KRİPTO PARALAR ARASINDA TRANSFER ARTIK SAVEDROID İLE ÇOK DAHA GÜVENLİ VE KOLAY

Giriş

Küreselleşen dünyamızda teknoloji ile birlikte çok hızlı bir şekilde hayatımıza girip yer eden bir başka değer de dijital para birimleridir. Kripto para olarak da adlandırılan bu para birimi artık finans dünyamızdan, alışveriş alışkanlıklarımıza kadar yaşamımızın bir çok alanını etkilemeye başlamıştır. Ayrıca kripto bu paralar son zamanlarda mal ve hizmet işlemleri için para birimi olarak birçok hükümet ve kuruluş tarafından kabul edilmiştir. Kripto para ve blok zinciri teknolojisi, sanayiden tarıma birçok alana fayda sağlamaktadır. Bütün bunların yanı sıra Bitcoin ve Ethereum gibi değerlere yatırım yapan birçok kişi büyük kazançlar ve karlar elde ederek geçimlerini sağlamaktadırlar. Fakat birçok kişide bu işe girmek istemekte ama nereden başlaması gerektiğini de maalesef bilememektedir. Çünkü dijital para satın alma yöntemleri, cüzdan edinme, fiat biriminden kripto para satın alma platformuna nasıl transfer yapılabilir soruları hala birçok kişinin kafasında soru işareti olarak durmakta bu da kripto para birimlerinin kabul görmesini zorlaştırmaktadır. Mevcut durumda tüm dünya nüfusunun sadece % 1’inin, şifreleme işleminin nasıl yapıldığını anladığını ve bildiğini düşündüğümüzde dünyanın kalanının hala bu alandan çok uzak olduğunu görmemiz gerekmektedir. Bende bugün bu yazımda Savedroid isimli insanlara kripto tasarrufu ve yatırımı için benzersiz bir Al kaynaklı ekosistem yaratan yeni bir yaklaşımdan bahsetmek istiyorum. Daha geniş bilgi edinmek için lütfen internet sitesini https://ico.savedroid.com/ ziyaret ediniz.

Savedroid Nedir?

Savedroid isimli bir Alman fintech firması, kripto para birimlerini herkesin daha rahat tanıması ve kullanmasını sağlamak için bir proje oluşturmak istemekteydi. Frankfurt’ta 2015 yılında kurulan bu firma AI yani Yapay Zekâ teknolojisinde uzmanlaşmıştı. Hayallerinin desteklenmesi için ICO yoluyla yatırımcılar tarafından fon sağlanması ve yatırımcıların bu belirteçleri güvenle satın almalarını sağlayacak şekilde hükümet tarafından lisans verilmiştir.

Savedroid, para tasarrufu yapmayı kolaylaştıran iOS ve Android için kullanılabilen bir akıllı telefon uygulaması yarattı. Herkes tarafından kolayca kullanılan Savedroid uygulaması platform ve mobil uygulama olarak Bitcoin, Ethereum, Dash, litecoin gibi kripto paraları yatırım açısından değerlendirilerek yaşam tarzlarını geliştirmek isteyen kullanıcılarına destek olmuştur.

Aslında Savedroid uygulaması herkesin dijital para piyasasına girmesini kolaylaştıracaktır. AI yani Yapay Zeka teknolojisi ile Savedroid’de kripto paranın herkes tarafından kolayca erişilebilir olmasını ve karmaşık teknik konularda bilgi sahibi olmaksızın her seviyedeki kişi tarafından bir yatırım olarak kullanılmasını ve tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Çok karışık teknik yapılar, kripto para biriminin insanlar tarafından benimsenmesini engellemektedir. Kimlik doğrulama sistemleri herkes tarafından ne kadar kolay erişilebilirse, o kadar çok kişi, teknolojinin nimetlerinden faydalanacaktır. Bunu çok iyi kavrayan Savedroid, kripto parayı kullanma aşamalarının daha basit ve daha kolay olmasını sağlayarak herkesin bu yatırımlardan faydalanmalarını sağlar. Sonuç olarak Savedroid, kitleler için kripto tasarrufu ve yatırım için benzersiz bir Al kaynaklı ekosistem oluşturmuştur.

Savedroid Nasıl Çalışır?

Savedroid, şifreleme akışını özgürleştirmiştir ve böylece herkes, AI yani yapay zeka algoritması ve blok zinciri teknolojisi tarafından desteklenen fiat para birimlerini satın alabilir, yatırabilir ya da para çekme işlemlerini çok daha kolay ve hesaplı bir şekilde yapabilir. AI kendi kendine öğrenme algoritması teknoloji sayesinde bizim banka hesaplarımız mobil uygulama olan savedroid’ a doğrudan bağlıdır ve doğrudan istenilen kripto para cinsi satın alabilirsiniz. Böylece çok kolay ve karlı şekilde yatırım yapmak isteyen herkese uygun bir çalışma prensibi bulunmaktadır. Savedroid bu işlemlerin hepsini uygulamak için Ethereum blok zincir teknolojisini kullanmaktadır.

ICO Bilgileri

 

Savedroid satış öncesi dönemde bile başarı içerisinde hedefi yakalayıp 7 saat içinde tükenmiştir. Bu yüksek talep proje için inanılmaz yatırımcı coşkusunu göstermektedir. Bir başka ek bilgi de Savedroid’in Almanya’nın ilk ICO’su olduğudur.

Savedroid Token Ayrıntıları:

 • ICO Başlangıç: 9 Şubat 2018–9 Mart 2019
 • token Simgesi: SVD
 • Kabul edilen ödeme yöntemleri : ETH, BTC, CREDIT CARD
 • Token tipi : ERC20
 • Token Fiyatı: 1 EUR = 100 Token
 • En az satın alma: 1000 Token / 10 EUR

Yol Haritası

 • 2015

Savedroid kuruldu.

 • 2016

Deutsche Börse FinTech Hub finansmanı, Wirecard ortaklığı, Android ve iOS mobil uygulamaları ve AI algoritması, 50K + uygulama indirmeleri için seçme süreci.

 • 2017

Yapay Zekâ, AI algoritmasına geçiş, harcama optimizasyonunun başlatılması, büyüme finansmanı, 200K + uygulama indirmeleri, 10 milyon + tasarruf işlemi.

 • 2018

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, Dash, Stellar vb.gibi ortamlarda kolay şifreleme yaparak, teknolojik engeller olmadan kolay erişim sağlayan kendi kendine öğrenen AI algoritmasının hizmete girmesi.

 • 2019

Kendi kendine öğrenen AI algoritması, kripto para birimlerinde akıllı tasarruf ve harcama yapmanızı sağlayarak zahmetsiz kripto değiştirme ve ödemeler sağlayacak.

 • 2020

Kripto para portföyleri, türevleri ve ICO’lara akıllı yatırımlar yapabilen, maliyet-etkin ve çeşitlendirilmiş geri dönüşler sağlayan kendi kendine öğrenen AI algoritmasının son aşamasına geçiş.

Ortaklar

Takım

 • Yassin Hankir. Kurucu ve CEO
 • Marco Trautmann. Kurucu ve COO
 • Tobias Zander. Kurucu ve CTO
 • Michael Fehse. Baş Veri Yetkilisi
 • Jan Gabriel Pleser. Pazarlama Şefi
 • Matthew Kirschnick. Kıdemli Ürün Sahibi
 • Sebastian Hoffmann. Akıllı Sözleşme Geliştirici
 • Michael Ryvlin. Kıdemli Arka Plan Geliştirici
 • Patrick Täufer. Mobil Geliştirici
 • Patrick Gotta. UX Tasarımcısı
 • Lennart Czienskowski. UX Tasarımcısı
 • Michaela Wenner. Sanat Yönetmeni
 • Alla Brodski-Guerniero. Veri Bilimcisi
 • Gautam Kumar Pramanik. Veri Bilimcisi
 • Lucien Tavano. Başkan Yardımcısı Uluslararası İlişkiler
 • Alexandra Hofmann. İş Geliştirme ve İcra Şefi
 • Lydia Witzmann. Dijital Pazarlama Müdürü
 • Sina Reubelt. Blok Zinciri İş Ortağı Yönetimi
 • Parna Youssufzay. Müşteri Hizmetleri
 • Stefan Telin. Müşteri Hizmetleri

Referanslar

Daha detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz.

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

6 thoughts on “KRİPTO PARALAR ARASINDA TRANSFER ARTIK SAVEDROID İLE ÇOK DAHA GÜVENLİ VE KOLAY

  Öget Arif

  (3 Ekim 2018 - 21:23)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Lemi Akarçay

  (10 Ekim 2018 - 09:09)

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de altyapısı çık sağlam.

  Nuhaydar Akbilmez

  (21 Ekim 2018 - 00:37)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Servet Akçagunay

  (27 Ekim 2018 - 01:55)

  Kripto para dünyası her geçen gün beni şaşırtmaya devam ediyor. çok ilginç ve güzel bir fikir.

  Saime Avıandı

  (15 Kasım 2018 - 21:05)

  icolara artık eskisi kadar başarılı olamıyor. Kaliteli projeleri bulmak zorlştı. Butarz değerlendirme yazıları işimizi kolaylaştırıyor.

  Hiba Alpuğan

  (11 Aralık 2018 - 07:16)

  Kısa ve net, trik noktaların hepsine değinmişsiniz. Elinize sağlık güzel yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir