Sosyal Medya Blogcularını ve Reklamverenlerini Birbirine Bağlayan İlk Yerel Pazar: Socialmedia.Market

Giriş

Blok zincir teknolojisi günümüzde dijitalle ilgili herkesi yakından takip ettiği en büyük ilgi alanıdır. Kar etme oranı çok yüksektir ve bu pazardan anlamayanları bile cezbetmektedir. Elbette, Blok zincir teknolojisinden bahsederken, Bitcoin aklımıza gelen ilk şeydir. Aralık 2017’de, 1 BTC için fiyatı neredeyse 20 000 dolara ulaştı.

Bununla birlikte, blok zincir bundan çok daha fazlasıdır. En yakın gelecekte, hem dijital hem de ekonomik alanlarda önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Son birkaç yıldır sosyal medya pazarlamasının kullanımı çok arttı. Ünlü markalar ve küçük işletmeler, sosyal medya kanallarının sağladığı potansiyel erişim ve katılım fırsatlarını gerçekten fark etti.

Socialmedia.Market ilk keşfedilmemiş, sosyal medya etkileyenleriyle herhangi bir toplumsal alanda reklam kampanyaları gerçekleştirmek ve analiz etmek ağdır. Blok zinciri teknolojisi, reklam verenler ile yayıncılar arasındaki entegrasyonu basitleştirecektir ve tüm ilgili taraflar için maliyetleri düşürür. Rekabetçi bir pazar yaratacak,% 100 güvenli ve şeffaf, binlerce etkileyenler ve markalar için fırsatlar yaratıyor. Hedef kitleye açıklık oluşturmak için dünya; tüketicilerin en uygun şekilde ilgisini çekmektir. Yapacağız reklam pazarlarını bir üst seviyeye yükseltmeye ve oldukça fazla pazar payı almaya yardımcı oluyoruz kripto para ve blok zinciri teknolojisi önümüzdeki birkaç yıl içinde ana akım haline gelecektir.

Ekibe blok zinciri ve Akıllı Sözleşme teknolojilerini popüler hale getirmek, günlük hayatta da daha yaygın yapmak için esin kaynağı olmuştur. Ekip SocialMedia.Market’in tanıtımını yapmak için ekstra çaba göstermektedir. Platform, küresel, küçük ve orta ölçekli işletmelerden daha büyük milyonlarca şirketi etkilemeyi amaçlamaktadır.

Market Platformun Avantajları

SocialMedia.Market’in tüm taraflara bir hizmet olarak sağlayacağı avantajların kısa bir listesi:

 • Şeffaf ve rekabetçi pazar
 • Geniş sosyal medya platformları yelpazesi: YouTube, Instagram, Facebook,
 
 • Etkileyici kampanyalarıyla çalışırken düşen operasyonel maliyetler ve ücretler
 • Kullanımı Kolaylaştırılır
 • Toplumsal varlığın evresi
 • Ortak akıl oluşturmak için ortaklığıyla geniş bir kullanıcı yelpazesi
 • Şablonlar ve akıllı ipuçları kullanarak belirli ihtiyaçlara göre uyarlanmış sözleşmeler
 • Adrenalize Blockchain teknolojisine dayalı dürüstlük anlaşmazlık çözümü
 • Nihai sonuçlar, Gerçek Zamanlı Analiz ve Veri Bilimi ile akıllı planlama
 • Küresel proje, projenin daha büyük pazar payı, yüksek çeşitlilik ve yerel yönetmeliklere daha az bağımlılık

Sosyal Medya Tokenslerinin Avantajları (SMT)

SMT’ nin tüm taraflara tek bir para birimi olarak sağlayacağı avantajların kısa bir listesi:

 • Blok zinciri Teknolojisine Dayalı% 100 Güvenli Emanet İşlemleri
 • Daha Az Operasyon Ücreti İle Düşük Maliyet İşlemleri
 • Basitleştirilmiş Ve Hızlı Küresel Ödemeler
 • Merkezi Olmayan Uyuşmazlık Çözüm Sistemine Katılan Aktif Kişisel Tarafından Ödül Kazanın
 • Platform İçinde Ajan Komisyonu Alın
 • Blogcular ve Flamalar İçin Bağış Yöntemi
 • Edinme İçin Yardımcı Program

Piyasaya Bakış

SocialMedia.Market, en hızlı büyüyen pazarlardan biri olan etkileyici pazarlama yöntemlerini hedeflemektedir. Analitik raporlar, Etkilenen Pazarlama ile ilgili hemen hemen tüm metriklerde bir artış olduğunu göstermektedir. Son zamanlarda yapılan tahminlere göre, önümüzdeki 5 yıl içinde bu pazar 5–10 milyar dolarlık bir endüstriye dönüşecek.

 

Bu pazarın hızla büyümesine ve gelişmesine rağmen, çözülmemiş bazı sorunlar devam ediyor: Bunlar:

Sınırın Yüksek Sayısı

Müteahhidin güvenilirliğini kontrol etme yeteneği, çevrimiçi ilişkiler şartları.

Belirtilmeyen Fiyatlandırma

Birçok aracı ve risk, piyasada fiyatların kaotik ve sıklıkla kaotik olmasına neden olur.

Ödeme Kompleksitesi

Kampanyaları sürdürmek için hem reklam verenlerin hem de etkileyenler birden fazla işlemleri basitleştirmek ve maliyetleri optimize etmek için ödeme yöntemleri.

Düşük Erişilebilirlik

Küçük ve orta ölçekli iş girişleri için risklerle ilişkili yüksek bir eşik (yüksek öngörülemeyen maliyetler)

İlişkinin Büyüklüğünde Zengin

Standartların olmaması, etkileyicilerin yaş ortalaması ve yalnızca doğrudan çevrimiçi iletişim için tüm tarafların iletişimlerin sürdürülmesini zorlaştırıyor.

Zamanlı Tüketime Ve Sınırlı Kampanya Çeşitliliği

Gösterildiği gibi, Etkensör Pazarlama programlarını yönetme süreci, Şirket içinde ele alındıklarında çok fazla tüketen, bunu büyük bir Etkilenenlerin Ağı. Yine de, daha az abone sayısına sahip olan etkilenenler etkilenenlerden daha yüksek katılım oranları.

SocialMedia.Market’in amacı sağlıklı bir ekosistem kurmaktır; burada: etkileyenler, yüksek kaliteli içerik oluşturmak için sponsorluğa kolayca erişebilir, ajanslar, belirli bir nüfuz faktörüne erişir ve onların yoğunlaşmasına neden olurlar. Yeni stratejileri test etme ve uzmanlıklarını güçlendirme çabası, reklam verenler, tüketicilerin ilgisini çekmek için daha alakalı ve etkili yollar bulabilir ve tüketiciler, eninde sonunda istedikleri yüksek kaliteli içeriğe erişebilirler.

 

Sosyal Medıa.Market’in Ana Özellikleri Ve Yararları

SocialMedia.Market tüm platform kullanıcılarına aşağıdaki özellikleri sağlayacaktır:

Güvenli İşlemler

Gecikmeler ya da ödememeler yüzünden genellikle etkileyici reklam verenler ve etkileyenler, ödemeler üzerinde çok az denetime sahiptir. İçinde birçok durumda, proje sunulduktan sonra reklam veren yüksek kaliteli bir etki düzenleyiciden veya etki düzenleyiciden kabul edilen içerik ödenmemektedir. Firmanın Ethereum tabanlı platform, sözleşmeyi elinde tutan bir emanet ödeme sistemi kullanır belirlenen yükümlülükler karşılanıncaya kadar ücretler. Projenin tamamlanması üzerine, fonlar serbest bırakılır, ilgili tarafların çıkarlarını güvence altına almak gerekir.

Açık Pazarda Düzenlenmiş Çözümleme Sistemi

Etkilenenlerin yarattığı içerik çoğunlukla öznel olarak algılanmaktadır. Bu duruma neden olabilir anlaşmazlıklar ve tarafların memnuniyetsizliği sonuçlandı. Çoğunlukla, modern platformlar taraflar arasındaki bu tür anlaşmazlıkları çözmez. Ayrıca, böyle platformlar mekanikçiler genellikle tahkim için çoğunlukla ek bir ücret talep ederler. Platform tarafların çözmesine imkân tanıyan birkaç önleyici önlem içermektedir. Çoğu durumda kendi başına anlaşmazlıklar ve tahkim sistemi bağımsız platform uzmanlarının yardımıyla katılımcılar arasındaki tartışmaları çözecektir.

Sahiplik Yeterliliği

Öngörülemeyen maliyetlerin çoğuna katkıda bulunan en büyük sorunlardan biri dolandırıcılık, Bir sahtekârlık sitesi, hesaplarına girerek bir Etkileyici kimliğine bürünürse. Bunlar durumlar her iki tarafa da zarar verir, Reklam veren ve Şiddet. SocialMedia.Market geçerlidir şeffaf ve güvenilir bir pazar sağlayan özel prosedürler. Etkileyenler şunlar: doğrulandığını ve gerçekten olduklarını iddia eden kişilerin olduklarını garanti etmeye yetkili olduğunu doğrulayın. Bunlara ek olarak, İki faktörlü kimlik doğrulama, platformudur.

 

Kolay İletişim Ve Etkileşim

Nişan ve düzenleme, her ikisi için de en çok zaman harcayan görevlerden biridir. Marka ve Influencer. SocialMedia.Market’te yapmaya büyük önem veriyoruz. işbirliği daha basit ve etkili. Güçlü CRM sistemimizle, platformda sohbet uygulaması, Akıllı Sözleşme şablonları, sohbet ipuçları, anlık bildirimler ve mobil uygulama, iletişim, mesaj düzenleme, iletişim kurma ve güncel kalma

Basit Yönetim

Akıllı Sözleşmeler şablonları, şartların mutabakatı basitleştirir ve her iki taraf için yaratılan içeriğin uygunluğuna ilişkin kontrol süreci içerir.

Yüksek Kalite Kullanıcı Deneyimi

Günlük görevleri çözmek için mobil cihazları kullanma eğilimi ile platform her türlü cihazla uyumlu ve uyumlu olmalıdır. Bu nedenle, SocialMedia.Market çapraz platform yapmak için aşamalı teknolojileri kullanmaktadır. Markalar ve Etkilenenler IOS ve Android uygulamalarını rahatça kullanabilecek, her yerde, her yerde iletişimde kalabilecektir.

Kazanılan Ek Yollar

Anlaşmazlık Çözümü sistem platformu üyelerine SMT’lerle ödülleri verecektir. Bu yalnızca bekleyen kullanıcılar için kullanılabilir Hesaplarında belirli sayıda simge vardır.

Token Dağıtımı:

Sosyal Ortam Tartışmaları (SMT’ler) ERC20 uyumlu ifadeler olarak yayınlanacaktır. Sayısına bağlı olarak iki satış aşamasında dağıtılan simgeleri, platform çekirdeği için% 15 daha fazla belirteç verilecek ve iş ortakları ve danışmanlar için% 5 dağıtıacaktır. Bu, bugüne kadar SMT’lerin toplam miktarını oluşturacaktır

Dağıtım:

Token Satış: 2. ​​AŞAMA FAZLA

Başlangıç Tarihi: 9 FEB 2018 12:00 GMT GMT (1:00 CET)

Son Tarih: 23 FEB 2018 12:00 GMT GMT (1:00 CET)

Ön Satılık: TBD

Minimal Hedef: 2.000.000 SMT

Faz Sabit Kap: 30.000.000 SMT

Token döviz kuru: 1 ETH = 700 SMT

Minimum katkı miktarı: 0,01 ETH / 7 SMT

Maksimum katkı miktarı: sınırlı

Katkıda Bulunma Yöntemleri: ETH, BTC

Bonuslar: Her Etkinlikten Sonra Verilecek

Yol Haritası

 

Takım

 
 • DMITRY SHYSHOV. CEO, Founder

Tutkulu bir girişimci, CEO ve R.Games ve Nontita’nın kurucusu Limited, oyunlar ve Esports endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Son 3 yılda R.Games, 10 milyondan fazla oyun sattı ve 2 milyonu aşkın aktif kullanıcısıyla yıl. Nontita Limited, sanal eşyalardan ve dijital maldan oluşan bir pazarda faaliyet göstermektedir, CSGO.CASH’ın arkasındaki varlık. Etkileyiciyi erken benimsemiş biri olarak pazarlama stratejisi olan Dmitry, bunun yanı sıra anlayışın yanı sıra geniş bir deneyime sahiptir piyasadaki iç operasyonların

 • ALEXANDRA MOROZOVA. Co-founder, Chief Marketing Officer

Alexandra, R.Games ve Nontita Limited’in arkasındaki pazarlama şefi -Oyun ve Esports endüstrisindeki etkileyenlerle birlikte çalışan kişi günlük olarak. Dijital pazarlama alanında 7 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Apple, Sony, Dell, Asus, Lenovo için pazarlama kampanyalarında çalıştı;Microsoft Xbox, Fibrum.

 • MAKSYM CHURKIN. Tech Lideri

Maksym, deneyimli tam ürün modüler mimarlık uzmanı ve Saldırı ustası. 7 yıldan fazla teknik uzmanlığa sahiptir.SaaS uygulamalarının geliştirilmesi. Maksym tüm teknik sorumludur projenin bir bölümünü oluşturarak SocialMedia.Market platformunu canlı hale getirdi.

 • VIKTOR PEREKHOD. İş Geliştirme Müdürü

Viktor, stratejik pazarlama konusunda 8 yılı aşkın uzmanlığa sahiptir. yeni ürünler için kampanyalar ve yeni iş fırsatlarını belirleme. O KPMG’de (Big Four muhasebe firmaları) 2 yıllık tecrübeye sahiptir ve Volvo, Samsung, Vodafone, G2A gibi çok sayıda endüstri lideriyle çalıştı.

Danışmanlar:

 • ALEX YASTREMSKI. Hukuk Müşaviri

San Francisco, Kaliforniya Blockchain düzenleyici / uyum uzmanı Bitfury Group Ltd’de genel hukuk danışmanı Fintech danışmanı Bingham McCutchen LLP Influencer Marketing, markalar ve pazarlamacılar arasında hızla popülerlik kazanmaktadır; etkili reklam araçları. SocialMedia.Market, Etkilenen Pazarlama ile ilgili sorunları çözer ve dijital reklamcılık endüstrisini tamamen değiştirme potansiyeline sahiptir. Proje beni etkiledi piyasa katılımcılarının değerini artırabilecek ve satışlarını maksimize edebilen iddialı hedefleri Pazarlamacılar. Ekibin uzmanlığıyla bu proje başarılı ve etkili all-in-one haline gelebilir dijital reklamcılık için çözüm

 • SLAVIK NENAYDOKH.COO, Centuria Doğal Gıdalar

San Francisco, CA Birleşme ve Devralma Piyasalarının Başkanı, Exigen Capital Principal, Delphi Software International SocialMedia.Market, sosyal pazarlama değişikliğini başlatmak için bilgeliklerini akıllıca bir şekilde kullanmaktadır. Son olarak, bir David vs Goliath pazarında daha fazla denge yaratarak ve Doğru tip para bağlarken, her biri nasıl dağıtılacağını anlayan doğru türdeki nüfuz sahibi ile bağlantı kuruyor ve her dolar, doğru kitleye doğru en etkin şekilde. Ben aşağılanmıştım Bu vizyona SocialMedia.Parket ekibi ile katılın ve birlikte yürüyebilmek için sabırsızlıkla bekleyin. şirket olgunluğunun aşamaları boyunca onları yan yatmaktadır.

 • HAFIK ABDELLAOUI. Girişimci,

ACBMC,Bizzant,ve XEDYAS IT hibrid çözümlerinin kurucusu. G2A’nın patlayıcı büyümesinin ardındaki kişi ve Mobil Go’ya destek veren kişi ICO başarısı. Chafic, başarılı bir iş geliştirme profesyonelidir. eTicaret, oyun ve elektronik ödemelerde kapsamlı bir deneyim. Esports hep benim tutkundum ve endüstride bir firmaya güveniyorum. Birkaç yıl sonra Esport’taki potansiyelinin hayal gücünün ötesinde olduğunu fark ettim. Esports güçlü bir şekilde güveniyor vloggers ve flamalar üzerinde, organize etkileyici pazarlama ekosisteminin endüstri için bir tetikleyici nokta haline gelir. SocialMedia.Market bir fırsat yaratıyor, biri görmezden gelemiyor.

 • PETER ZHALOV.net’teki eski VP Pazarlama ve Reklamcılık, eSpor ve blockchain tutkunları

Günümüzde tüketiciler reklam engelleyiciler kullanıyor ve geleneksel dijital reklamları görmezden geliyorlar. Etkileyici unsurlar ve eSports Marketing, Millenials’a ulaşmanın en etkili iki yolu haline geliyor ve Nesil Z izleyici. Bu artan katlanarak büyüyen pazarlar en cazip ürünler arasındadır. Yıkıcı işletmeler için. Socialmedia.market şeffaf bir çözüm yaratma çözümüne sahiptir. Influencer Marketing için pazar yeri ve bu projenin Danışma Kurulu’na katılmaktan heyecan duyuyorum.

Geç kalmadan hemen sizde katılın ve karlı çıkın…

 

Referanslar:

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

1 thought on “Sosyal Medya Blogcularını ve Reklamverenlerini Birbirine Bağlayan İlk Yerel Pazar: Socialmedia.Market

  Ecem Hatice Akova

  (8 Kasım 2018 - 02:46)

  Bu tarz projeleri son dönemde çok görmeye başladım. umarım başarılı olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir