EVİNİZDE OYUN OYNARKEN KAZANMANIN EN KARLI YOLU: MOSSLAND

Mossland nedir?

Mossland, gayrimenkul temelli, konum tabanlı bir Artırılmış Gerçeklik (AR) mobil oyunudur. Kullanıcılar çevredeki gerçek özellikleri tespit edebilir, oyunda kazanabilir ve ticarette bulunabilirler. Gerçek oyundaki özellikler şifreli eşzamanlı değişim yoluyla ticarete sokulabilir ve sıvılaştırılabilir, bu nedenle kullanıcılar mallarının değerini artırmak için zaman ve çaba göstereceklerdir. Artırılmış gerçeklik oyundaki sanal özellik değeri, oyunun sayısına orantılıdır. Evlerde yapılan check-in’ler ve sahipleri tarafından kullanılan aksesuarlar,  AR nesnelerini yükleyerek diğerlerinden fazla dikkat çekmek için en etkili yol olan sanal özelliklere sahip kullanıcılardır.  Aksesuar yalnızca sanal özellikleri görsel açıdan çekici kılmakla kalmayıp aynı zamanda oyun içi avantajlar kullanıcılara artıracak ve bu da ziyaretçi sayısını artıracaktır. Daha çok kişi oyuna girdikçe, çeşitli AR Aksesuarlarıyla daha fazla özellik kurulacaktır. Tanıdık şehirlerin manzaralarının nasıl değiştiğini görmek görsel açıdan çok çekici olmaktadır. Egzotik AR görselleri olan bu görüntüler, bu oyun için mükemmel bir pazarlama noktası olacaktır.

Mossland’ın özellikleri ve aksesuarları ayrıca Ticari Olurluluk Özellikleri ve Aksesuarları, oyun içi müzayede sistemi aracılığıyla kullanıcılar arasında işlem görebilir. Kullanıcılar arasındaki bu tür işlemler, “Moss Coin” ile eşleşen bir oyun içi para birimi olan “Moss” kullanılarak yapılabilmektedir. Bu para birimi, blokçu teknolojisi ile korunan bir şifreleme oranıdır. Moss Coin’in kriptokrasi borsalarında işlem gören kullanıcılara likidite sağlayarak listelenmesi beklenmektedir.

Mossland Oyun Tabanlı Özellikleri

Konum tabanlı AR mobil oyunu: Akıllı telefonların kişisel kullanımı nedeniyle GPS özelliği mevcut olduğu için Konum Tabanlı Hizmetler (LBS) popüler hale gelmişlerdir. Bu GPS mevcudiyetine dayanarak, kullanıcılar binaların ve mağazaların sanal sahiplikleri Check-in oyunları alanına girmek için yarışacaklardır.

1) Ancak Google ve Facebook gibi teknoloji devleri de check-in hizmetleri eklediği için, yer paylaşan ve diğerlerinin rekabet gücünü kaybetmelerini kontrol eden basit sosyal ağ hizmetleri, mobil cihazın olağanüstü performans iyileştirmesinden dolayı, sanal nesnelerle gerçek zamanlı videoyu manipüle eden AR hizmeti büyük bir potansiyel göstermiştir. Gerçek dünyayı sanal nesnelerle manipüle eden AR teknolojisini konuma dayalı servislerin üzerine ekleyerek, mobil hizmetler için yepyeni bir deneyim yaşatacaktır.

2) Mossland, geleneksel check-in oyunlarının üstünde Foursquare gibi derinlemesine oyun ekliyor. Properties üzerinde AR nesneleri yükleyerek, kullanıcıların oyun deneyimini artıracak ve kullanıcıları, satın alma, koruma ve devralma gibi temel oyunların yanında özelliklerini de süslemeleri ve övünmeleri için motive edecektir.

Ticaret İşlemleri

Mossland’da Edinilen Mülkler, Müzayede Evi aracılığıyla kullanıcıların arasında işlem görebilir ve açık artırma işlemi için adanmış para Moss’tur. Para Birimi Mossland’da toplam 3 para var. İlk olarak, Altın oyun içi en yaygın olanıdır. Oyun tarafından üretilen ve herhangi bir arz kontrolü olmaksızın kullanıcılar tarafından geçirilen para birimidir. Altın, check-in, görevdeki başarısı ve seviye ayarlaması ile uyumlu olarak ödüllendirilir ve mobil uygulama mağazalardan uygulama içi satın alma yoluyla da ücretlendirilebilir. Aksesuar, altın görsel efektine ek olarak oyun içi ödül sağlamakla birlikte, yalnızca oyun içeriğiyle dolaylı olarak kontrol edilebilir ve olası enflasyona neden olabilir. İkinci para birimi, oyun olmaktan ziyade uygulama içi satın alma (IAP) ile şarj edilebilen Gem’tir. Altından daha değerli ancak kullanıcıların herhangi bir sınırlama olmaksızın Gem’i satın alabilmesi nedeniyle arzı da gevşek bir şekilde kontrol edilmektedir. Oyunda prim özellikleri ve Öğeler satın almak için kullanılır. Üçüncüsü yosun. Yosun toplam kaynağı diğer oyun içi aksine kesinlikle kontrol edilir. Altın ve Gem gibi para birimleri, kullanıcılar, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimleriyle veya yalnızca yosun toplam miktarı dahilinde uygulama içi satın alma yoluyla satın alabilirler. Oyundaki tüm Yosun satıldığı zaman, kullanıcılar artık Moss’u satın alamazlar. Bu nedenle, Yosun toplam değeri korunacaktır. Kullanıcılar Moss for Property’i kullanacak ve işlem ücreti firma tarafından toplanacak ve oyunda yeniden yazılacak veya yeniden dağıtılacaktır.

Konum Temelli P2P (Peer To Peer) Reklam Platformu

Reklam pazarlarının çoğu, büyük sermayeli büyük reklam verenler tarafından kontrol edilmektedir. Ürünlerini veya hizmetlerini belirsiz sayıda genel halka tanıtmak için bu pazarlar önemlidir. Harcama yapan hedef kitleye ulaşmak hala zordur ve büyük çaba gerektirir. Bu nedenle, küçük yerel dükkân sahipleri reklam yayınlamanın zor olduğunu ve çalıştıklarında reklam kampanyaları sonuçlarının performansının daha düşük olduğunu görmektedirler. Bu tür reklam verenler, işletmelerine doğrudan etkili yerel bütçeye uygun reklam bütçelerine sahip yerel kullanıcıları hedeflemek isterler. Burada Mossland, yerel mağazaların ihtiyaçlarını karşılamak için konum tabanlı reklam platformu sunmaktadır.

Mossland, geleneksel check-in oyunlarının üstünde derinlemesine oyun oynuyor. Properties üzerinde AR nesneleri yükleyerek, kullanıcıların oyun deneyimini artıracak ve kullanıcıları, satın alma, koruma ve devralma gibi temel oyunların yanında özelliklerini de süslemeleri ve övünmeleri için motive edecektir.

Mossland’ın Getirileri

 • Simgesine sahip olabilirsiniz.

Mossland, konuma dayalı AR (Artırılmış Gerçeklik) mobil oyunudur. Çevrenizdeki binaları ve mülkleri bulabilir ve check-in yapabilirsiniz. Oyunun keyfini çıkarın ve Eyfel Kulesi, Big Ben, Golden Gate Köprüsü ve daha fazlasına sahip olun!

 • Mülkünüze aksesuar ekleyebilirsiniz.

Mülklerine daha fazla ziyaretçi mi istiyorsun? Mülklerine çekici AR Nesneleri ekleyebilirsiniz. Eşyalarını eşsiz ve eğlenceli hale getirecekler!

 • Mülklerinizde ev sahibi olarak reklam çekebilirsiniz.

Mossland, konuma dayalı reklamcılığın tamamen yeni bir konsepti sunmaktadır. Para kazanmak için mülkünüzün popüler bir reklam yeri olmasını sağlayabilirsiniz. Bir reklamverenseniz, etkileyici AR reklamıyla yakındaki müşterileri çekebilirsiniz!

 • Gayrimenkullerinizi ticarete geçirerek para kaza kazanabilirsiniz.

Ünlü Landmark’ın başarılı toprak ağası mısınız? Moss Coin (Ethereum tabanlı şifreleme) kazanmak ve gelecekte Crypticurrency Exchange yoluyla nakit almak için mülkünüzü ticarete gönderin!

Token Satışı ve Dağıtımı

1 ETH için MOC miktarı, ETH’nin piyasa fiyatı ile değiştirilecektir. Teknik raporu incelerseniz https://moss.land/#whitepaper daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz. Dağıtım oranı aşağıdaki cartta verilmiştir.

ICO Zamanı: 29 Ocak 2018 – 11 Şubat 2018

Ülke: Estonya

Ticker: MOC

Platform: Ethereum

Token Türü: ERC-20

Satılmaya Hazır Miktar: 250.000.000 MOC

Mali Fiyat:1 ETÇ = 10.000 MOC

Kabul: ETH

Sert başlık: 250.000.000 MOC

 

 

 

 

Referanslar

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/goraset

https://bountyhive.io/join/Mossland

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “EVİNİZDE OYUN OYNARKEN KAZANMANIN EN KARLI YOLU: MOSSLAND

  İlkay Ramazan Ankara

  (26 Eylül 2018 - 06:52)

  Son dönemde yatırım yapmayı düşündüğüm nadir projelerden biri. bu değerlendirmede benim düşüncemi destekler nitelikte.

  Ahmet Raşit Akoğuz

  (3 Ekim 2018 - 13:42)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

  Nesibe Nurefşan

  (12 Ekim 2018 - 03:12)

  Son girdiğim icolardan hep zarar ettim. Bu tarz bilgilendirici yazılar yatırım sürecinde karar vermemizi kolaylaştırıyor .

  Servet Akçagunay

  (19 Ekim 2018 - 01:22)

  Proje takımı güzel ve alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. ico sürecinde başarılı olacaktır.

  Çisem Atok

  (22 Ekim 2018 - 10:40)

  Kripto paralar ile bu kadar çok işlem yapılabilmesi çok devrimsel.

  Hami Aydoğdu

  (17 Kasım 2018 - 03:40)

  Tam tamamına bir koyup beş almalık proje, takibe aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir