Günlük Hayatınızdaki Kripto Para İşlemleri Artık AKAIITO ile Daha Kolay

 

Giriş

Küreselleşen dünyamızda internet tamamıyla yaşayışımızı, geçmiş alışkanlıklarımızı dönüştürerek bizi kendine ayak uydurmaya zorlamıştır. Günümüzde kütüphanelere giderek öğrenmeye istediğimiz ya da ansiklopedi sayfalarında aradığımız bilgi elimizin altındaki klavyenin tuşlarında ve bir “tık” kadar yakın mesafededir. Özellikle dijital teknolojinin de başımızı döndüren ivmesi ile beraber yükselen bir diğer eğilim var ki her gün takip etmekle bile hızına ayak uydurmak çok mümkün değildir. Bu değer tamamıyla bütün küresel finans sistemini etkileyen ve belki de yön verecek dijital veya kripto denilen para birimleridir. Kripto para birimi aslında büyük miktarda sermayenin birikimi demektir. Bu gerçeğe rağmen kimse gelecek için Bitcoin’den 12 ay içinde% 1600 lük bir büyüme oranı beklememekteydi.  Aslında Bitcoin ve kripto paraların kabul görmesinin bir sebebi de blok zinciri teknolojisinin de kullanımı ile işlem maliyetini ortadan kaldırması ve bu tür faaliyetlerle ilişkili diğer masrafları büyük ölçüde azaltması gerçeğidir. Kripto paranın yükselişi, yeni dijital çağın taleplerine mükemmel bir şekilde uyuyor. Küreselleşen dünyamız kripto para ile giderek daha fazla ilgilenmeye başladığından, borsalar ve cüzdanlar çok popüler hale geliyor.  Ne yazık ki, değişime dirençli geleneksel bankacılık sistemi ve teknolojide anlayış eksikliği etkisiz kılıyor. Kripto para ile uğraşanlar, bu güçlüklerden dolayı fonlarını nadiren kullanıyorlar. Ayrıca kripto para birimine ve Bitcoin’e yatırım yapmak günümüzde çok zaman alıyor. Bu varlıkları güvence altına alıp dışardan herhangi bir muameleden korumak, ticaretini yapanların ve uzun vadeli yatırımcıların çok uzun zamandan beri talep ettikleri şeydir.

Akaiito Nedir?

Bu problemden haberdar olan AKAIITO, farkı kapatmak için özel olarak eşsiz bir platform tasarladı. İşte yukarıda sayılan bu sorunları çözmek adına Akaiito, her gün hayatında kripto para birimi kullanmak için bir fırsat verecek olan yaklaşım olarak ortaya çıkıyor.  Dijital platformun amacı sadece geleneksel pazara bağlamayı değil, aynı zamanda tüm dünyadaki insanları birbirine bağlamaktadır. AKAIITO, soruna inanılmaz bir çözüm önererek, kripto para kullanıcısının kripto fonunu gerçek dünyada kullanmasına izin vermektedir. Kullanıcılar platformlarını kullanarak, çevrimiçi alışveriş, bir daire kiralama ve hatta ev satın almak ve araba almak gibi birçok ödeme için fonlarını kolayca kullanabilmektedirler. Akaiito, kripto sahiplerinin kriptolarını harcayacakları ve bunun için ürün / hizmet alabilecekleri C2C işletme stratejisi ile P2P platformu olarak tasarlanmıştır.

AKAIITO, kullanıcıların pazardan yararlanmalarına yardımcı olmak için benzersiz bir platform sunan geliştiricilerin biridir. AKAIITO, yalnızca büyük harf kullanım çabaları için kullanıcı dostu bir platform sunmakla kalmayıp, aynı zamanda en üst düzeyde kolaylık ve yarar sağlamaktadır.

AIC’yi anapara birimi olarak kullanan AKAIITO, kullanıcılara kendi hesaplarını yapma imkânı sunuyor. Bu hesap satmak istedikleri ürünleri listelemek için satıcı dolabı ile donatılmış olacak. İşlem sürecini düzenleyen sıkı politikalar ve yasadışı mal satan kanunsuz satıcıları engelleyen platform, her seferinde güvenli işlemi de garanti etmektedir.

Başlangıçta, kullanıcıların yalnızca en çok 10 AIC perakende satış birimiyle ürünleri satmasına izin verilmektedir. Platform en az 7 puanlık pozitif değerlendirmeleri başarılı bir şekilde elde ettikten sonra daha pahalı ürünleri satmaya izin vermektedir. Bu inceleme ve skor her kapalı anlaşmadan ve onaylanmış satın alımdan alınmalıdır. Kullanıcılar, en az 7 puanla 5 pozitif değerlendirmeyi başarılı bir şekilde elde ettiğinde AKAIITO, maksimum satış fiyatınıza 5 AIC’lik bir artış ekleyecektir.

Kolaylık sağlamak için, AKAIITO otomatik olarak değer fiyatını farklı para birimi cinsinden gösteren dahili bir hesap makinesini de eklemektedir. Gösterilen değer, günün en güncel döviz kurunu esas almaktadır. Bu inanılmaz şansını piyasa değeri olarak kullanmak için, satış öncesi aşamasında AIC simgesini satın almaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için AKAIITO’nun resmi web sitesini (https://akaiito.io) ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

AKAIITO Pazar Yaklaşımı

Platform, kripto para birimi ile geleneksel para birimi sistemine kolaylık ve tam entegrasyon sağlamakla kalmamakta aynı zamanda, piyasa değeri daha yükselmektedir. Sürekli büyüyen piyasa değeri ile, dijital varlıklar şu an olduğu gibi yüksek oranlara ulaşabilir. Piyasa değeri hareketi söz konusu olduğunda, AKAIITO aşağıdaki bölümde listelenen hizmetleri sunmaktadır:

 • Her kullanıcıya kendi kişisel hesaplarını oluşturma imkânı sunulmaktadır ve ürünü maruz bırakmak için satıcı dolabı ile donatmaktadır.
 • Kullanıcılar, 10 AIC kadar perakende satış olan herhangi bir birimi satabilirler.
 • 10 AIC’den yüksek fiyatlı ürünleri satmak isteyenler puanlarını yükselttikten sonra bunu yapabilir. Bunu yapmak için, kapalı anlaşmaların her biri hakkında olumlu eleştiri almalı ve satın alımları onaylamış olmalıdır. Her bir gözden geçirme, en az 10 üzerinden 7 puan almalıdır.
 • En az 7 puanın beş pozitif puanı elde edenlere 5 AIC’lik bir artışla daha pahalı malları standart fiyata satma fırsatı verilir.

ICO ve platformun nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://akaiito.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Akaiito’nın Özellikleri

Aşağıda Akaaiito’nın bazı özelliklerine yer verilmiştir. Bunlar;

 • SSL: SSL (Güvenli Yuva Katmanı), bir web sunucusu ve bir tarayıcı arasında şifrelenmiş bir bağlantı kurmak için kullanılan güvenlik teknolojisidir.
 • Akıllı Sözleşmeler: Akıllı sözleşmeler, alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmanın şartları ile doğrudan kendi koduyla yürürlüğe giren sözleşmelerdir.
 • Eşler arası: Eşler arası (P2P), her bir tarafın aynı yeteneklere sahip olduğu ve her iki tarafın da bir iletişim oturumu başlatabileceği merkezi olmayan bir iletişim modelidir.
 • Merkezi: Merkezcilik işlevleri, yetkileri, kişileri veya şeyleri merkezi bir konumdan veya otoriteden dağıtma veya dağıtma işlemidir.
 • Seyyar: AKAIITO platformu sadece bilgisayarınızdan değil aynı zamanda cep telefonunuzdan da kullanabilirsiniz.
 • Nakit: Geri Ödeme Nakit geri ödeme programı, kredi kartı şirketleri tarafından işletilen ve harcanan miktarın bir yüzdesinin kart sahibine geri ödendiği bir teşvik programıdır.

Token Satışı ve Dağıtımı

Token Adı: AIC

PreICO Fiyatı: 1000 AIC = 1ET

Fiyat 1 AIC = 0.001 ETH

Bonus: Mevcut

Platform: Ethereum

Kabul Edilen Pars Birimleri: ETH

Minimum yatırım: 5AIC veya 0,005 ETH

Soft Cap: 1000 ETH

Hard Cap:  20 000 ETH

Yol Haritası

Ortaklar ve Medya

Takım

Kaynaklar

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

8 thoughts on “Günlük Hayatınızdaki Kripto Para İşlemleri Artık AKAIITO ile Daha Kolay

  Ercüment Akıncılar

  (27 Eylül 2018 - 12:29)

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

  Sırma Altunbaş

  (28 Eylül 2018 - 14:01)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Adıgüzel

  (30 Eylül 2018 - 02:30)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

  Hiba Alpuğan

  (2 Ekim 2018 - 06:37)

  Blockchain teknolojisi 21. yüzyılda devrim yaratacak. Bu tarz projeleri önümüzdeki yıllarda daha da sık görmeye başlıycaz.

  Sevginur Aşcı

  (29 Kasım 2018 - 01:27)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

  Nebahat Ansen

  (10 Aralık 2018 - 06:05)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

  Zeki Yiğithan Armutcu

  (12 Aralık 2018 - 03:55)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

  Çilem Akçay

  (14 Aralık 2018 - 08:10)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir