OTPPAY FARKI İLE KARLILIĞI HİSSEDECEKSİNİZ

Günümüzde teknoloji ve bizlere en önemli hediyesi olan internet sayesinde hem bilgiye çok daha çabuk ulaşır olduk hem de getirdiği avantajlarla hayatımızı kolaylaştırdı. Artık kütüphane köşelerinde kitap karıştırmak yerine online kütüphanelere evlerimizden ulaşabilir olduk. Hata sevdiğimiz, okumak istediğimiz kitapları bilgisayarımıza ya da telefonlarımıza aktararak dijital kütüphanemizi kurduk. Teknoloji sadece bizlerin değil işletmelerin, şirketlerin de işlerini çok kolaylaştırdı. Hatta yapay zekânın hayatımıza girmesiyle akıllı robot teknolojisi otomotiv sanayisi başta olmak üzere her alan ve sektörde kullanılır oldu. Burada kilit gelişme yeni nesil blok zinciri teknolojisinin hayatımıza girmesi ile birlikte kripto para birimlerinin artık finansal dünyada kendini göstermeye başladı. Artık küreselleşen dünyamızda herkesin kripto para birimlerinden haberi var. Artık bütün işletmeler,  sektörler kripto para birimlerinin finansal dünyamızın geleceğinde yer alacağını bilmekte ve buna göre yatırımlarını yapmakta, blok zinciri teknolojisinin avantajlarından maksimum düzeyde yararlanmanın yollarını aramaktadır. Buradaki problem insanların nasıl yatırım yapacaklarını tam bilememeleri, kripto para birimleri arasında ya da kripto para birimlerinden gerçek para birimine nasıl transfer işlemlerinin gerçekleştiğini keşfedememeleridir.

Bu alandaki bütün problemin farkında olan Otppay’de günümüzün hızla gelişen teknolojisine uygun bir telefon uygulaması olarak hizmet verecektir. Hem bir kripto para borsasıdır ama aslına bakarsanız da çok daha fazlasını içinde barındırmaktadır. OTPPAY platformu kullanıcıları en düşük ücret karşılığı kripto para birimlerini doğrudan alıp satabileceklerdir.  Örneğin bir kullanıcı, demin bahsettiğim hizmetler ile ilgili bir talep gönderdiğinde, proje Otppay, özel olarak taleplerinizi, platformdaki bir talep ile hemencecik eşleştirecek ve ona, artan hizmetlerin, fiziksel geçiş varlığı olmadan karşılanacağı şekilde sipariş verilmesi komutunu verecektir.

Burada Otppay, sürdürülebilir bir kripto ekonomisi oluşturmak için günün her saatinde çalışan geliştiriciler, mühendisler, sanatçılar, problem çözücüler, ekonomistlerden oluşan bir ekip oluşturmuştur. İncelediğim dokümanlardan anladığım kadarıyla Otppay, pazarlamayı düşünerek tasarımlar yapmakta, ürünleri test etmekte ve devamlı üretmektedir. Aklıma gelmişken de söylemek istediğim bir başka detay da kripto para dünyasında Hindistan merkezli borsalara önem veriliyor olmasıdır. Bunun nedeni sizlerin de bildiği gibi dünyanın en profesyonel bilgisayar mühendislerinin ve yazılımcıların bu ülkeden çıkıyor olmasıdır. Neticede ürettikleri ürün ile de ilgili kalite ve güvenliği en üst düzeyde tutmaları çok büyün bir avantajdır. Zaten kendileri de bu platform ile ilgili açıklık, güven ve yenilik için çalışmakta olduklarını vurgulamakta ama en önemli kıstaslarının müşterilerine anlamlı bir katkı sağlamak olduğunu ifade etmektedirler. Yine Otppay, açıklık ve şeffaflığın sadece vizyon ve teknolojisine değil bir bütün olarak kurum kültürüne dönüşmesini de özellikle belirtmesi şahsen benim hoşuma gitti. Çünkü ancak şeffaf ve dürüst, açık olan yaklaşımların başarıyı yakalaması asla bir tesadüf değildir. Burada platformun ana amacı da ödemeler için Omni Token Platformu (OTPPAY), kripto para ile fiat yani gerçek para ödemeleri arasındaki açığı kapatmaya çalışmaktadır. Otppay’in getirdiği hizmetleri sıralayacak olursa;

Al ve sat

Otppay, müşterilerin doğru bir şekilde doğrulanması ve kullanıcıların hemen ticarete başlayabilmeleri için sınıfında en iyi kullanıcı kayıt sürecini sunduğunu ifade etmektedir.  Burada özellikle, yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenen Otppay’in bildiğimiz özellikleri, tüm kullanıcıların belirlenen değerleri sağlaması için otomatik ticareti içermektedir. Bundan dolayı siz arkanıza yaslanıp dinlenirken Otppay işi sizin adınıza yapacaktır.  Al ve Sat işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Değiş tokuş

Otppay yaklaşımı, mobil cüzdanızda esnek olan bir kripto veya fiat değiştirme seçeneği sunmakta olup, burada kripto-kripto, kripto-fiat, fiat-fiat-fiat ve kripto alışverişe doğrudan yönlendirilebilmektedir.Değiş tokuş işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Gönderiyi Gönder:

Mobil uygulamalarda Otppay’in çok kolay kullanımı ile birlikte paraları bir cüzdandan kolayca başka bir cüzdana aktarabilirsiniz. Otppay “SIMPLY SWAP” mobil uygulamaların bir modeli üzerinde çalışmaktadır. Otppay, ek olarak etkileşimli grafikler ile sanat fiyatının bir analizini sunmakta, böylece kullanıcılar aktarımı yapmadan önce trendleri analiz etme şansına sahip olabilmektedirler.

Satıcı Ödemeleri

Ticaret ile uğraşanlara QR kodu ile yerleştirilmiş kimlik kodu verilecek ve böylece kullanıcılar sadece QR kodunu tarayarak ödemeleri anında aktarabileceklerdir. Kısaca Chatbotlar Otppay de her işlemle ilgili anlık güncellemeler veya anlık bildirim verecektir. Ayrıca, telefon defterinizden ödeme gönderebilecek ve alabileceksiniz.

OTPPAY Banka Kartı

Otppay’in ana hedefi ise kısaca hali hazırdaki bankacılık sistemimizi Crypto Otppay Bank’ı kullanmak suretiyle ödemeler, transferler, döviz bozdurma ve blok zinciri kredilendirme seçenekleriyle değiştirmektir.  Özellikle bu yaklaşım sayesinde akıllı makine ile çalışan AI & ML, dönüşüm ve değişim isteğinizi otomatik olarak zamanında işleyecektir. Böylece bir ülkeden bir başka ülkeye seyahat etseniz bile zarara uğramadan bu kart vasıta ile her işlemi yapmanız mümkün olabilecektir.

Aşağıdaki resimde Otppay’in mimarisi detaylı bir şekilde resmedilmiştir.  Daha fazla bilgi için teknik inceleme sitesini https://otypay.io/Assets/otppay-whitepaper/OTPPAY_White_paper_v1.1.pdf   ziyaret edebilirsiniz.

Token Satışı ve Dağıtımı

Toplamda 1 milyar adet üretilecek Otppay token borsanın kendine ait para birimi olacaktır. Bunu tüm alım satım işlemlerinde ve alışverişlerde kullanma imkânın sahip olacaksınız.  Otppay ICO öncesi satışı ise 5 Mart 3 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecektir. Daha sonra 4 Nisan 3 Mayıs tarihleri arasında birince ICO başlıyor.

 

Yol Haritası

 

Referanslar

Web Sitesi: https://otppay.io/#

Teknik İnceleme: https://otypay.io/Assets/otppay-whitepaper/OTPPAY_White_paper_v1.1.pdf

Twitter: https://twitter.com/otppay

Facebook: https: // www.facebook.com/Otppay/

Telegram: https://t.me/otppaychat

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company / otppay /

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3042849.0

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2874336.0

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “OTPPAY FARKI İLE KARLILIĞI HİSSEDECEKSİNİZ

  Samet Akdoğan

  (28 Eylül 2018 - 14:41)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Ateş Aycı

  (30 Eylül 2018 - 10:12)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Başarılı olacaklarıkonusunda şüphem yok.

  Bestami Ağırağaç

  (6 Ekim 2018 - 01:12)

  Kısa ve net, trik noktaların hepsine değinmişsiniz. Elinize sağlık güzel yazı

  Cihan Akarpınar

  (9 Ekim 2018 - 00:19)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Samet Akdoğan

  (9 Ekim 2018 - 14:25)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Paksoy Ateş İlkim Can

  (13 Ekim 2018 - 11:15)

  Kripto para dünyası her geçen gün beni şaşırtmaya devam ediyor. çok ilginç ve güzel bir fikir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir