında olacak ve yalnızca yetkilendirilmiş personel tarafından giriş yapılabilecektir.  Ek olarak bu platformda sunulan çok daha güzel bir imkan da, kripto para birimini gerçek para birimi olan fiat’ a hemencecik dönüştürebilen Ethereum temelli token ve mobil ödemeler alınabilmesidir. Ayrıca kripto para birimi olarak Peur tokenı da maaş ödeme seçeneğinde bordro entegrasyonu olarak kullanılabilecektir. İşte Peur bütün şirketlere bu imkânları sunarken işletmeler de Peur’un personellerine nasıl ödeme yapacağı konusunda getireceği yeniliklerden de faydalanabileceklerdir.

Bu platform kapsamında kripto paralara yatırım yapılabilecek ve bu yatırımı yönetmek mümkün olacaktır. Ayrıca şirketler ürün veya hizmet satın alabilecek ve satabileceklerdir. Platform ek olarak uygulama içi ödeme için bir para birimi olarak hizmet de verebilecektir.

Peur birçok özelliği de beraberinde getirmektedir. Özellikle güvenliğe verdiği önemden dolayı en üst düzey güvenlik sunan ve bütünlük sağlayan blok zinciri teknolojisini kullanmaktadır. Bu merkezi olmayan bir teknoloji olup ağı dışarıdan müdahale edilememektedir. Ayrıca şeffaftır, hızlıdır ve aracılar olmadığı için maliyetler azalacağından dolayı maliyeti de düşüktür. Ek olarak Peur,  alışverişi şeffaf ve güvenli hale getirerek, akıllı sözleşmeleri ile taraflar açısından sahtecilik riskini yok eder.

Peur aslında herkese hem basit hem de güçlü bir kripto pazar yeri sunmaktadır. Burada her işleme akıllı telefonlar ile yapılacak dokunuş yetecektir. Paranızı hiçbir şekilde bağlı tutmayacak ve anında ödeme yapabilecektir.  Nakit, kredi kartı veya banka kartı gerektirmeyecek ve işlem hacminde sınır da olmayacaktır. Fiat veya istediğinize değere geçiş mümkündür ve yapılacak her işlem için sadakat programları ve para iadesi olacaktır. En önemli özelliği diğer banka kartları gibi aylık yıllık üyelik ücreti bulunmayacaktır.

Bordro entegrasyonunda ise şirketlerin çalışanların maaşları için ödeme talimatı göndermeleri yeterli olacaktır. Burada şirket olarak kazancınız olacak hem de Peur ekibi vergiler vb. gibi çalışanlar ile ilgili tüm hesaplamaları gözden geçirecek, onaylayacaktır. Burada bütün işlemler ve bordro hizmetleri şirketlerin takip edilebileceği şekilde olacaktır.

Son olarak bu kampanya Bountyhive isimli son derece kurumsal ve profesyonel ekibi olan bir şirket tarafından yürütülmektedir. Bu da Peur’un başarılı bir ICO ve satış dönemi geçireceğinin göstergesidir.

Token Satışı ve Dağıtımı

Peur token ödeme hizmeti, pazardaki şirketlere hitap edecektir.

 • Finansman hedefi (Soft Cap): 500.000 USD
 • Finansman hedefi (Hard Cap): 000.000 USD
 • Satılık Token: 000.000 PURC
 • Token fiyatı: 1 PURC = 0.000125 ETH
 • Minimum satın alma: 50 PURC
 • Maksimum satın alma: 5 PURC
 • Kabul: BTC, ETH, LTC, DASH
 • Platform: Ethereum

Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://www.peur.io/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3228812.0

https://www.facebook.com/PeurICO/

https://twitter.com/Peurtoken

https://www.youtube.com/watch?v=4kv8uT5BwO8

https://github.com/peurmarketplace/peurcoinGitHub

https://www.reddit.com/r/peur/

https://t.me/peurtelegram

Bountyhive Linki: https://bountyhive.io/join/Peur?from=goraset

 

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset
Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “ARTIK BORDRO İŞLEMLERİNİZ PEUR İLE HEM DAHA HIZLI HEM DE DAHA GÜVENLİ

  Nesibe Nurefşan

  (12 Ekim 2018 - 08:00)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (13 Ekim 2018 - 01:03)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Saime Avıandı

  (13 Ekim 2018 - 13:06)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Ahmet Ruken Altay

  (13 Ekim 2018 - 13:48)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

  Anonim

  (25 Ekim 2018 - 20:25)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir