KRİPTO TİCARETİN ÖZGÜRLEŞTİRİLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN YARATILAN YENİ VE KARLI BİR PLATFORM: SİMDAQ

Giriş

Simdaq, kripto ticaretin özgürleştirilmesi ve geliştirilmesi için yaratılan bir platformdur. Simdaq, sadece topluluk üyelerine ticaret avantajı sunmaz aynı zamanda Kripto para birimlerinin etrafındaki ticaret ekosistemine daha olgunlaşmasına yardımcı da olur. Simdaq, çeşitli piyasalardan geçmişe ait ticaret verilerini, sırayla test etmeye izin vermektedir. Ticaret becerilerini hızlı ve risksiz geliştirmek ve tecrübeli bir tüccar olabilmek yolundadır. Ayrıca, Simdaq, ticaret stratejilerini hızlı ve verimli bir şekilde geliştirip test etmeyi mümkün kılıyor. Yol, Eğitim için bir ticaret aracı, dönem, hız, sermaye hacmi, kaldıraç veya trenle özel olarak hazırlanmış gösteri örnekleri kullanarak ticaret sırasında aletler, geniş kripto para birimleri ve simgeleri mevcuttur. Gelecekte ise hisse senedi, vadeli işlemler, Forex, vb. gibi geleneksel araçlar eklenecektir.

Simdaq ayrıca, robotların geliştirilmesi ve test edilmesi için ticaret ortamı sağlıyor. Ticaret stratejilerini otomatikleştirmek bir başka amacıdır. En ayrıntılı analiz için test sonuçları görselleştirilir ve kapsamlı istatistikler toplar. Merkezi olmayan bir Simdaq Pazar yeri olarak topluluk tarafından kullanılabilecek güvenilir ve iyi test edilmiş robotlar ve ticaret sinyallerine erişim gerçek ticaret için üyeler oluşturur. Simdaq, dünyanın ilgisini çeken insanlar topluluğu için bir ekosistemdir. Platform, deneyim paylaşımı için geniş bir fırsat yelpazesi sunar ve fikirler: iş dünyası akışı, sosyal ticaret, danışmanlar ile bireysel ve grup ticareti, analitik son vakalar, turnuvalar, kanaat önderleri ve uzmanlara erişim ile ilgili içerik oluşturur. T

Dolayısıyla gelecek kripto para olarak ticaret yapmak ve token pazarı iyi bir iş fırsatıdır. Bu nedenle, iyi bir platforma sahip olmak, özellikle daha iyi ticaret yapmak için önemlidir ve iyi bir karar vermeye yardımcı olur. Ayrıca kripto ticaret demokratikleşme ve gelişme için yaratılan teknolojik bir platform olan Simdaq’a da bakabilirsiniz. Simdaq ayrıca, ticaret stratejilerini yönetmek için geçmiş verileri, ticaret robotları geliştirme ve geri bildirim için çerçeve, diğerleriyle deneyim paylaşma alanı için bir takım araçlar da sunmaktadır. Proje sadece kripto ticareti yapanlar için bir avantaj sağlamakla kalmıyor aynı zamanda kripto para birimlerinin ekosisteminin daha olgunlaşmasına yardımcı oluyor. Simdaq’ın bazı temel özelliklerinden biri de tarihsel verilere dayanan ticaret simülatörüdür; merkezi olmayan Simdaq pazarı; ve ticari robotların geliştirilmesi için görsel ortamdır.

SMQ ICO Hakkında Sadece Birkaç Ayrıntı

Simdaq, bir dizi araç, sosyal platform ve sanal pazar olan bir ekosistemdir. Sırayla Böyle bir sistem etkin bir şekilde çalışmak ve katılımcılar arasındaki etkileşimi basit olmak ve anlaşılabilir, dahili bir para birimi gerekmektedir. ICO sırasında verilen SMQ simgeleri Simdaq ekosisteminin dahili para birimi olarak kullanılırlar. Belirteç serbest bırakıldıktan sonra, eklenecek bir dizi kriptokrasi borsasına dönüştürerek topluluk üyeleri her zaman Bu, token dolaşımının tam bir döngüsü oluşturur.

 • İlk başlangıç ​​fiyatı: Sabit. 0,5 USD = erken katılım için 1 SMQ + lütuf.
 • Toplu Satış süresi: 25 Ocak 2018’de UTC’de 4 hafta, saat 8: 00’de UTC 11: 00’ye kadar sürer.
 • Toplam: 25 000 000 SMQ, satılmayan tokenlar yanıyor
 • Platformlar: Ethereum ve Waves
 • Soft cap 500 000 USD
 • Hard cap: 7 000 000 USD
 • Ödeme şekilleri: BTC, ETH, LTC, DASH, DAVLU, BCH, Fiat
 • Not: asgari limite ulaşılmazsa fonlar iade edilir

Yol Haritası

Ekteki yol haritasında Simdaq ile ilgili önemli tarih ve planları görebilirsiniz.

Takım

Simdaq projesinin uygulanması için intersetionda bir ekip vardır.3 teknolojiden — ticaret algoritmaları, blok zincirleri ve kalabalık satışı. Çeşitli endüstrilerde deneyime sahip takım son derece piyasanın ihtiyaç ve sorunlarını incelemek ve insanların gerçekten ihtiyacı olan ürünü yaratmak. Evgenii Dubovoi ve Vladimir Levitin ekibe öncülük ediyor. Evgenii matematikçi elle kullanılan ve algoritmik ticarette geniş deneyime sahip, katıldı. madencilik havuzlarının ve bir dizi altyapının oluşturulmasında kripto topluluğu projeleri. Ayrıca Evgeny ve Vladimir, Evapolar’ın kurucularıdır; crowdfunding’i pazarlama olarak aktif kullanan elektronik üreticisi araç ve satış kanalı.

 • Evgenii Dubovoi: Ortak, Üretim ve Yönetim

Evgenii Dubovoi Ortak, Ürün ve Yönetim UX ve Sanat Yönü Topluluk ve ortaklık Ticaret ve ticaretteki deneyim algoritmalar geliştirme. Katıldığı geliştirilmesi ve bakımında madencilik havuzları ve birkaç şifreleme Altyapı projeleri. Deneyimli girişimci, crowdsale uzmanı. Evapolar’ın kurucusu — şirket crowdfunding’ten başlayan ve büyük bir elektronik üreticisi.

 • Vladimir Levitin:Ortak, Pazarlama ve Marketing and Kullanıcı Etkileşimi

İş Ortağı, Pazarlama ve Kullanıcı Katılımı Tecrübeli pazarlama müdürü ve tasarım projeleri. Katıldı ve pazarlamanın yönetilen geliştirilmesi teknoloji şirketlerinin stratejileri ve yeni teşebbüsler. Yönetilen yazılım, donanım ve robotik tasarım projeleri. Uygulanan Tasarım Düşünme metodolojisi 4 yıl. Evapolar’da kurucu ve CPO — şirket crowdfunding ve büyük bir elektronik üreticisi haline geldi.

 • Alexander Usikov: Baş Donanım Geliştiricisi

Yüksek nitelikli profesyonel yazılım geliştiricisi ve mimar. Çeşitli karmaşıklara katıldı ve büyük yük taşıma projeleri Rus taksi siparişi ve yemek sunumu Hizmetler. Finansal ve bankacılıkta büyük deneyim yazılım geliştirme.

 • Svaliy Bobov: UX ve Sanat Yönetimi

10 yılı aşkın süredir arayüzler geliştiriyor büyük markalar için. Xiaomi için Led projeler, Morgan Stanley, Yandex Money. Gelişmiş kavramsallaştırmadan adım adım tüm ürünler Uygulama sonrası destek ve büyüme söyledi. Son derece deneyimli

 • Evgenii Levitin.: Topluluk ve Ortaklık Yönetimi

Grup yönetiminde yedi yıllık deneyim süreçleri ve topluluk yönetimi e-öğrenme, foodtech ve fintech gibi alanlar. Ile uzun vadeli başarılı ortaklıklar kurmak üzerine uzmandır.

 • Yaroslav Levishchev: Analitikçi

Kullanılan geniş bir tecrübeli analist olmak kimya malzemeleri üzerinde çalışmak, lityum piller, klima teknolojileri ve kömür metan gazı çıkarımı, özel istihbarat ve finansal analiz yapmak konusunda uzmandır. Ayrıca teknolojilerin geleceği hakkında ipucu vermektedir. Özel para geçmişi hakkında endişe duymaktadır.

Sonuç olarak mutlaka geniş bilgi için white papera göz atmayı unutmayın . ICO’yu da kaçırmayın…

Referanslar:

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

3 thoughts on “KRİPTO TİCARETİN ÖZGÜRLEŞTİRİLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN YARATILAN YENİ VE KARLI BİR PLATFORM: SİMDAQ

  Ferdacan Aruca

  (4 Ekim 2018 - 12:32)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

  Ahmet Polat

  (26 Ekim 2018 - 00:22)

  Özellikle whitepaperı güzel ve ayrıntılı olarak düzenlenmiş. özenerek hazırlanmış. Bu projeye emek verildiğini gösteriyor.

  Murat Kaan Ayanoglu

  (1 Aralık 2018 - 16:47)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir