İlk Hibrit Platform Olan PHI ile Yatırımlarınız Artık Emin Ellerde

 

Küreselleşen dünyamızda sermaye yönetimi sektörü güçlü bir şekilde gelişmektedir. Genelde mali bir danışmana emanet edilen sermaye, İtalya’da yılda % 10, Avrupa’da ise yılda% 6 oranında büyüme kat etmektedir.  Devlet tahvilleri satın alarak artık kazanmak mümkün olmadığı için, mevcut faiz oranı senaryosu, bu büyümenin hızlandırılmasına yardımcı olmaktadır. Günümüzde devlet tahvilleri tarafından güvence altına alınan faiz oranları bazen sıfıra yakın ve bazen de yüksek olabilmektedir. Müşteriyi yönlendiren finansal danışmanların veya servet yöneticilerine giderek daha fazla ihtiyaç duyulmasının sebebi bu oranlar arasındaki farkın büyük olmasıdır.  Burada yatırımcıların hem devlet tahvillerine hem de kripto paraya yani iki taraf da yatırım yapabileceğiniz bir platform olan PHI sayesinde aslında kripto para pazarının da büyümesi söz konusu olacak.

Kısaca açıklamak gerekirsen PHI, hem geleneksel hem de kripto varlıklarınız ile yatırım yapabilme olanağı sunan ilk hibrit platformdur. PHI’ nin buradaki amacı geleneksel finans sektörü ile kripto dünyasını bir araya getirmeyi başarabilmektir. Çünkü dünya finansal sisteminde milyarlarca dolarlık para el değiştirmektedir ama kripto para gibi bir değer daha bu pastadan payını alamamıştır. İşte PHI servet ve sermaye yöneticilerine açık kaynak sağlayarak kripto para dünyasının da bu pastadan pay alabilmesine vesile olacaktır.

Yatırım sağlama hizmetlerinin yüksek maliyet gerektirmesi, tercih edilen ürünleri satma isteğinin daha çok olması, müşterilerin karşısına çıkan yüksek fiyatlı ürünler, müşteri ihtiyaçlarına be memnuniyetine önem verilmeyişi, rekabet ve şeffaf olamama günümüz iş dünyasının karşılaştığı problemlerden sadece bazılarıdır. Bu sorunların çözümü için müşterilere kişisel yatırım danışmanının atanması, danışmanların yönetimi için yöneticiler ağı oluşturulması, aktif yönetim fonlarının kullanıcıların erişimine açık olması, analizler ve araştırmaların yapılması ve yöneticilerin arasındaki rekabetin arttırılması başlıca başlıklardır. Bu sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili aşağıdaki şemayı inceleyiniz.

Diaman Partners, finansal danışmanlık anlamında, nihai müşteriye mümkün olan her türlü yatırıma tam erişim imkânı veren yeni bir dijitalleştirilmiş varlık yönetimi platformu yaratma amacı ile 16 yıl önce kurulmuştur ve şu anda kripto para birimleri de kapsayacak şekilde finansal çevreye dahil olmuştur.

Diaman Partners tarafından sunulan başlıca yenilikleri sıralamak gerekirse;

 • Kripto para gibi karmaşık ürünlerin menkulleştirilmesine imkân tanıyan Mesleki Yatırım Fonu (PIF’ler) kullanılarak özel mali araçlara erişimin sağlanması;
 • Yüz tanıma mekanizmaları ve KYC kimlik doğrulaması ile finansal araçlara uzaktan erişim özelliğinin sağlanması;
 • Benzer özelliklere sahip farklı yatırım araçlarının getiri ve maliyet, oynaklık, çekiliş ve diğer değerli bilgilerin karşılaştırılması, kullanıcının kime güveneceğini seçebileceği bir platform oluşturulmasıdır.

Platformda blok zinciri birden fazla hizmetin sağlanması için kullanılacaktır. Bunlar;

 • KYC / AML ve Sözleşmeler – Müşteri tanımlama verileri ve sözleşmeleri mülkiyetteki bir veri tabanında saklanmayacak, ancak belirli bir tarihi garanti etmek için şifrelenecek ve blok zincirinde saklanacak ve bu belgeler asla değiştirilemeyecektir.
 • Tavsiye – Mali müşavirlerden alım ve satımla ilgili tüm finansal öneriler, yanlış anlamaları önlemek ve ihtilafları hassas bir şekilde çözmek için blok zincirine kaydedilecektir.

Finans dünyasının olmazsa olmazı şeffaflıktır. Burada kurumsal firmaların özellikle de yeni yükselen ve markalaşma aşamasında olan firmalar için her türlü işlemler, fiyatlar ve politikalar potansiyel müşterilerin güvenini kazanma açısından hem erişilebilir hem de şeffaf olmalılardır. Bu ortamın sağlanması ise ancak blok zinciri teknolojisinin kullanılması ile gerçekleşebilecektir. Daha detaylı bilgi için internet sitesini https://www.phitoken.io inceleyiniz.

Token Satışı ve Dağıtımı

Öncelikle katılmak için beyaz listede olmanız gerekiyor. Ön satışın bitmesine 4 gün kalmasına rağmen tokenlerin %68’inin satıldığı bilgisi de sitede yer almakta. Sizde yatırım yapma fırsatını kaçırmayın.

 • Ön ICO Başlangıcı: 03 Mart 2018
 • Ön ICO Bitişi: 08 Mart 2018
 • Token Sembolü: PHI
 • Fiyatı: 1.27824 $
 • Bonus: ICO ile karşılaştırıldığında% 21
 • Platform: Ethereum

Yol Haritası

Takım

 

Referanslar

İnternet sitesi: https://www.phitoken.io

Teknik Rapor: https://firebasestorage.googleapis.com/v0/b/phi-tokens.appspot.com/o/pdf%2FWP_PHI_Token_v1.0.7.pdf?alt=media&token=38285346-519f-42cf-b803-14e803c1ff07

Facebook: https://www.facebook.com/PHIToken/

Twitter: https://twitter.com/PhiToken

Telegram: https://t.me/joinchat/AecpoEhlgK2yC70FzPp0iA

 

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

1 thought on “İlk Hibrit Platform Olan PHI ile Yatırımlarınız Artık Emin Ellerde

  Sabiha Elvan Atol

  (12 Ekim 2018 - 15:06)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir