Blok Zincir Zeminli Ulaşım Ağı Yaklaşımı: DAV

DAV, herkesin merkezi olmayan bir pazarda özerk nakliye hizmetleri satın almasını veya satmasını sağlayan bir yazılım platformudur. Platformumuz, herhangi bir otonom araçla bütünleşir; bu araçlar, DAV adlı bir dijital para birimini kullanarak birbirlerini keşfedebilir, iletişim kurabilir ve bunlarla işlem yapabilir.

Ulaşım İnternet

DAV’da, yeni bir ulaşım ekonomisi için zemin hazırlamaktadır. Bu yeni ekonomi, tüm farklı katılımcılar için yerleşik teşviklerle donatılmış olacak ve daha fazla kişinin, daha fazla yerde, daha verimli bir şekilde ulaştırma ihtiyaçlarını karşılayacak.

DAV kullanarak, herkes herhangi bir araç sağlayıcısından DAV belirteçlerini kullanarak bir kullanıcı olarak katılabilir ve sürüş ve teslimat talimatı verebilir. Herkes bir sağlayıcı olabilir ve araçlara sahip olmak ve başkaları tarafından kullanılabilir hale getirmek için DAV belirteçleri kazanabilirsiniz. Yazılım geliştiricileri, donanım üreticileri, bakım sağlayıcıları, sigortacılar ve hakemler DAV ekonomisinde de kârlı bir şekilde katılabilir.

Tescilli bir platform yerine, katılımcıların ihtiyaçlarına göre gelişebilen ücretsiz bir açık kaynak platformu inşa ediyoruz. İzole edilmiş veri yapıları ve biçimleri yerine, katılımcılar ve hatta araçlar arasında işbirliği sağlayan açık ve birleştirilmiş protokoller oluşturuyoruz. Bir avuç şirkete ait izole edilmiş ağlar arasında seçim yapmak yerine, Internet benzeri bir “ağlar ağı” oluşturuyoruz — Ulaşım İnternet. Bu ağ verimli, tek bir hata noktası yok, açık kaynak, ölçeklenebilir ve durdurulamaz.

Topluluk

Bu iddialı bir girişim, bu yüzden bunu tek başımıza yapmayı planlamıyoruz. Blockchain, Ekonomi, AI, Altyapı, Mevzuat ve Havacılık alanlarındaki en deneyimli uzmanların bazıları tarafından desteklenmektedir. Ancak DAV’ın başarısı için en kritik unsur, topluluğudur. Üyeleri destek, geribildirim ve yaratıcı fikirler sunar. Topluluk zaman geldiğinde DAV ağının yayılmasını sağlayacak ve üyeleri zaman içinde DAV’ın büyümesinin meyvelerinden zevk alacak olanlar olacak.

DAV ekibine olan güvendiğinizin, projenin başarısı için ne kadar önemli olduğunu bilinmektedir. Bu nedenle, DAV’ı dünyadaki en açık ve şeffaf organizasyon olarak inşa edilmektedir. AslındaYouTube’daki günlük bir video yayınlamak için dünyadaki ilk kuruluştur; her ekip üyesi, yaptıkları işleri her gün topluluğa bildirir. Buna Günlük DAV diyoruz. Ayrıca DAV ağı için yazdığımız her bir kod satırını açık kaynak olarak yayınlıyoruz.

DAV Hizmetleri

Nakliye hizmetleri sağlayarak DAV Simgeleri kazanın, Bırakın kendiniz kullanan arabanız, kullanmadığınız zamanlarda yolculara gezinti yapın. Drone’u kasaba çevresindeki teslimatlar konusunda yardım ettirin.Her yere git veya birkaç dakika içinde bir şeyler gönderip al. Pakette bulunun, yolculuğa çıkın ya da öğlen yemeği anında teslim edin. İşiniz ve tedarik zincirinizin verimliliğinden yararlanın.. Servis sağlayıcılar herşeyin sorunsuz çalışmasını sağlıyor

Aracınızı şarj edilmiş, temiz ve çalışır halde tutan servis sağlayıcılarının verimliliklerinden yararlanın. Bir servis sağlayıcı olun ve DAV Simgeleri kazanın.

Token

USD, BTC, ETH ve diğerleri için DAV Simgeleri değiştirin DAV Tokens, bir dizi borsada işlem görür ve birkaç kriptokrasi cüzdan tarafından desteklenir, DAV Simgelerini ABD Doları, Bitcoin ve Eter gibi diğer para birimleri için kolayca değiştirmenize izin verir. Yakında satışlar başlayacaktır.

Ortaklar

DAV Bancor, AuvsiMember, BitcoinSuisse AG, AmaZix, BlockchainIL gibi büyük firmalar

Takım

Nick Johnson. Blockchain Danışmanı: Ethereum Name Service’in yaratıcısı ve Baş Geliştiricisi ve son derece başarılı Ether Kartların kurucusu. 2016’dan beri Ethereum’da bir yazılım mühendisi ve mimar olarak çalışıyor. Hem donanım hem de yazılım mühendisliğinde derin bilgi birikimi ve Google’la çok sayıda rol arasında yedi yıllık tecrübe ediniyor. Nick yapımcıdır ve düşüncelerden kavramların kullanıcıların elinde görünmesine kadar fikir geliştirmeyi sever.

JayAdelson. İnternet Altyapı Danışmanı: Seri girişimci ve yatırımcı, Equinix, Digg, Revision3, SimpleGeo ve Opsmatic gibi şirketleri kurmak ve işletmek için çalışıyor. Son zamanlarda Jay, Thingsand Internet altyapısının İnternetine odaklanan, erken aşamada bir girişim sermayesi şirketi olan Center Electric’i kurdu. 2008’de Jay, Time Magazine tarafından Dünyanın En Etkili 100 Kişisinden biri olarak seçildi.

EyalHerzog. Kripto ekonomisi Danışmanı: Bancor’daki Eş Kurucular ve Ürün Mimarları. 2011’den beri cryptocurrency hakkında açık sözlü düşünce lideri. MetaCafe kurucusu, en yoğun büyüyen video paylaşım sitelerinden biri, zirvesinde 50 milyonun üzerine ulaşıyor. Daha önce 1999’da ilk sosyal ağlardan biri olan Contact Networks’ü kurdu.

NoamCopel. CEO : Blok zinciri, kripto para birimleri ve şifreleme konularında güçlü bir uzmanlığa sahip üst düzey bir yönetici, stratejist ve yatırımcı. 2003’te dünyadaki ilk akıllı telefon şifreleme sistemi 50’den fazla ülkede dağıtıldı. Noam, havacılık meraklısı ve çok motorlu bir pilot niteliğindedir.

TalAter. CTO: 20 yıldan uzun bir süredir geliştirici ve girişimci, yayınlanmış bir O’Reil yazarı ve 8 yaşından beri bir kod çözücü. Yeni başlayanlar ve kuruluşlarda Ar-Ge ekipleri kurma konusunda deneyimli. Daha önce Somoto’daki Ar-Ge Direktörü ve VP Ürünü (TASE: SMTO). Birçok etkili açık kaynak projenin temel katılımcısı ve kurşun geliştiricisi.

Joe Lopardo. CMO: Birçok endüstride 10 yılı aşkın bir süredir pazarlamacı ve girişimci. Google, Oracle, Salesforce ve SAP gibi şirketlerin markalarını ve sesini geliştirmelerinde yardımcı oldu. Daha önce Contently için San Francisco ofisini açtı ve yönetti ve TricentCapital’te ortak oldu. Açık hava ve macera meraklısı.

RachelLinnewiel. Dış İlişkiler Şefi: Technion Teknoloji Enstitüsünde Şehir ve Bölge Planlama Yüksek Lisansını bitirdi. Daha önce Ulaşım Planlayıcısı ve Elektrikli Taşıtlar Koordinatörü Kuzey Texas, DFW Temiz Kentler Koalisyonunun elektrikli araç paydaşları grubu.

Abhishek Singh. Kıdemli Geliştirici: Bir sanatçı ve yapımcı. NYU’dan bir Yüksek Lisans derecesi ile mezun oldu. NYU’da AR / VR, AI, donanım, robotik, kendiliğinden sürüş otomobilleri ve blok zincir üzerinde çalışan doktora sonrası ikametgahı. Daha önce üç yeni şirketi kurdu ve sayısız projeyi hayata geçirdi.

Andrew Grunstein. Araştırma Başkanı: Askeri Cyber ​​Ürünleri Gold Line Grubunun eski Direktörü ve Pegasus İstihbarat CEO’su. Navlun Nakliyesi, Gümrük Müşavirliği ve taşımacılıkta tecrübeli.Teknoloji ve Futurist meraklı.

Iurii Ieltsov. Tasarım Müdürü: İngiliz Tasarım Okulu mezunu. Ödüllü kripto, telefon ve fitness uygulamaları ve ürünleri tasarlayan 10 yılı aşkın deneyime sahip siyah bir kemer tasarımcısı. Zihinsel minimalizm ve tasarımda enfes basitlik için sabırsızlanıyoruz.

Daniel Goldfine. Video İçerik Yöneticisi: Çeşitli alanlarda tanıtım ve pazarlama materyalleri yaratmanın yanı sıra yaratıcı ve teknik danışmanlık hizmeti veren 12 yılı aşkın deneyime sahip Video Creator. Daha önce, Maccabi Sağlık Hizmetleri için Uluslararası Medya Üretim Ajansı ve İçerik Oluşturucu olan NewshoundMedia’nın Video Bölümü Müdürü, Phoenix Insurance, i24 News ve diğerleri.

AlickFriedman. İş Çözümleri Yöneticisi: Daha önce, Singapur’daki VerintSystems’de (NASDAQ: VRNT) Business Solutions Manager, Asya Pasifik’teki hükümetler için karmaşık siber güvenlik ve iletişim çözümleri hazırlama konusunda deneyimliti. Alick, 2011 yılından beri aktif bir Blockchain savunucusu.

HadarBadash. Ofis Yöneticisi: Hadar, kurumsal yönetim ve ofis yönetimi konularında deneyimli bir firmadır. Blokçayla ilgili projeler için proje koordinasyonuna büyük ilgi duyuyor. Olağanüstü kişiler arası ve örgütsel becerileri olan B. Sosyal Bilimler mezunu.

Timi Ajiboye. Kıdemli Geliştirici: Bitcoin Afrika’nın kurucusu / CEO’su, Afrika için şifreleme borsası. Yazılım geliştirmenin farklı yönleri ile kapsamlı deneyime sahip multidisipliner bir yazılım geliştiricisi; ön uç ve arka uç Web geliştirme, kripto para birimleri, Android, iOS, IoT, Makine Öğrenmesi ve Sanal

Gerçeklik. İncelemeleriniz ve yorumlarınız için beyaz kağıdımızı ve GitHub depolarımızı sunmak istiyoruz. Görüşlerinizi,ve fikirlerinizi davet ediyoruz ve önümüzdeki günlerde bu teknolojik ve sosyal macerayı sizinle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz

Referanslar

https://dav.network/https://dav.network/whitepaper.pdf

https://www.reddit.com/r/DAVNetwork/

https://github.com/davfoundation

http://t.me/DAVNetwork

https://twitter.com/DavNetwork

https://www.facebook.com/DAVNetworkTeam

https://www.youtube.com/channel/UCPuAOygDwCiLOdLosiQJJ1w

https://medium.com/davnetwork

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

3 thoughts on “Blok Zincir Zeminli Ulaşım Ağı Yaklaşımı: DAV

  Bahar Albaş

  (3 Ekim 2018 - 16:30)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

  Çisem Atok

  (1 Kasım 2018 - 21:09)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Atahan Adanır Hacı Mehmet

  (30 Kasım 2018 - 14:11)

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir