GoNetwork’ teki Büyük Potansiyeli Keşfedin!

Giriş

Blok zinciri Amazon ve eBay gibi perakende devlerin yapılarını yerinden etme yönünde büyük bir potansiyele sahiptir. Bu, e-ticaret pazarının 2016’da yalnızca 1,9 trilyon dolara şaşırtıcı derecede değerlenmesiyle büyük bir fırsattır. Uzmanlar, 2020 yılına kadar rakamın 4 trilyon dolara yükseleceğini düşünürken, küresel perakende ödemelerin günümüzden 5 yıl sonra 20 trilyon doları pazara katkıda bulunması bekleniyor. Pazar kapaklarındaki artış, Ethereum’un son zamanlarda popülaritesiyle de eşleşti ve bu, Bitoine alternatif bir numara oldu.

Yalnızca 5 yıldan daha kısa sürede var olmasına rağmen Ethereum, platformunda inşa edilen 500’den fazla yeni işletmeye sahip olmasının yanı sıra dünya çapında 35.000 geliştiriciye sahiptir.

Bununla birlikte, son zamanlarda Ethereum’un ağında ortaya çıkan ve bu platformun kusursuzluğunun çok uzak olduğunu gösteren konular ortaya çıktı. Şu anda, Ethereum, masaüstü bilgisayar platformlarında istikrarlı ve ölçeklenebilir bir blok zincir teknolojisi sunmaya odaklanmış durumda ancak mobil sistemler ciddi bir şekilde unutulmuş demektir. Ethereum’un blok zincirini geliştirme konusundaki son gelişmelerin çoğu, bir telefonun sınırlı saklama alanıyla uğraşmak ve bir telefonun pilini anında boşaltmamak için bir yol bulmak zorunda olduğu için cep telefonu niteliğine özellikle uygun değildir.

GoNetwork’ü Tanıyalım

GoNetwork, Ethereum için düşük maliyetli, düşük gecikmeli ve yüksek ölçeklenebilir bir ağ oluşturuyor; yalnızca masaüstlerinde değil, aynı zamanda mobil ve web platformlarında da kullanılabiliyor. Daha önce belirtildiği gibi, blok zincir, son derece yenilikçi olmakla birlikte, evlat edinmek için üstesinden gelmesi gereken birkaç engeli vardır. Örneğin, en popüler şifreli para birimlerinin üstesinden gelebilecek saniyedeki işlem sayısı, teknolojinin küresel olarak kullanılması için ihtiyaç duyulan şeylere kıyasla son derece sınırlıdır. GoNetwork’in amacı, Ethereum için hızlı, ucuz ve ölçeklenebilir bir mobil ilk off-chain işlem ağı oluşturmak için güçlü bir ekibi bir araya getirerek ve araştırmaya ve geliştirmeye büyük yatırım yaparak bu sorunları çözmektir. Ekip, mobil platformlara hükmetmekle Ethereum, ERC20 belirteçleri ve kripto para birimleri için halka mobil erişilebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sağlamak için zahmetsiz olduğuna inanıyor. Platform zaten geliştirme aşamasındadır ve teknik yapılar kurulduktan sonra yakında piyasaya çıkması bekleniyor.

Ağın diğer bir özelliği de GoExchange’in 2018’de piyasaya sürülmesidir. GoExchange, oyun sektöründe paha biçilmez bir deneyime sahip olduğu gerçeğini göz önüne alarak, GoNetwork platformunun üstünde kurulacak oyun içi sanal ürünler için merkezi olmayan bir mobil pazar olacak. Platform ekibiyle ilgili olarak, GoNetwork’ten sorumlu kişiler son derece deneyimli ve yetenekli bir kişidir. CEO, Rashid Khan, aynı zamanda Kanada’nın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından Infinidy Corp’un kurucusudur; sahnedeki çok saygı duyulan bir kişi olan CTO Amit Shah ise platformu yönetir.

Go Network Nasıl Çalışır?

GoNetwork, devlet kanallarını kullanarak bugünkü blok zinciri uygulamalarının sorunlarını çözecektir. Bir devlet kanalı, iki kişinin blok zincirinde birbirleriyle bir işlem başlatmasına ve ardından işlemin onaylanmasına hazır olana kadar birbiriyle sınırsız sayıda doğrudan işlem için blok zinciri zincirinin yerini blokçu üzerinden değiştirmesine olanak tanıyan bir tekniktir

GoNetwork Platformunun Özellikleri

GoNetwork, GoToken’i platform için resmi para birimi olarak kullanacaktır. GoToken, mobil platformların yanı sıra web’de oyun ve uygulamalar tarafından kabul edilecek ve kullanılacak bir şifreleme yüzdesidir. GoExchange’te, GoTokens ile herhangi bir sanal öğeyi ticaret, satın alma veya satma olanağına sahip olacaksınız.

Bunlar, platformun aşağıda belirtilen bazı özelliklerinden sadece birkaçı:

İşlemler ucuz ve hızlı

Devlet kanalları maliyetleri önemli ölçüde azaltır; bu da, ağ yüksek yüklü olsa dahi, Ethereum’daki işlemleri doğrudan yapmaktan birkaç kat daha ucuz hale getirir. Ucuz olmanın yanı sıra, işlemler de günlük işlemler için ideal hale getiren GoNetwork’te hızlı bir şekilde doğrulanır.

Onları cüzdanınızda tutarak işaretleri kazanın

Kayganlık mevcudiyeti, ekstra GoTokens’i sadece cüzdanınızda tutarak kazanabilmen anlamına gelir — yapmanız gereken tek şey budur! Bu, ağda gerçekleşen her işlemin küçük bir işlem ücreti alması nedeniyle gerçekleşir.

Harçların bir kısmı bakımı için GoNetwork’a, platformun çalışması için ücretler başka bir kısmı da düğüm operatörlerine gidecek şekilde gidecek. Geri kalan belirteçler, GoTokens’i GoToken cüzdanlarında tutan herkese adil bir şekilde dağıtılacaktır.

Sanal eşya ticaretinde dolandırıcılık önleme

Blockchain teknolojisi sayesinde birinci sınıf güvenlik özellikleri ile GoNetwork, geliştiricileri ve kullanıcıları ticarette dolandırıcılıktan korur.

Simgelerinizi bir bankamatik kartı olarak kullanın

Kullanıcılar GoToken hesap cüzdanını, GoToken bankamatik kartına bağlayacak ve böylece kullanıcıların GoTokens’lerini gerçek para birimi olarak dünyadaki herhangi bir yerinde harcama imkânı sağlanacak.

Ücretler çok az ve kartlar Visa’nın altyapısı tarafından desteklenecek, bu da dünyanın neredeyse her yerinde kullanılabileceği anlamına geliyor.

GoNetworks ‘GoToken — Katı Şifreleme

Blok zincir teknolojisi ile ilgili büyük bir endişe, hızlı ve yüksek maliyetli işlemler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bitcoin gibi blok zincirlerdeki işlemler pahalı ve yavaştır. Artan kullanımla, Ethereum zamana göre farklılık göstermeyecektir. GoNetworks çözümü, zincir dışı işlemlere izin vererek bu sorunu çözer.

Büyük Potansiyel

GoNetwork, trilyon dolarlık mobil ekonomi ve ticaret piyasası için tasarlanmıştır. GoNetwork Ethereum’u hızlı yapıyor Devlet kanalları, işlem dışı maliyeti, zincir dışında tamamlanan off-chain işlemlerin sayısına bağlı olarak itfa eder. Dolayısıyla, tipik yüksek frekanslı iş akışlarında, işlem maliyeti, işlemlerin doğrudan Ethereum’da yürütülmesinden birkaç kat daha düşük olacaktır.

Altyapı katmanı

Asıl hedefimiz, kapalı zincirde bulunan Ethereum ERC20 belirteçleri için mobil bir ilk ağ oluşturmaktır. Hızlı, ucuz ve düşük gecikmeli altyapıdır.

GoNetwork için beklenen büyüme

Kitlelere kriptokrasi getirme vizyonumuzu elde etmek için, mobil platformlar için Ethereum’da saniyede yapılan işlemleri ucuza ölçeklendiren altyapı geliştirmeye başlıyoruz. Ayrıca platformumuzu dünya çapında evanjelize edeceğiz ve altyapılarının çeşitli bölümlerine blok zinciri uygulamak isteyen hükümetler ve kuruluşlarla potansiyel ortaklıklara bakacağız

Yaklaşan Gotoken Simge Satışının Ayrıntıları:

Belirteç adı: GOT

Token tabanı: Ethereum (ERC-20 uyumlu)

Simge kaynağı: 100.000.000

Token satış süresi: TBA

Hedef satış hedefi: 30.000.000 ABD doları

Hard cup: Token

Döviz kuru: TBA

Takım:

GoNetwork ICO Ekibi GoNetwork’ün arkasındaki ekip, inkar edilemez bir şekilde mobil geliştirme ve yazılım mimarisinde derin uzmanlığa sahip birinci sınıf bir ekiple çalışmaktadır.

Rashid Khan, Kanada’nın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından Infinidy Corp’un CEO’su / Kurucusu. CTO Amit Shah, yazılım mimarisinde uzun yıllara dayanan tecrübelerle aynı derecede güçlüdür. Ekip üyelerinin geri kalanı kendi alanlarında nitelikli. Ancak fark etmiş olduğumuz bir şey, Ethereum ağı altyapısının bu kadar esaslı bir yönüyle baş etmeye çalışan bir ekip için, liste üzerinde biraz daha blockchain ile ilgili yetenek ve deneyim görmekten mutluluk duyuyor olmamızdı.

goraset: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=158678

Did you like this?
Tip criptoturk with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to criptoturk

Scan to Donate Bitcoin Cash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to criptoturk

Scan to Donate Ethereum to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to criptoturk

Scan to Donate Litecoin to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to criptoturk

Scan to Donate Monero to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to criptoturk

Scan to Donate ZCash to criptoturk
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Please follow and like us:

Yazar: criptoturk

4 thoughts on “GoNetwork’ teki Büyük Potansiyeli Keşfedin!

  Paksoy Ateş İlkim Can

  (13 Ekim 2018 - 10:04)

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  Ahmet Ruken Altay

  (22 Ekim 2018 - 11:00)

  Bu ico çok enteresan. bence tutacak bir fikir.

  Öget Arif

  (30 Ekim 2018 - 06:55)

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim

  Sırma Altunbaş

  (5 Aralık 2018 - 02:38)

  Soft capı geçerse yatırım yapmayı düşünüyorum. takibe aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir