Bermuda’da Hızlı ve Güvenilir İnternetin Yeni Adresi: HORIZON

Günümüz küreselleşen dünyasının en hızla gelişen ve değişen değeri hiç şüphesiz ki teknolojidir. Teknolojinin baş döndüren hızına ayak uydurmak mümkün olmadığı gibi takip etmek bir büyük bir güç gerektirir. Teknolojinin günümüz insanına en önemli hediyesi de hiç şüphesiz internettir. İnternet bilgi çağını yakalamamızı sağlamanın yanı sıra bir tuşla bütün dünyayı önümüze sunmaktadır. Dünyanın her yerinden ulaşılabilir olmamızı sağlayan internet sayesinde teknolojinin gelişmesi de hızlanmıştır. Yeni nesil teknolojinin günümüz dünyasına bir hediyesi de blok zinciri teknolojileri ve beraberinde gelen kripto para dünyasıdır. Artık hayatımızın içine kadar giren kripto paralar her alanda etkisini hızla göstermeye başlamıştır. Ancak kripto paraya ulaşım dünyanın her yerinde aynı değildir. Bu aslında ülkerin teknolojik seviyeleri, refah düzeyleri ile de doğrudan alakalıdır. Ben bugün burada Horizon Communications Technology isimli Bermuda ve çevresinde yerel İSS’lerin ve diğer İnternet sağlayıcılarının çıkarlarını temsil eden profesyonel bir İnternet servis sağlayıcının oluşturduğu yeni bir yaklaşımdan bahsedeceğim sizlere.  Daha detaylı bilgi için lütfen internet sitesini https://www.horizoncomm.co ziyaret edebilirsiniz.

Öncelikle Bermuda, dünyadaki en yüksek kişi başına gelire sahip olan turizm merkezi Adalardan biridir. Ekonomisi, esas olarak uluslararası finansal hizmetler ve turizme dayanmaktadır. Turistlerin bu rahat tatil cennetinde ve  gün içinde, dışında bir araya gelmeye çalıştıkları bir bölgede, turistlerin hem kalışlarını rahat ve keyifli kılmak için her zaman ve her yerde kaliteli bir internet servisine sahip olmak olmazsa olmazdır. Çünkü burada gelenler her an internete ihtiyaç duyacakları, dünyaya ile kesintisiz iletişime geçmelerini gerektirecek bir iş dünyasının temsilcileridir.  Diğer tüm ticari işlemlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesi için internetin olmaması, gelirini turizmden kazanan bu küçük coğrafya için tam bir hezimettir.  Ne yazık ki, Bermuda, yerli halkın ve ziyaretçilerin güvenilmez bir internet hizmeti için büyük miktarda para ödemeleri gereken bir durumla karşı karşıya kalmaktadır. Bermuda’daki kritik derecede yavaş ve güvenilmez olan internet hizmetleri konusu, Bermuda halkı arasında internet kullanıcılarının karşılaştığı sorunların çözümüne yardımcı olacak bir blok zincirinin entegrasyonuna yol açmıştır. Bu süreç, İnternet’in dünyanın her yerindeki gibi hızlı ve güvenilir olmasını sağlamak adına, yetenekli bir personel grubununun daha iyi İnternet hizmetlerinin uygun bir maliyetle daha iyi hizmet verebilmesi için bir İnternet servis sağlayıcısı kurmasını sağlamıştır. Bu, Bermuda halkı ve internet kullanıcıları için iyi bir gelişmedir, çünkü yeni İnternet Servis Sağlayıcısı (ISP) Horizon Communications – yüksek hızlı İnternet servis sağlayıcısı olarak Bermuda’da olacak ve tüm Karayiplere hizmet edecektir.

Burada Horizon Communications, kullanıcılarına 4G LTE Teknolojisini kullanarak yüksek hızlı sabit kablosuz internet hizmeti sunacaktır. Sabit bir kablosuz teknolojinin kullanılması, radyo dalgalarını kullanarak tek bir konuma geniş bant internet erişimi sağlayacak ve ayrıca yer altı ve havai telefon ve kablo hatlarına olan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca Horizon müşterileri, servisi yakalamak için dışarı monte edilecek bir antene sahip olacaklardır. Horizon’un mevcut 4G LTE ileriye dönük donanımı, müşterilere 300Mbps’lik bir servis sunacaktır. Zaman geçtikçe, bu servis müşteri başına 1 Gbps’ye ulaşacaktır. Ek olarak Horizon Communications da çok güzel bir teknolojik gelişme olacak 5G’ye ilerlemeyi sabırsızlıkla beklemektedir. Bu, bu 5G deneyimi ile elde edilecek avantajların, 4G’den çok daha iyi olacağı anlamına gelmektedir.

Horizon Communications, blok zinciri Teknolojisini müşterilerine kaliteli internet erişimi sağlamak suretiyle entegrasyonu sağlayacaktır.  Bu ise şu şekilde yapılacaktır:

 • Ödeme şekli: Müşteriler, kripto para birimi için Horizon hizmetlerinde indirimli bir ücret ödeyebileceklerdir.
 • Horizon çalışanları ve yüklenicileri, kripto para biriminde ödeme yapacaklardır.
 • Veri depolama: Müşterileri için de şifrelenecek merkezi olmayan blok zinciri ile geliştirilmiş bir dosya depolama alanı sağlanacaktır.
 • VPN servisleri: Mysterium veya Privatix gibi blok zinciri VPN çözümleri kullanılacaktır.

Horizon kazançlı alıcılar için karlı ve faydalı olacak blok zinciri şirketlerine ve ICO’lara yeniden yatırmayı dört gözle beklemektedir.

Token Satışı ve Dağıtımı

Horizon, yıllık karların% 15’ini Ethereum’daki HRZN Token sahiplerine dağıtmak ve tokenları geri satmak isteyenlerin geri alım programı için% 5’i kar payı dağıtmak niyetindedir. Acele etmenizde fayda var çünkü zaman hızla ilerliyor.

Ayrıca satışa sunulan toplam jetonların% 3’ünden azı, ilk 24 saat içinde% 60 özel bir bonus ile satışa sunulacaktır. Satış öncesi hedefe ulaşılması, şirketin ilk hedef pazarı ve amiral gemisi konumundaki Bermuda için dağıtım planlarında ilerleme sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi için internet sitesini https://HorizonComm.co/ ziyaret edin.

Yol Haritası

Takım

 

Referanslar

Website: https://www.horizoncomm.co/

WhitePaper: https://www.horizoncomm.co/feast-content/uploads/Horizon-Whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/HorizonCommICO/

Twitter: https://twitter.com/HorizonCoin

Telegram: https://t.me/HorizonCommICO

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCsG1ioVuUE-QC8fKcvzq90w/videos

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

3 thoughts on “Bermuda’da Hızlı ve Güvenilir İnternetin Yeni Adresi: HORIZON

  Özde Acarkan

  (28 Eylül 2018 - 17:54)

  Blockchain teknolojisi 21. yüzyılda devrim yaratacak. Bu tarz projeleri önümüzdeki yıllarda daha da sık görmeye başlıycaz.

  Sabiha Elvan Atol

  (2 Ekim 2018 - 07:52)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

  Müyesser Akyildirim

  (11 Ekim 2018 - 10:57)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir