Sosyal Medya Platformları Vasıtasıyla Kripto Para Transferinde Devrim: Social Wallet

Artık teknolojiye endekslenmiş bir şekilde yaşamımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün hayatımızda yaptıklarımızın eskidiğini gelenekselleştiğini fark ediyoruz. Teknolojinin baş döndüren hızına yetişmek mümkün değil. Ama en azından işlerimizi kolaylaştıran, bilgiye kesintisiz ve çok hızlı ulaşmamızı sağlayan birçok açıdan bize fayda getiren teknolojiye kendimizi uyduruyoruz. Artık sadece insanlar değil, şirketler, işletmeler de teknolojiden en son limitine kadar istifade etmekteler. Özellikle teknolojinin ve internetin girmediği yer kalmadı ve dünyamızın küresel bir köy haline gelmesi ile de birlikte bilgi gibi her haber, tecrübe, sanat, spor da paylaşılır oldu. Oturduğumuz yerden dünyanın her tarafını merak ediyor, belki de hiç gitme imkânı bulamayacağız coğrafyaların bile bazen hava durumunu takip ediyor, bazen de acı tatlı olayları ile üzülüyor ya da seviniyoruz. Özellikle sosyal medya ağlarının çok yayılması ve milyarlar tarafından inanılmaz izlenmesi ve takip edilmesi sonucunda artık sadece kendimizin değil herkesin gizli, saklı, mutlu, hüzünlü anlarını takip eder olduk. Haberleri, müziği, filmleri, ekonomiyi, sporu yerde gökte değil sosyal medya platformlarında arar olduk. Bu kadar çok kullandığımız, her gün milyarlarca kişinin, girdiği, tıkladığı, izlediği sosyal medya platformlarının bugün çok farklı bir işlem için kullanılmasına imkân veren bir platformu tanıtacağım sizlere. Merak ettiniz değil mi? Evet Social Wallet isimli bu yeni yaklaşım geleneksel olarak tanımladığımız ve her gün kullandığımız sosyal medya kanalı ile kripto para birimlerinin gönderilmesine izin veren tam işlevsel bir platformdur. Kısacası Social Wallet, kripto paranızı Facebook, Twitter ve e-posta sağlayıcıları gibi halihazırdaki sosyal medya ağlarına entegre eden bir sosyal medya platformudur. Aşağıdaki video da Social Wallet ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evet, doğru duydunuz. Bu yeni yaklaşım sayesinde platform, karşı taraftaki alıcı işlemi beklemese bile, kişinin kripto para birimini başka bir sosyal medya hesabına göndermesini sağlar. Bu sistemi kullanması çok kolaydır ve önceden kurulum veya teknik uzmanlık bilgisi de gerektirmemektedir. Social Wallet’ın bu yeni girişimi sayesinde kullandığımız en popüler ilk 20 sosyal ağının neredeyse 14’ünün bu yıl entegre olduğunu görmemiz büyük sürpriz olmayacaktır. Üstelik dünyamızda yaklaşık 2,5 milyar kişinin sosyal medya kullanıcısı ve bunların da sadece % 1’inin kripto para kullanıcısı olduğunu hesaba katarsak bu kitleye ulaşabilmek için kripto para birimi erişiminin sağlanması gerekeceğinden bu platformun oldukça aranan bir ürün olmasını beklemek sürpriz olmayacaktır. Bu sayede kripto para birimlerinin tanınması da mümkün olacaktır.

Bütün bunların neticesinde bir arkadaşımıza, ailemize para göndermek istediğinizde social wallet en hızlı, en kolay, en yaygın ve en ucuz seçeneğimiz olacaktır. Bu sayede Social Wallet hem Venmo, Western Union hem de PayPal  gibi bir devle ile bile rekabet ediyor olacaktır. En önemlisi çok kolay kullanımlı banka kartı entegrasyonu sayesinde, kripto para birimlerinizi dünyanın herhangi bir noktasına çok rahat bir şekilde gönderme imkanına sahip olacaksınız.

Peki, bu platform nasıl çalışacak? Bu süreçte WIRE, platformun işlevselliğini kolaylaştıran yardımcı programdır. Kullanıcılar, kullandıkları sosyal medya hesaplarında kripto paranın kendisine gönderildiği konusunda bilgilendirilecek, kabul etmek için bağlantıya tıklar tıklamaz ve cüzdan hemen doldurularak tokenlar cüzdana transfer olmuş olacak. İnanılmaz değil mi? Hepimizin çok rahat ve seve seve kullanacağı devrimsel bir yaklaşım olacağından hiç şüphem yok.

Ayrıca bu zamana kadar da kripto para birimlerinde evrensel olarak bütünleştirilmiş sosyal medya platformu ve “Sıfır Bilgi Alıcısı” protokolü de elde edilememesi de Social Wallet’ın bu alanda rakipsiz olduğunu göstermektedir. Sadece Social Wallet platformundaki her işlem, WIRE’de ödenecek küçük bir ücrete tabi olacaktır.

Token Satışı ve Dağıtımı

 

 

Yol Haritası

Takım

Referanslar

https://socialwallet.io/

https://socialwallet.io/whitepaper.pdf

https://twitter.com/SocialWalletInc

https://discord.gg/7XmUvHf

https://t.me/officialsocialwallet

https://steemit.com/@socialwallet

https://www.instagram.com/socialwalletinc/

Bountyhive Linki: https://bountyhive.io/join/Social%20Wallet

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “Sosyal Medya Platformları Vasıtasıyla Kripto Para Transferinde Devrim: Social Wallet

  Ahmet Ruken Altay

  (8 Ekim 2018 - 09:19)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Recep Ali

  (12 Ekim 2018 - 07:37)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Saime Avıandı

  (17 Ekim 2018 - 17:05)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (23 Kasım 2018 - 05:10)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Ahmet Polat

  (3 Aralık 2018 - 00:38)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir