Neden MATRIX’e Yatırım Yapmalılız?

Giriş

Blockchain keşfetmek için ilginç bir konsepttir. Bu teknoloji, işlemleri içeren ve bloklar adı verilen bir dizi notla organize edilen verilerle çalışan merkezi olmayan bir dijital defter tutucudur. Bu teknoloji, güvenli bir sistem kullanır ve finansal verileri yönetmenin yanı sıra Bitcoin gibi dijital para birimlerinin geliştirilmesi için de gereklidir.

MATRIX Nedir?

MATRIX kendisi yeni nesil için bir engel oluşturacak şekilde tasarlanmıştır, MATRIX kendisi kriptokavirim ortamında devrim yaratmak için en yeni AI tekniklerini kullanmıştır. MATRIX, çoklu zincir işbirliği ve veri bloklarının ve kontrollerin ayrılması özelliğine sahip kendini optimize eden Blockchain’in kendi kendini optimize eden bir engelleme ağının oluşturulmasında devrim niteliğinde bir teknoloji sunarak kendini önceki blok zincirlerinden ayırır. Daha detaylı Bilgi için lütfen beyaz kağıdı okuyun.

MATRIX Intelligent Blockchain özelliği nelerdir?

 • KOLAYLIK: Herkesin akıllıca programlama sözleşmeleri akıllıca tasarlamasına izin verin
 • SAFER: Kötü zincirleri kötü niyetli saldırılarda daha güçlü yapar
 • HIZLI: Uygulamaları ve işlemleri hızlı bir şekilde etkinleştirir
 • DAHA ESNEK: Kamusal ve özel zincirleri uyarlanabilir optimizasyon yetenekleri ile entegre edin.

MATRIX artık temelli teknik yazılım ağı değildir. Yapay zeka algoritmaları ile yeni cipsler ve yapay zeka gibi giderek artan mekanik unsurlar ağa katılacak Çözümler Bayes motorları olan MATRIX, donanımın ve yazılımın birleşiminden geçerek zincirin verimliliğini pratik ve ölçeklenebilir bir şekilde geliştiriyor.

MATRIX, kendi kendini geliştirme sonrasında sözleşme deliği delikleri ve uygulama güvenlik açıklarını aramaya devam etme yeteneğine sahiptir. Bir zincirdeki herhangi bir ticaret süreci veya yayıncılık, riski önlemek için yapay zeka kullanarak mükemmel olacak. Kullanıcı daha güvenlidir.

MATRIX, blok zincir endüstrisi için yeni özerk yollar inşa etmek üzere tasarlanmıştır.Bunlar:

 • Yüksek trafik akışı → uygulamalar ve işlemlere daha hızlı izin verir
 • Daha fazla araba tipi → daha büyük uygulama seçeneklerini destekleme
 • Kolay sürüş → kullanıcıların programlama becerileri olmadan akıllı sözleşmeler tasarlamasına olanak tanır
 • Güvenli ve sorunsuz → Kötü niyetli saldırılarda daha güçlü bloklar oluşturma Kalitatif Niceleme

MATRIX, dört ana bileşenden oluşan güçlü bir AI güvenlik motoruyla donatılmıştır Bunlar:

 • Akıllı sözleşmeler için anlambilim analizi motoru ve kural tabanlı sözdizimi
 • Akıllı sözleşme güvenliğinin niteliğini kanıtlayan resmi doğrulama araç kiti
 • İşlem modeli tanımlama ve güvenlik kontrolleri için AI tabanlı algılama motoru
 • Dinamik güvenliğin doğrulanması ve arttırılması için derinlemesine öğrenmeye dayalı bir platform.

Matrixin Faydaları

 • Akıllı sözleşmelerin otomatik oluşturulması Akıllı sözleşmeler, blok zincirlere, ölçekli ticari davranışları ele almanın temel yeteneğini kazandırmaya rağmen, kullanıcıların belirli bir programlama dilinde program yazabilmelerini ister. MATRIX ile, akıllı sözleşmeler tasarlamak için artık hiçbir programlama uzmanlığına ihtiyaç duyulmaz. MATRIX’in benzersiz kod oluşturma tekniği, akıllı bir sözleşmenin soyut bir tanımlamasının çalıştırılabilir bir programa otomatik olarak dönüştürülmesini sağlar. Matrix yalnızca bir sözleşmenin çekirdek öğelerini (ör. Girdi, çıktı ve işlem koşulları) bir betik dili (ve daha sonra İngilizce gibi doğal bir dil) girmesini gerektirir. Daha sonra derin bir sinir ağına dayanan bir kod üreteci, betiği eşdeğer bir programa otomatik olarak dönüştürebilir.
 • Güvenilir akıllı sözleşmeler Akıllı sözleşme programları, ana makine sistemi ve / veya üçüncü parti kütüphaneler tarafından sunulan fonksiyonları arayabilir. Ayrıca, dağıtılmış bir çerçevede farklı bilgisayarlarda çalışan programlar yürütme süresi için herhangi bir garanti sağlamazlar. Bu tür açıklık ve yerinden yönetim, blok zincirlerin temel ruhunun bir yansımasıdır, ancak çeşitli güvenlik tehdit kaynakları doğurmaktadır. Aslında, güvenlik eksikliği akıllı sözleşmelere dokunuyor. MATRIX blok zinciri, dört ana bileşenden oluşan güçlü bir AI güvenlik motoruyla donatılmıştır;
 • Yüksek Hızlı İşlemler Günümüzde tüm halka açık zincirler, uzun işlem gecikmesi ve düşük işlem girişi problemi çekmektedir. Özellikle, Ethereum’un işlem hacmi yalnızca Saniyede 10 Aktarım (TPS) iken Bitcoin’in bir işlemi tamamlaması 30 dakikayı aşıyor. Aslında bir blok zinciri, işlemleri doğrulamak için P2P ağına bağlı. Bir işlemin bir ağdaki tüm düğümlere yayınlanması gerektiğinden, genel gecikme, ağa daha fazla düğüm katıldığı sürece artmalıdır. MATRIX, tüm düğümlerin başkalarının delegeleri olarak seçildiği bir temsilci ağını dinamik olarak seçerek sorunu çözer. Tüm İş Kanıtlama İşleri (PoW) işlemi yalnızca temsilci ağı içinde tahsis edilir, bu da daha az düğüm sayısı nedeniyle daha az gecikmeye neden olur. Seçim süreci, bir düğümün olasılık kanıtı (PoS) ile orantılı olarak seçilmesi anlamında rasgele seçilmiştir. MATRIX’in çevrimiçi sürümü, 100.000 TPS’lik bir çıktıyı destekleyecektir.
 • Esnek blokaj yönetimi MATRIX son derece esnek bir blokçü olarak tasarlanmıştır. Esneklik iki katlıdır. Birincisi, MATRIX, özel zincirlerin ortak bir halka zincir halinde kesintisiz entegrasyonunu sağlamak için erişim kontrolü ve yönlendirme hizmetleri sunmaktadır. Böyle bir özellik birçok endüstrinin ve hükümet oyuncusunun gereksinimlerini karşılarken, aynı zamanda halka açık zincirden özel bir halka zincir veya halka zincir arasında gerekli bilginin akışına izin verir. İkincisi, MATRIX parametrelerini (örn., Fikir birliği mekanizması ve işlem konfigürasyonu) evrimsel bir şekilde optimize etmek için bir takviye öğrenme çerçevesi kullanır. Optimizasyon paradigması, parametrelerin dinamik olarak güncellenmesini sağlar ve optimum performansı, zorlanma riskini taşımaz.
 • Katma Değerli Madencilik Belki de kriptokrasinin en tartışılabilir kısmı madencilik hesaplamasında enerjinin “boşa harcanması” dir. Kripto alış verişine toplumsal değeri eklemek gerekse de, madencilik süreci dijital para birimi dünyasından hiçbir şekilde anlamaz. Sorun, dünyanın toplam bilgi işlem gücünün% 70’inden fazlasının Bitcoins ve diğerlerini madenciliğe adamış olması durumunda daha da kötüye gidiyor. MATRIX, madencilerin Bayesian mantığı için vazgeçilmez bir araç olan Markov Zinciri Monte Carlo (MCMC) hesaplamasını gerçekleştirdikleri yeni bir madencilik mekanizmasını tanıtıyor. MCMC tabanlı Bayesian hesaplama, gen düzenleyici ağ, klinik tanı, video analitiği ve yapısal modelleme gibi sayısız büyük veri uygulamalarında temel bir rol oynamaktadır. Sonuç olarak, dağıtılmış MCMC bilgi işlem düğümleri ağı, gerçek dünyadaki hesaplama yoğun sorunları çözmek için güç sağlar ve böylece fiziksel ve sanal dünyalardaki değerler arasında bir köprü kurar.

Token

Aşağıda, 16 Ocak 2018’de Gerçekleştirilecek Token Satışının özeti verilmiştir.

Matrix Blockchain’in ilk gelişimi ve piyasaya sürülmesi için 150.000.000 adete kadar TO simgesi token satışı yapılacaktır. MAN başına standart fiyat 0.36 USD (otuz altı kuruş) şeklindedir.

 • İlk aşama, 19 Ocak 2018’de Ana Satışın başlamasından UTC 04.00’e (“Fiyat Kilit Süresi”) başlar. Bu süre boyunca, abone olunan tüm simgeler, MAN simgesi başına 0,36 USD fiyatla karşılanacaktır.
 • İkinci aşamada, (i) Birinci aşamada satılan simgelerin sayısı 20.000.000’dan azsa birim fiyat MAN simgesi başına 0.36 USD olarak kalacaktır; veya (ii) Birinci aşamada satılan simgelerin sayısı 20.000.000’dan fazla, ancak 35.000.000’den az ise birim fiyat, MAN simgesi başına 0.396 ABD doları olarak ayarlanacaktır; veya (iii) Birinci aşamada satılan belirteçlerin sayısı 35.000.000’dan fazla, ancak 50.000.000’den az ise, birim fiyat 0.432 ABD Dolarına ayarlanacaktır.
 • Üçüncü aşama, satılan simgeler yukarıda (i) ‘de 20.000.000’ e ulaştığında başlar ve fiyat token başına 0.396 ABD doları olarak ayarlanır; veya (ii) numaralı fıkrada satılan simgeler 35.000.000’a ulaştığında, fiyat simge başına 0.432 ABD Doları’na ayarlanacaktır. İkinci aşamada satılan işaretçiler yukarıdaki (iii) ‘de 50.000.000’a ulaştıysa Ana Satış sona erecektir.
 • Dördüncü aşama, üçüncü aşamada satılan simgeler 35.000.000’a ulaştığında başlayacak ve fiyat, simge başına 0.432 ABD Doları olarak ayarlanacaktır. Üçüncü aşamada satılan göstergeler 50.000.000’a ulaştıysa, Ana Satış sona erecek.

Yol Haritası

 

Bütün zincir sanayi bloğu, sivil uygulama dönemi Blockchain, Altcoins, Bitcoin, Cryptocurrency, Cryptocurrency, Investment, olacak şekilde basamak basamak yol haritası oluşturuldu. Daha detaylı bir bilgiiçin mutlaka siteyi ziyarete edin.

https://www.matrixchain.io/

Takım

Takım Liderleri

 • Steve Deng. Chief AI Bilimci
 • Bill Li. Network Baş Mühendisi
 • Tim Shi. Chief Chip Bilimcisi
 • Owen Tao. CEO
 • John Zhu. Kıdemli Başkan Yardımcısı
 • Ethan Tian. Chief R & D Mühendis

Advisers Team

 • Donglin Wang
 • Tony Surtees
 • Ouyang Hongwu
 • Jinyang Wang

Referanslar

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

5 thoughts on “Neden MATRIX’e Yatırım Yapmalılız?

  Çisem Atok

  (9 Ekim 2018 - 02:40)

  Bu tarz çok ico çıkmaya başladı. Ama gerçek hayatta bir problemi çözen, yada çalışır ürünü olan bulmak zor.

  Mükerrem Zeynep Ağca

  (15 Ekim 2018 - 07:50)

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

  Adıgüzel

  (17 Ekim 2018 - 06:53)

  Her geçen gün blockchain teknolojisinin kullanan projeler artıyor. içinden başarılı olacakları tutturursak güzek karlar bırakabilir.

  Fatma Özlem

  (27 Ekim 2018 - 23:25)

  Benimde beğenerek takip ettiğim bir proje, konuyu çok güzel özetlemişsiniz.

  Mehmetcan Akay

  (30 Kasım 2018 - 19:58)

  Konuyu kısa ve net özetlemişsiniz. elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir